Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך? Toyota Supra GR (בייבוא מקביל)

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, יוניון לא שינו טעמם או את דרכם.

אבל יבואן מקביל אמיץ (אני מקווה) כנראה יביא אחת (או יותר) בקרוב.

אני בדרך כלל לא נוהג להיות פוסטים דגמים שאולי יגיעו, אבל הדגם הזה נראה לי מעניין מספיק כדי לכתוב עליו עוד לפני שנחת כאן.

מדובר על Toyota Supra GR תוצרת אוסטריה במפרט אמריקאי (קומבינציה כזאת הזויה יכולה לקרות רק בייבוא מקביל)

יחידת הכוח כוללת מנוע 6 צילינדרים בטור בנפח 3.0 ליטר עם טווין טורבו ההספק עומד 335 כ"ס והמומנט על 50.5 קג"מ. המיאוץ מ-0-100 אורך כ-4.1 שניות.

המנוע משודך לתיבה אוטומטית 8 הילוכים והכוח עובר דרכה לגלגלים האחוריים. המהירות המירבית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש.

הדגם שיגיע לכאן, כולל את חבילת ה-Driver Assist ויגיע עם כל מערכות הבטיחות מקוריות מהיצרן.

image.thumb.png.7dddee7be7ad22880f126c9497c7afd2.png

אה כן, והמחיר? 460000 ש"ח

• אהבתי 3
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זכור לי ששאלתי בפייסבוק את אחת הסוכנויות של הייבוא המקביל על הסופרה, הם אמרו לי שהרכב יגיע בתחילת 2021.

אחרי זה ראיתי מישהו שהעלה תמונה שהוא רוצה להזמין סופרה ותייג את אותה סוכנות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין.

זה כל כך פשוט.

למה אי אפשר לייצר אותה מהמפעל כמכונית יד שניה בת 5, קילומטרז' נמוך, טסט לשנה, יד ראשונה מרופא??

זה יהיה להיט!!

• מצחיק 5

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, itsik170 כתב:

זכור לי ששאלתי בפייסבוק את אחת הסוכנויות של הייבוא המקביל על הסופרה, הם אמרו לי שהרכב יגיע בתחילת 2021.

הדגם שנרשם הוא שנת 2020. דגם 2021 קיבל תוספת כוח משמעותית ההספק עלה מ-335 ל-382 כ"ס, והמומנט עלה קלות מ50.5 ל-50.9 קג"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, PriceDevil כתב:

הדגם שנרשם הוא שנת 2020. דגם 2021 קיבל תוספת כוח משמעותית ההספק עלה מ-335 ל-382 כ"ס, והמומנט עלה קלות מ50.5 ל-50.9 קג"מ.

שמישהו יפיג את בורותי, איך שינוי של 15% בהספק נותן שינוי של פחות מ% במומנט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הספק נמדד בסל"ד מסויים, שינוי ברכיבי המנוע ובתוכנת הניהול יכול לשנות את עקומת המומנט, בגלל שהספק הוא מכפלה של המומנט בסל"ד (אם למדת פיסיקה אז תזכר בעבודה, אנרגיה וכו') אז ע"י שינוי העקומה ניתן לקבל גרף הספק שונה לגמרי.

דוגמא נהדרת לסיפור הזה היא ההונדה S2000 שללא המנתק ב9000 סל"ד לעולם לא הייתה מגיעה לנתון של 240 כ"ס, כי המנוע שם לא חזק, הוא פשוט יודע לעבוד מהר.

• אהבתי 3

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רציתי לכתוב מחיר מעולה, בעצם עדיין, אבל זה לא הדגם המחודש/משודרג. למרות שזה צריך להיות יופי של רכב, אני עדיין מתקשה לעכל את תא הנוסעים של הדגם שמזכיר לי GT86 משודרגת ורחוק מאווירת הפרימיום של ה-Z4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ch2856 כתב:

רציתי לכתוב מחיר מעולה, בעצם עדיין, אבל זה לא הדגם המחודש/משודרג

לצערי - כי אני רוצה לראות הרבה כאלו בארץ ולפעמים חוטא במחשבות What if על גרסה ידנית שעוד לא קיימת כמובן - בשום תצורה קשה לי לראות איך זה מחיר טוב. הסופרה 3.0 נמכרת בארה"ב $50K, לפי יחס המחיר מ BRZ שנמכרת ב $30K והמחיר ההתחלתי של ה BRZ בארץ שהיה 230K וגילם בתוכו את כל התוספות והמיסים עם יבואן שמרוויח , הסופרה צריכה לעלות כאן 384K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל על המחיר של החל מ.. מבלי לדעת באיזה מפרט כל רכב הגיע לארץ וכמה כל מפרט זהה עולה בחו"ל.

• רעיון טוב! 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה BRZ לא הגיעה לארץ ברמת הגימור הנמוכה. בכוונה השתמשתי ביחס ה MSRP רק כדי לכפול את המחיר של תצורה "טיפוסית" לא נמוכה ולא ניסיתי להמיר אותו לשקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בשוק חופשי.

יבואן שמביא רכב זכותו לבקש איזה מחיר שנראה לו עבור הסחורה שהביא, וזכותו של הלקוח להחליט אם לרכוש או לא. המחיר לא מתאים לך? אתה מוזמן להביא בעצמך.

אף יבואן זעיר לא ייבא רכב בסדר גודל כזה בשביל להרוויח 5000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר מובן מאליו. לעניין הדיון דעתי היא שהמחיר הזה לא כדאי. רוצה עוד המחשה להגזמה? קיימן מתחילה בארצנו ב - 30k פחות עם הספק דומה (300 כ"ס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...