Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לקנות סיטרואן מלובינסקי טרייד ללא בדיקה?

ofiros1
שימו לב! השרשור הזה בן 1260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שאני חי בישראל

ובגלל שלמדתי להיות חשדן:

ראיתי רכב בטרייד אין של חברה נחשבת אשר מקפידה על רכבים נבחרים ונותנת שנתיים אחריות מלאה, הרכב במחיר נמוך ממחיר מחירון (די חשוד)

הגעתי לסוכנות כדי לראות את הרכב וחיצונית הוא לא נראה משהו, נאמר שלקראת מסירה מכינים את הרכב (מזכיר שוב, לא סתם טרייד אין אלא אמור להיות כמו חדש).

יושב עם הנציג והוא מוריד עוד את המחיר מבלי שביקשתי ולשאלתי למה המחיר נמוך הוא ענה לי: אתה רוצה- שלם יותר , התעקשתי ואמר שבגלל הצבע אין ביקוש (כן בטח...).

מסתכל בדפי הטיפולים שהציג בפני, כל מיני דברים שלא הגיוניים ברכב שנוסע שנה על הכביש ובמיוחד החלפת צלחות (בנוסף לרפידות) לרכב שנסע קילומטרז׳ נמוך,

שאלתי מדוע וענה לי שזה כי הם פשוט נורא קפדניים.

בגלל המחיר האטרקטיבי חשבתי לעצמי שאולי לא כדאי לפסול ואולי אני סתם חשדן במיוחד ואמרתי שאני רוצה לקחת את הרכב לבדיקה.

זאת התגובה (ואני מצטט):

בשביל מה לך לקחת לבדיקה?

אתה לא סומך על טופס גילוי נאות של ******?

אחרי שלא הלך לו

אמר לי, טוב אז ניסע למכון בדיקה שעובד איתנו כי חבל שתשלם הרבה על בדיקה שממילא אתה לא צריך.

ירדתי מהרכב

באותו שבוע ראיתי בטלויזיה שאתה סוכנות מכרה רכבים והסתירה דברים מלקוחות.

בלי קשר, התברר שהרכב היה רשום על שם הבן של בעל הסוכנות (לגמרי כשר, יד ראשונה פרטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לציין שם? לא רואה הוצאת דיבה בדבריך. אני רק משער על מי מדובר

ואם אני צודק, זה מאוד מפתיע ונראה מעט תמוה, במיוחד שמדובר על חברה גדולה ומכובדת. (במידה וזה הם)

להיות חשדן זה טוב בכל תחום. (מונע עוגמת נפש לא רצויה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ששיערתי, מעניין לשמוע את הצד להם כי זה ממש סיפור חמור. 

מניסיוני הם היו הכי שקופים והכי הוגנים כולל בדיקה היכן שאני רוצה, והיסטוריה מלאה על הרכב.

למרות שקניתי בסוף בשוק החופשי, תמיד אמרתי ששם זה המקום הנכון ביותר לקנות רכבים יד שנייה 

למי שאין זמן ועצבים להתמקח ולהגיע לכל מיני אזורים בארץ, ובסוף להגיע לנוכל. 

למה לא להעביר את הסיפור (אם הוא מדויק) לעיתונות או לתוכניות טלוויזיה

זהו חומר לוהט לשידור. שוב, במידה והפרטים היו כפי שתואר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בעיני זה היה מוזר

הרי הלכתי לשם בגלל המוניטין.

כפי שכתבתי, באותו שבוע פורסמה כתבה שאותה סוכנות מכרה רכב והסתירה מידע מלקוחה, לדעתי זה עלה כאן באחת התגובות בפורום (כולל הסרטון).

סיפור שהיה לפני כשנה, מקווה ומאמין שזאת מעידה של סוכנות ספציפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני העיתונות למה לא לפנות להנהלה הבכירה?

לא מן הנמנע שזו יוזמה פרטית של איש מכירות לא מוצלח או לא מתאים לתרבות הארגונית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני שעה, eldar3310 כתב:

טויוטה סלקט.

בבקשה, הסרטון מיוטיוב.

לפני 58 דקות, Night Driver כתב:

לפני העיתונות למה לא לפנות להנהלה הבכירה?

לא מן הנמנע שזו יוזמה פרטית של איש מכירות לא מוצלח או לא מתאים לתרבות הארגונית.

מסכים איתך, אולי אכן יוזמה פרטית.

אבל זה בדיוק מוכיח את הפואנטה של מי שאומר שצריך לבדוק בציציות של כל רכב משומש שרוצים לקנות. נקודה.

העובדה שזה מגיע על רכב של +100,000ש"ח, מהסוחר הכי אמין בעיר, עם "155 בדיקות", רק מוכיחה שבארזים אכן נפלה שלהבת....

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שכחתי יאללה...

גם אצלי היה את עניין הלחץ שכאילו יש עוד מתעניין שדי לחוץ על הרכב ואם לא אזדרז הוא עלול לחטוף ממני את העסקה.

ולחשוב שיש לקוחות שנופלים בפח מהסיפורים והשיטות האלה, כואב הלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי כמה פעמים בחברות טרייד אין, מעולם לא הייתי בלחץ, גם שאמרו לי שזו מציאה

תמיד הפעלתי שיקול דעת וסבלנות.

רכישת רכבים טובים דורשת הרבה סבלנות וניסיון. למי שאין, עדיף שילך עם משהו שיותר מבין בתחום.  

דווקא  בטויוטה סלקט פחות פחדתי למעוד, למרות מקרים מצערים שלא מאפיינים את הסטנדרטים שלהם. 

* לא ברור למה אי אפשר למחוק את הסימן למטה. (מוזר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...