Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Double DIN מאזדה 3 דור ראשון (2009) - joying eonon pioneer

Paprika-Metuka
שימו לב! השרשור הזה בן 1220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,
מעוניין להתחיל עם הרדיו דיסק. אני מעוניין בהמשך להוסיף מגבר 4 ערוצים (1500~ שח) + סאב (800~ שח) + איטום הדלתות וקומפוננט מקדימה (1800~ שח) + חיווט (300~ שח). מתכוון להשקיע סה"כ כ6-7K (כולל הרדיו דיסק).

קודם כל אציין שהרצתי חיפוש באתר, ראיתי המון פוסטים (בפורום הזה)
היה פוסט שבחור מאוד רציני שניצל את היציאה האופטית של הjoying  אך בו בזמן ציין שעדיף כבר פיוניר למי שלא רוצה להתעסק.
ראיתי בעוד פוסט שמשתמש רשם שאין תחליף סיני ראוי לפיוניר + מסגרת (ללא הסבר).

האופציות הן הבאות:
1.
https://www.eonon.com/Android-Car-GPS/Vehicle-Specific-GPS/Eonon-Mazda-3-Android-10-Car-Stereo-9-Inch-IPS-Full-Touchscreen-Car-GPS-Navigation-Radio-with-Built-in-CarPlay-and-DSP.html
2.

https://www.joyingauto.com/mazda-3-2004-2008-9-inch-android-car-stereo-upgrade-music-system.html
3.
האם קיים Pioneer עם יכולת שליטה דרך הכפתורים בהגה + android auto + דיבורית?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הJOYING מגיע עם מפרט יותר טוב,מעבד יותר חזק ויותר זיכרון,מגיע עם קארפליי ואנדרואיד אוטו מובנה בעוד שבמערכת השניה אתה צריך לקנות דונגל שעולה 55 דולר.
אני רכשתי JOYING וכרגע אני עם מכשיר של פיוניר 80PRS.
שחיפשתי מכשיר עם מסך גדול לעבור אליו , בדקתי גם את המכשירים החדשים של פיוניר(למעלה מ1000 דולר למכשיר עם מסך צף)
לJOYING יתרון של יציאה דיגיטלית,ומחיר זול משמעותית,מביקורות שראיתי על הסדרות החדשות של פיוניר,הרבה העירו על ממשק איטי ביותר,גם כמכשירים הרגילים שלהם הממשק הוא לא מהמהירים. 
ואני חושב שהמחירים שלהם היום לא הכי ראילים ביחס למה שיש בשוק.
במחיר של מכשיר מתקדם של JOYING אתה רוכש היום מכשיר סופר בסיסי של פיוניר.
אתה יכול לנצל את היציאה הדיגיטלית של הJOYING אם תקנה מגבר מתאים או DSP,ולקבל איכות סאונד עדיפה על הפיוניר.

• אהבתי 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...