Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש לרכוש רכב חדש עד 145k ברמת האבזור הגבוהה ביותר.

Nirzo
שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לעצתכם המיקצועית וכמובן מבעלי ניסיון עם הרכבים הנ"ל.

ברצוני לרכוש רכב חדש בתקציב של סביבות 145k, וברמת גימור הגבוהה ביותר.

הרכב ישרת אותי בלבד, ייסע בממוצע 25k בשנה, בנסיעות מעורבות (עירוני ובינעירוני).

דברים שחשובים לי מאוד ברכב: נוחות מושבים ונסיעה, איבזור עשיר כמו למשל full led, android auto, בקרת אקלים, חיישני חנייה, מסכי מולטימדיה ובלוח שעונים (במקום שעון רגיל) וכד'...

אבזור בטיחות כגון: זיהוי שטח מת במראות, בלימות חירום בכל מהירות, בקרת שיוט אקטיבית עם זחילה בפקקים.

כמובן חשוב שהרכב לא יהיה חלש מדי (מבחינת הספק), צריכת דלק סבירה וכשהתיבת הילוכים לא תהיה תיבה רציפה. 

אין לי סגמנט ספציפי לרכב, יכול להיות suv, משפחתית, האצ'בק וכו'.

רכבים שפסלתי:

סקודה אוקטביה - המתנה ארוכה מידי.

גולף - יקרה מידי

סיאט ליאון - לא נוחה, יקרה מידי

פורד פוקוס- מיושנות טיפה עם אבזור חסר.

יפניות - לא באות בחשבון.

איוניק - לא נוחה ורועשת.

נירו - מיושן לטעמי ולא נוח.

רכבים שאני מתלבט בינהם:

רנו קפצ'ור edition one

פיג'ו 2008 gt line

סקודה סקאלה ספורט

פורד פומה st line x 

כרגע אני נוטה קצת לכיוון הקפצ'ור.

אשמח לתובנות והמלצות מחברי הפורום.

עריכה אחרונה על ידי Nirzo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהגת בכולם ואתה נוטה לקפצ׳ור לך עם מה שאתה מרגיש שנכון עבורך. פה תשמע מגוון דעות (אחד מעדיף את הסקודה, השני את הפיז׳ו והשלישי את הרנו...), אבל אתה זה שצריך לחיות עם הרכב.
אישית אני יכול להגיד לך שהקפצ׳ור החדשה נהדרת ותהנה ממנה מאוד.

אגב מוזר מאוד שאין פומות לנסיעות מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצור רכב טוב ,אני באופן אישי לא הייתי קונה רכב עם גיר רובוטי.

הסקאלה לא בליגה של הרכבים שברשימה שלך ,נהגתי על הרכב וממש לא התלהבתי,החומרים בתא נוסעים מרגישים זולים,ודרך אגב הוא הרכב היחידי ברשימה שלא מוגדר SUV.

הפומה טובה ,מהנה לנהיגה,יש לה הגה טוב,היא קצת נוקשה והגיר ..רובוטי וחבל כי די אהבתי את הרכב.

אני חושב שהפיגו נותנת את החבילה הטובה ביותר, אם הרגשת טוב עם הרכב עליו הייתי הולך.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, robertf כתב:

אם נהגת בכולם ואתה נוטה לקפצ׳ור לך עם מה שאתה מרגיש שנכון עבורך. פה תשמע מגוון דעות (אחד מעדיף את הסקודה, השני את הפיז׳ו והשלישי את הרנו...), אבל אתה זה שצריך לחיות עם הרכב.
אישית אני יכול להגיד לך שהקפצ׳ור החדשה נהדרת ותהנה ממנה מאוד.

אגב מוזר מאוד שאין פומות לנסיעות מבחן.

תודה על ההתייחסות, אכן הקפצ'ור מרגיש הכי 'שלם' ועם היחס הכי גבוה של יתרונות מול חסרונות. לא יודע למה אני קצת חושש (אולי מירידת ערך הכי חדה של רנו)

לגבי הפומה אכן מאוד מוזר, אני מחכה שבועות לנסיעה, וטענת היבואן היא שיש רכבים בודדים שכולם נמצאים אצל עיתונאים ומבקרי רכב. אם ככה אנחנו מתחילים, לא בטוח שארצה להתקרב ליבואן כזה.

לפני שעתיים, ronrcz כתב:

הקפצור רכב טוב ,אני באופן אישי לא הייתי קונה רכב עם גיר רובוטי.

