Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לקנות סיטרואן מלובינסקי טרייד ללא בדיקה?

ofiros1
שימו לב! השרשור הזה בן 1261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, סולל הדרך כתב:

כי הבדיקה בדרך כלל לא שווה את הניר עליו היא כתובה... מלבד שילדה אין בה שום לקיחת אחריות.

בדיקה כזו היא דבר מאוד מוגבל. היא לא תגלה לך בעיות שוליות יחסית, והאחריות שלה היא אכן גבולית. אבל היא כן תגלה תקלות מהותיות (קומפרסיה נמוכה למשל, ועוד כמה) וכן תיתן לך תמונה יחסית סבירה על תאונות שהרכב עבר. מעבר לזה, היא יכולה לתת לך נקודות למו"מ.

אם יש לך מוסך שמוכן (ויודע) לבדוק את הרכב עבורך שאתה סומך עליו זה עדיף, אבל זה לא המקרה הכללי.

בכל אופן, לקנות רכב בלי לבדוק אותו בשום צורה שהיא רק בהסתמך על אחריות של גוף מסחרי (לפחות בישראל) לדעתי זו טעות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, pooh-bear כתב:

בכל אופן, לקנות רכב בלי לבדוק אותו בשום צורה שהיא רק בהסתמך על אחריות של גוף מסחרי (לפחות בישראל) לדעתי זו טעות.

זה המשפט הנכון לכתוב!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלים הקודם אין אינטרס לא לספר.

כשקניתי c4 מלובינסקי טרייד הבעלים הקודם סיפר לי כל צה שהאוטו עבר לרמת שריטה שתוקנה, בכמה מכר להם ומתי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה לעשות בדיקה לפני קנייה, למרות שהם מחמירים בשביל כסוי לתביעה עתידית.

הרבה קונים רכבים מטרייד אין של יבואן, ללא בדיקה אחרי הוצאת דוח מלא על היסטוריית הרכב כולל תיקונים.( יש כאלה שמטפלים רק בחברה

אפילו תיקון פחחות קטן מהיום הראשון של הרכב)  את הרכב האחרון שלי למשל קניתי לאחר שהוא נקנה ללא בדיקה בכלל, הרכב יצא נקי לגמרי

בבדיקה שעשיתי. ( והיו לפחות עוד 3 רכבים כאלה שנרכשו ללא בדיקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 5 שעות, ofiros1 כתב:

נתון חשוב ששכחתי לציין, אני מקבל אחריות לשנתיים עם המנוע והגיר - זה משנה את התגובות שלכם?

האם הרכב הוא מליסינג תפעולי?  אם כן - אין לך אפשרות להוציא היסטוריית ביטוחים ממאגר חברות הביטוח, מה שהופך את הבדיקה ליותר ממומלצת!

עם כל הכבוד ללובינסקי טרייד - אין מצב לקנות רכב מבלי לוודא במכון טוב (שזה סיפור בפני עצמו...) שהוא אכן נקי מתאונות.

לגבי היסטוריית טיפולים - האם קיבלת, והיא "משעממת" ונקייה? הם חייבים לספק לך.

לגבי אחריות שנתיים - שים לב לאותיות הקטנות. מידע כללי אומר שהם אכן אחראים לתקלות במכלולים גדולים - מנוע/גיר/הגה - אך מאד מחריגים את כל מה שמחובר למכלול. כך, יש לבדוק מה עם טורבו, מח-גיר, מחשב הרכב וכיוב' - חלקים יקרים מאד בפני עצמם.

לפני כשעה, yogev20 כתב:

חובה לעשות בדיקה לפני קנייה, למרות שהם מחמירים בשביל כסוי לתביעה עתידית.

הרבה קונים רכבים מטרייד אין של יבואן, ללא בדיקה אחרי הוצאת דוח מלא על היסטוריית הרכב כולל תיקונים .( יש כאלה שמטפלים רק בחברה אפילו תיקון פחחות קטן מהיום הראשון של הרכב)  את הרכב האחרון שלי למשל קניתי לאחר שהוא נקנה ללא בדיקה בכלל, הרכב יצא נקי לגמרי בבדיקה שעשיתי. ( והיו לפחות עוד 3 רכבים כאלה)

זה שהרבה קונים כך, עדיין לא אומר שזה הדבר הנכון לעשות. 

