Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט האטץ' באיזור 60K

Tomer1992
שימו לב! השרשור הזה בן 1258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב זריז וכיפי, נסיעה בעיקר בסופי שבוע - משהו להנות ממנו

התקציב הוא באיזור 60K

אשתף את הרכבים שעלו לי לראש ומה הם הלבטים ברשותכם:

Abarth - אפשר להביא אחת במצב טוב עם נתונים יפים, הבעיה היא השוק! הבנתי שהוא על הפנים לרכבים האלה, יש לי המון אהבה לרכב וכבר שנים שבא לי אברת' אבל גם יש בעיית אמינות בגיר ובדשבורד המתפוצץ וגם השוק בעייתי

Peugeot 208 GTI - ההגה מדהים בעיניי והרכב חזק מאוד, הבעיות הן עלויות תיקון ושוק לא טוב, לגבי שיפורים אין לי מושג - כמה אפשר כבר לסחוט מנוע 1.6?

אשמח לעוד הצעות

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liran xsi כתב:

לא אברט..

קליאו RS 203 , פצצת כייף, מהנה וישירה יותר מה-208.

אופציה נוספת - מגאן RS250.

תודה על התגובה

אשמח אם תוכל להרחיב על למה לא אברת

ומה לגבי אמינות של הדגם שציינת? האם קיימת? מחלות ספציפיות? ואיך מבחינת שיפורים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש משהו קוריאני שעונה על הדרישות, הכי קרוב לזה בתקציב כנראה תהיה הפרו סיד, אבל הביקורות לא עפות עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yoav911gt2 כתב:

לא חושב שיש משהו קוריאני שעונה על הדרישות, הכי קרוב לזה בתקציב כנראה תהיה הפרו סיד, אבל הביקורות לא עפות עליה.

מדוע? אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך. 

לא, פשוט פושרות לנהיגה, בעיקר SHOW (מרכב שלוש דלתות) ופחות GO. 

גרסאות חמות באמת של קיה לא עשו עלייה לארץ ומהצד של יונדאי הI30N נמכרה פה עד לאחרונה במספרים זעומים( ובטח שלא תהיה בתקציב שלך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...