הסקאלה לא בליגה של הרכבים שברשימה שלך ,נהגתי על הרכב וממש לא התלהבתי,החומרים בתא נוסעים מרגישים זולים,ודרך אגב הוא הרכב היחידי ברשימה שלא מוגדר SUV.

הפומה טובה ,מהנה לנהיגה,יש לה הגה טוב,היא קצת נוקשה והגיר ..רובוטי וחבל כי די אהבתי את הרכב.

אני חושב שהפיגו נותנת את החבילה הטובה ביותר, אם הרגשת טוב עם הרכב עליו הייתי הולך.

אין לי בעיה עם גיר רובוטי, במיוחד שרוב הביקורות טובות, אשתדל להתנהג איתו בפקקים בעדינות, והאמת חוץ מהפיג'ו כולן עם גיר רובוטי. 

עוד לא נהגתי בפומה, ואם היא נוקשה אז היא יורדת מהרשימה. חבל רק ששאר היבואנים לא מביאים כזאת רמת איבזור, כדוגמת המערכת שמע בפומה.

הפיז'ו מדהימה (מנוע גיר) אבל טיפה מוזרה ומתוסבכת קצת לתפעול בפנים. (מזגן במולטימדיה למשל, או רזולוציה נמוכה במצלמות)

לפני 40 דקות, tomede כתב:

קיה אקסיד בין הבודדות עם אבזור הבטיחות שציינת, נוחה יחסית (באופן מפתיע).

תודה, חיצונית לא התחברתי לרכב, פחות אוהב את העיצוב, לכן הוא לא ברשימה.

יש לי קצת חשש מקריסה של מחיר הרכב לאחר 3 שנים (במיוחד מהרנו) 

קניתי בעבר רכבים חדשים מצ'מפיון וגם מלובינסקי. (בשניהם חוויות לא נעימות ולא שירותיות במיוחד) מקרסו עדיין לא. אשמח לשמוע חוות דעת מבעלי ניסיון עם היבואן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לנו במשפחה ניסיון מצוין עם לובינסקי.
לגבי קרסו גם איתם יש לנו ניסיון מצוין ולגבי שמירת הערך קצת קשה לדעת כי מדובר ברכב חדש. (פיז׳ו 3008 למשל עברה מהפיכה מבחינה זו בין הדור הקודם והנוכחי).
אני כן יכול לספר לך שמכרנו קליאו 2014 לא ממש מזמן במחירון משוקלל מלא תוך יום. כנ״ל חברים שלנו (ומדובר בדגם שנחשב בעייתי בגלל הגיר למרות שאצלנו גילה אמינות מופתית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות מעודדות, שמח לשמוע!

הקפצ'ור חדש לגמרי ועבר מהפיכה, מקווה שישמור על מחירון סביר בעתיד, כי כרגע משום מה הוא נמכר במספרים נמוכים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה קשור לזה שהביאו משלוח ראשון בסוף בדצמבר שרובו עלה על הכביש בינואר (הבנתי שכמה רצו את הרכב כבר בדצמבר...), ולאחר מכן אם אני לא טועה לא הגיע עוד משלוח עד אפריל בגלל עניין המנוע ההיברדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אין יותר את המנוע עם ה 154 כ"ס, רק היברידי, אבל ממה שהבנתי מהיבואן יש מלאי בארץ, האספקה היא תוך 15 ימי עסקים. (לכן מודאג קצת מחוסר הביקוש, למה בעצם אין ביקוש אם הרכב כזה מוצלח?)

שאר הרכבים שהתעניינתי בהם זמן ההמתנה הרבה יותר ארוך. במיוחד של צ'מפיון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אבל אשאל את הקשר שלי שם (אחד ממנהלי האולמות). אני כן רואה לא מעט בשבועיים האחרונים וזה רק באיזור שלי (רעננה).
אישית כמות המכירות של רכב שהתעניינתי בו מעולם לא היה פקטור אצלי (אפילו להיפך...) אבל אני מקווה שהרכב יצליח כי מגיע לו. בכל אופן כנראה שהאירופאים יודעים משהו שהישראלים לא יודעים [emoji2369]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, robertf כתב:

לא יודע אבל אשאל את הקשר שלי שם (אחד ממנהלי האולמות).

תודה. אשמח לשמוע אם יש פרטים נוספים.

לפני 6 דקות, robertf כתב:

כנראה שהאירופאים יודעים משהו שהישראלים לא יודעים

זה בטוח... מניח שגם הרמות גימור שם והאיבזור יותר גבוה משלנו, כגון מערכת BOSE שהותאמה במיוחד לרכבים החדשים של רנו ולא הביאו אותה לארץ לצערי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...