בהומור (ומבלי כל כוונה לפגוע!) אוסיף, שה-bumper sticker  האהוב עלי בכל הזמנים הוא: "A billion flies can't go wrong - eat shit" 😉

וברצינות:

- נכון שיש רכבי ליסינג שמטופלים (כמו במקרה של לובינסקי טרייד) במוסכי החברה בלבד - ואז ניתן לקבל לגביהם את מלוא היסטוריית הטיפול. זה מצויין, אבל אם היתה לרכב תאונה רצינית, והתיקון בוצע שלא במוסך היבואן - לא תהיה לכך כל עדות בהיסטוריית הטיפולים, ומאידך לא תהיה גם שום עדות במאגר חברות הביטוח, כי רכבי ליסינג אינם מבוטחים.

- אמנם כל סוחר רכב חייב בגילוי נאות על כל מה שהוא מוכר, אבל בתוך עמנו אנו יושבים, ובכל הנוגע להוצאה כ"כ יקרה לא הייתי מוותר על הפחתת הסיכון והשקט הנפשי שבבדיקה עצמאית. אם תגלה שהכל בסדר - מה טוב. ואם לא, אזי תוכל להשתמש בתוצאות הבדיקה ככלי להורדת מחיר או לדרוש תיקון של מכלול שלא הוזכר ע"י המוכר. מבחינתי - זה ווין-ווין.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את השורה הראשונה, זה היה מסביר וחוסך לך את הדילמה לגבי דעתי על בדיקת רכב לפני קנייה. (חובה בדיקה לפני קנייה)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 33 דקות, oriu כתב:

האם הרכב הוא מליסינג תפעולי?  אם כן - אין לך אפשרות להוציא היסטוריית ביטוחים ממאגר חברות הביטוח

לא מדויק.  אני רכשתי רכב של לובינסקי (היבואן) שהיה בליסינג תפעולי דרך החברה של לובינסקי (שכחתי השם) והגיע ללובינסקי טרייד.  הרכב היה מבוטח בבטוח מקיף וכמובן עם הסטורית תביעות נגישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 11 דקות, dani666 כתב:

לא מדויק.  אני רכשתי רכב של לובינסקי (היבואן) שהיה בליסינג תפעולי דרך החברה של לובינסקי (שכחתי השם) והגיע ללובינסקי טרייד.  הרכב היה מבוטח בבטוח מקיף וכמובן עם הסטורית תביעות נגישה.

ללא ספק יוצא מן הכלל, שמעיד על הכלל.

ליסינג תפעולי מלא איננו מבוטח כמעט אף פעם, פשוט משיקולי עלות-תועלת של חברת הליסינג.

מה שאתה מתאר הוא - אולי? - עסקה מימונית כלשהיא, שנעשתה דרך פריים-ליס (זו החברה שחשבת עליה?) וכחלק מהעסקה חוייב הקונה (או איפשרו לו) לבטח מקיף.

בכל אופן - כל רכב שיש לו היסטוריה ביטוחית שניתן לשלוף - הרי זה משובח!

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ליסינג תפעולי מלא ככל שידוע לי - הרכב היה בחברה כל שהיא.

כל מה שרציתי לאמר הוא שלא להיות נחרצים - יש גם יוצאים מהכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ofiros1 כתב:

נתון חשוב ששכחתי לציין, אני מקבל אחריות לשנתיים עם המנוע והגיר - זה משנה את התגובות שלכם?

לא. אם תצטרך להפעיל את האחריות תגלה מהר מאוד שהתקלה שלך לא כלולה בספקטרום המאוד צר של מה שהיא מכסה.

לפני 8 שעות, Night Driver כתב:

אני הייתי מתחיל מלאתר את הבעלים הקודם (מופיע ברשיון הרכב שהציגו לך) ובודק איתו אם לרכב היו בעיות מיוחדות או תאונות

בתור אחד שמכר את האוטו למגרש טרייד אין, הדבר האחרון שהייתי רוצה זה לקבל טלפון באמצע החיים עם שאלות "מה אתה יכול לספר לי על האוטו?".

מבחינת המוכר - ברגע שהבעלות הועברה, האוטו לא קיים יותר.

• אהבתי 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקשרתי וקיבלתי מענה מאוגץד מפורט וגם אליי התקשרו לשאול על הרכב שמסרתי לטרייד. למה שלא אשקיע 5 דקות בלעזור למישהו?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לך תדע איזה אנשים הזויים יש.

לא בא לי ליפול על מישהו שיחכה לי מתחת לבית עם החברים הערסים שלו כי לכאורה אני אשם שמכרו לו אוטו דפוק, או כי אמרתי לו בטלפון משהו לא במקום.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, dani666 כתב:

פריים ליס.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה במכון + הוצאת דוח מרכז הסליקה של חברות ביטוח + לקיחת הרכב למכונאי שאתה סומך עליו - ותתחדש.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...