Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה לנסות למכור כמות של רכיבי אלקטרוניקה שונים?

eran_k
שימו לב! השרשור הזה בן 1351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרה והתגלגל לידי ארגז מכובד של רכיבים שונים, בעיקר רכיבי SMT בגלילים שלמים (או כמעט שלמים) יש שם רכיבים שבבדיקה במאוזר או דיגיקי עולים 800 דולר לגליל.
ניסתי לשים מודעה באיביי (כמובן לא במחיר של חדש)לחלק מהדברים אבל אף אחד לא פנה.
יש רעיונות איך או למי אפשר למכור סחורה כזו?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור גלילים של רכיבי SMT נפוצים בשוק היא בעייתית. רכיבי SMD מיועדים להשמה בעזרת מכונות אוטומטיות ולא ידנית לכן אני מציע לך לנסות למכור 10 יחידות מכול סוג במכירה אחת דבר עשוי לעזור לך במכירה.

שנית אתה יכול לשנות את המודעה לרכיבים חדשים מכיוון שהם באמת כאלה ולכתוב "CUT STRIPS"

תעלה לכאן תמונות של הגלילים ואני אנסה לזהות אותם ולכתוב לך מה דעתי.

* חברות שמתעסקות בהשמת רכיבי SMD קונים את אותם גלילים בכמויות בעשירית או אפילו בפחות מזה ישירות מהייצרן ולא דרך דיגיקי.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ערן, עברתי על רשימת הרכיבים ואכן מדובר על רכיבים מאוד נפוצים שבחלקם מיוצרים על-ידי מספר רב של ייצרנים וקל להשיגם.

כפי שכתבתי קודם לכן הסיכוי למכור גליל של 2000 רכיבים מאוד קלוש לכן אני מציע לך לנסות למכור את הרכיבים במנות קטנות של 10 יחידות מכול סוג ולעדכן את עלות המשלוח. נסה למכור גם בקבוצות האלקטרוניקה בפייסבוק "אלקטרוניקה", "TAMI" קבוצה של מייקרים.

בעבר שחלק מחברות מייצרניות האלקטרוניקה בארץ נסגרו הם מכרו את כול הגלילים לחנויות האלקטרוניקה בשדרות הר-ציון במחיר ריצפה ואלה האחרונים נתקעו עם הגלילים ומכרו אותם ב-20-50 שקלים לגליל של 2000 רכיבים פסיביים נפוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי איביי יותר מתאימה למכירת החלקים מאשר פייסבוק. אני מציע לך לפרסם את המוצרים בכמה פורמטים של מכירה.

1. גליל - במחיר אטרקטיבי.

2. פס של 10 יחידות.

3. פס של 100 יחידות.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...