Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מצופה ממני לשלם?[תאונת פגע וברח ברכב של חבר שהסיע אותי]

chopin
שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לשמוע את דעתכם.

לפני כמה ימים חבר עשה לי טובה (לאחר שהפצרתי בו...) ולקח אותי ברכבו לעטרות.

לאחר שהוא הוריד אותי, בעודו עומד בצומת היציאה מעטרות נגח אותו רכב מאחורה ומיד ברח.

החבר נאלץ להפעיל ביטוח כדי לתקן את הנזק.

האם לדעתכם, מבחינה מוסרית, מצופה ממני להשתתף בעלות דמי ההשתתפות העצמית? מה הייתם עושים במקומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס.

האם עלות התיקון מצריכה הפעלת ביטוח? זה יגדיל לו את הפרמיה לשנים הבאות, ויבטל לו את ה"היעדר תביעות" ל-3 שנים הקרובות.

אולי תציע לו שתשתתף איתו בעלות התיקון, במקום להפעיל ביטוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ביחסים שלך עם החבר

• רעיון טוב! 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העלתה את נושא הזה כבר , כן הייתי ממליץ לך לקחת חלק בזה בשביל שחבר שלך ירגיש טוב שיש לו באמת חבר 

וגם מצד שני אתה תרגיש טוב עם זה כסף קטן תמורת חבר להמשך. 

היום  הייתי בשבילו מחר הוא בשבילך .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, תחשוב שזה היה מקרה הפוך, הייתה מצפה שהחבר ישתתף? ככה תתנהג.

עם חברים לא עושים חשבונות, במיוחד אחד שיודע גם לעזור שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים איך זה... הצעתי לשלם והוא סירב בנימוס.

אני מתלבט כמה להתעקש אתו. אם רוב האנשים היו מצפים במקרה כזה שישתתפו איתם בהוצאות. אני אתעקש לשלם לו.

אני רק עושה סקר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי במקומו לא הייתי מצפה שתשתתף בזה, הרי מה הקשר שלך לתאונה? עוד היית מרגיש צורך להשתתף בשטיפה אם ציפור הייתה מחרבנת על הרכב תוך כדי נסיעה? 

אבל אם  הוא חבר טוב,  ואתה מרגיש עליו שהוא מסרב מתוך נימוס, אז אולי תנסה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מצפה מאף אחד שישתתף כי אין להם קשר לתאונה ומבחינתי זה פשוט מזל נאחס, קורה.

במקומך, כחבר שאכפת לו (אחרת לא היית מעלה את העניין) הייתי כן מתעקש להשתתף בסכום מסויים שתמצא לנכון, כמו חצי הששתתפות עצמית שלו, או משהו.

להמתיק את הגלולה זה מעשה חברי נטו, לא משנה מי מצפה למה.

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לחברות ביניכם,

האם ניתן לפנות למשטרה לבדוק אם יש מצלמות תנועה באיזור שיכלו לתעד את האירוע? ניתן להגיש תלונה על פגע וברח ובמידה ומאתרים את הפוגע, תביעה אזרחית לתשלום פיצויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MarcNL כתב:

בלי קשר לחברות ביניכם,

האם ניתן לפנות למשטרה לבדוק אם יש מצלמות תנועה באיזור שיכלו לתעד את האירוע? ניתן להגיש תלונה על פגע וברח ובמידה ומאתרים את הפוגע, תביעה אזרחית לתשלום פיצויים.

חחח.

משטרה לא מטפלת אם אין נפגעים

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע כמו שהצעת, אך לא מתעקש אם הוא סירב.

אישית לא הייתי לוקח על דבר כזה כסף מחבר,זה לא באשמתך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...