Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST LINE, פיג'ו 308 GT או הונדה סיוויק 1.5T

gabby164
שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה רוצים מהרכב? 

הפוקוס נותנת את יחס התמורה לשקל הגבוה ביותר מבין האופציות כאן. 

הגיר הרציף בסיוויק מסרס אותה יחסית. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על סיויק 1 ליטר שממש לא נהנתי מהרכב וזה לא בגלל חוסר בכח.

נוחות נסיעה, משהו שם לא עובד.

עריכה אחרונה על ידי D1winner

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הבחירה היא בין הפיג'ו לבין הפורד.

שתיהן מצויינות ורק נסיעת מבחן בשתיהן וקבלת הצעת מחיר מסודרת תוכל לאפשר לך לבחור. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה פחות פופולרית:

קודם כל נסיעת מבחן רצינית בכל הכלים היא אחלה דרך להחליט, לפעמים דף הנתונים מראה איקס וההרגשה בתחת מראה משהו אחרת לגמרי.

מעבר לזה אני אישית הייתי שוקל את הפג'ו או ההונדה לפני הפורד פשוט מהסיבה שהפורד היא רכב חדש לגמרי, אני לא חושב שיש על הכביש כלים שעברו 20 אלף קילומטר וכשאצל רוב היצרנים מדובר במשהו לא בעייתי בכלל אצל פורד של השנים האחרונות ובייחוד בפוקוס אנו עדים להרבה מחלות ילדות קשות כשמעורבות טכנולוגיות חדשות.

לא יודע כמה הייתי ממהר להיות מהראשונים ששם את כל הביצים שלי בסל של הפורד כשהגיר הרובוטי (טכנולוגיה חדשה מבחינתם) היה אחד הזבלים הגדולים ביותר שיוצרו מאז הדלתה הרומנית, וכשהם שיחקו עם רעיון הטורבו באקובוסט התחילו להסדק להם בוכנות, ועכשיו הם מנסים לחלץ 180 סוסים ממנוע 3 צילינדר... 

לא שולל את פורד, יש להם אחלה שלדות ואחלה רכבים- תנו לי לראות כמה כלים כאלה שהתקרבו ל100 אלף ק"מ לפני שהייתי רוכש אחת כזאת ורק בגלל ההיסטוריה של היצרן הזה כשמתנסה בטכנולוגיות קיצוניות.

עריכה אחרונה על ידי Roycohen1979
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק נותנת הכי הרבה פוזה לשקל

מה הדרישות מהרכב?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Roycohen1979 כתב:

דעה פחות פופולרית:

קודם כל נסיעת מבחן רצינית בכל הכלים היא אחלה דרך להחליט, לפעמים דף הנתונים מראה איקס וההרגשה בתחת מראה משהו אחרת לגמרי.

מעבר לזה אני אישית הייתי שוקל את הפג'ו או ההונדה לפני הפורד פשוט מהסיבה שהפורד היא רכב חדש לגמרי, אני לא חושב שיש על הכביש כלים שעברו 20 אלף קילומטר וכשאצל רוב היצרנים מדובר במשהו לא בעייתי בכלל אצל פורד של השנים האחרונות ובייחוד בפוקוס אנו עדים להרבה מחלות ילדות קשות כשמעורבות טכנולוגיות חדשות.

לא יודע כמה הייתי ממהר להיות מהראשונים ששם את כל הביצים שלי בסל של הפורד כשהגיר הרובוטי (טכנולוגיה חדשה מבחינתם) היה אחד הזבלים הגדולים ביותר שיוצרו מאז הדלתה הרומנית, וכשהם שיחקו עם רעיון הטורבו באקובוסט התחילו להסדק להם בוכנות, ועכשיו הם מנסים לחלץ 180 סוסים ממנוע 3 צילינדר... 

לא שולל את פורד, יש להם אחלה שלדות ואחלה רכבים- תנו לי לראות כמה כלים כאלה שהתקרבו ל100 אלף ק"מ לפני שהייתי רוכש אחת כזאת ורק בגלל ההיסטוריה של היצרן הזה כשמתנסה בטכנולוגיות קיצוניות.

הרכב חדש כאן, באירופה כבר שנתיים וחצי. אין דיווחים על בעיות

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכותה של הפוקוס עומדים 18 אלף שקל הבדל לטובתה במחיר, מצד שני שוק עדיין חששן זכר לפוקוס הרובוטית ההיא מפעם למרות שאין שום קשר בינהן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מאוד על הפוקוס אך אם היה לי את ההפרש בתקציב ולא צריך רכב מרווח וחזק כל כל, וכן איכותי וכנראה חסכוני יותר הייתי שוקל גם את המאזדה 3 ספיריט 5דת'.

ה308GT לדעתי הכי קורצת כאן, ואצלי לפחות היא היתה מאוד גבוהה ברשימה אפילו חיפשתי כמה חודשים אחת ולא מצאתי, בקושי תמצא אחת למכירה בכל עת אם בכלל, חדשה ממש לא, כי אז היא פשוט יקרה מדי וגם פחות מודרנית לטווח המחיר הזה.

הפוקוס החדשה, אמנם "חדשה" בארץ אך היא נמכרת באירופה כבר שנתיים ודי אמינה.

היו לה מחלות ילדות בעיקר בשנה הראשונה, אך מינוריים כמו

מערכת s&s שהפסיקה לעבוד.

חלון חשמלי נתקע.

ומולטימדיה שנתקעה על מסך רוורס בנסיעה רגילה.

גם ב2019 שחררו תיקון ששפר את ההגנה בתאונת דרכים מצליפת שוט.

מעבר לזה כלום, אם אתה עדיין חושש מהאמינות או הסחירות, זכותך, אך אל תנסה לשכנע שהיא עדיין לא אמינה מכל סיבה שהיא, ובוודאי אם לא מבוססת, אלא אם אתה מיחס את עצמך כנביא 😅

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבצע חבר הנוכחי 308GT הופכת לנגישה הרבה יותר מבחינת מחירה, סביב מחיר מזדה 3. אם שואלים אותי, סופר אטרקטיבי. אז נכון, זה לא מזדה, אבל גם מזדה זה לא פז'ו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפג'ו נמכרת ב 160, הפוקוס במחירון לפני מיקוח (ויש)- 130. ההבדל לא קטן. 

כשבדקתי לפני כמה שבועות, היה את הפג'ו רק בצבעים מטאליים שהם בתוספת מחיר. 

לטובת הפג'ו-

גיר עדיף שיודד להיות בהילוך הנכון

כוח- כ 40 כ"ס הבדל

איכות חומרים

תוספות כמו גג פנורמי, חישוקי 18" לעומת 17 ועוד כמה דברים.

לטובת הפוקוס-

דגם חדש פה בארץ- תמיד כיף לקנות דגם חדש ולא אחד "חרוש".

נראות מצוינת

מחיר זול משמעותית.

חוויה קצת ספרטנית.

אני לא זוכר להגיד לגבי ההגה, מערכת המתלים, מולטימדיה ומערכות בטיחות, אלו בערך כל החוסרים כדי להשלים תמונה מלאה ולקבל החלטה. 

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...