Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בנזין או רכב בנזין משולב היברידי הכי חסכוני

liberfarb
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הבדל ענק בין סטיישן מוגבההת כמו הנירו לבין 208. לגבי תחזוקה - עד כה בשנתיים שיש לנו נירו במשפחה לא הייתה שום תקלה, ובמוסך הכל רגיל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מטפל במוסך מורשה ? תוכל בבקשה להגיד כמה יוצאים טיפולים קטנים וגדולים ? מה הצריכת דלק הכי טובה שיצא לך ? ( אם הבנתי נכון יש לך דגם הייבריד ולא פלאג אין ? (

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות ואכן מטופל בקיה, לא שונה מכל רכב בסגמנת בעלות הטיפולים, ממש אותו פירוט טיפולים - בשנתיים שהוא אצלינו לא היה משהו שקשור להנעה החשמלית למיטב זכרוני.
צריכת דלק - בנהיגה רגועה 1:22 (תוואי עירוני בעיקר), בנהיגה פחות רגועה מגיעים ל1:18.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי , תודה רבה .

למה בעצם את הנירו ולא טויוטה קורולה האצ'בק למשל ? סתם מסקרן אותי לפי מה הייתה העדפה.

אני בהתלבטות קשה בין הקיה נירו היברידית הדגם המפואר  ( EX אם אני זוכר נכון ) לבין טויוטה קורולה  האצ'בק GR ( הדגם היחודי רמת גימור הספורטיבית) לבין פולקסווגן גולף etsi 1.5 הדגם ההיברידי בקטנה שצפוי להגיע לארץ עד סוף השנה לפי מה ששמעתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, liberfarb כתב:

הבנתי , תודה רבה .

למה בעצם את הנירו ולא טויוטה קורולה האצ'בק למשל ? סתם מסקרן אותי לפי מה הייתה העדפה.

אני בהתלבטות קשה בין הקיה נירו היברידית הדגם המפואר  ( EX אם אני זוכר נכון ) לבין טויוטה קורולה  האצ'בק GR ( הדגם היחודי רמת גימור הספורטיבית) לבין פולקסווגן גולף etsi 1.5 הדגם ההיברידי בקטנה שצפוי להגיע לארץ עד סוף השנה לפי מה ששמעתי .

כי הרכב מיועד למשפחה, כי רציתי את מערכות הבטיחות המובנות (ב2018 רכבים רבים הגיעו עם הגואל נפש שנקרא מובילאיי) מה שמצטרף לרצון ל0 התקנות מקומיות, כי לדעתי בישראל לא יודעים לעבוד בלי לעשות נזק.

• רעיון טוב! 2

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז השנה זו השנה שהם פתרו את כל הבעיות עם הDSG?

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שבשנים האחרונות יש בודדים שיש להם בעיות עם הגיר / קלאצ' . זה כמעט כבר לא קיים . מצפה לראות את הרכב בארץ ולעשות עליו סיבוב לראות איך הוא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומרים שבשנים האחרונות יש בודדים שיש להם בעיות עם הגיר / קלאצ' . זה כמעט כבר לא קיים" 

מי אלו שאומרים?
ראה עדכון:

פרטים על הסכם הפשרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, eyalkar כתב:

ומרים שבשנים האחרונות יש בודדים שיש להם בעיות עם הגיר / קלאצ' . זה כמעט כבר לא קיים" 

מי אלו שאומרים?
ראה עדכון:

פרטים על הסכם הפשרה

זו פעם שלישית בה מסכימות פולקסווגן וצ'מפיון לשלם סכומי עתק כפיצוי ללקוחותיהן. ב-2015 סוכמה התביעה הראשונה בפיצוי של 1,300 שקלים ל-50 אלף בעלי מכוניות מארבעת מותגי הקבוצה, שיוצרו בין השנים 2008 ל-2012. ב-2019 הסכימו השתיים לשלם כ-35 מיליון שקלים במצטבר ל-107,388 איש שהחזיקו אז במכוניות פולקסווגן, אודי, סקודה וסיאט שיוצרו בין 2013-2016. 

לפי מה שידוע לי אנחנו עוד רגע ב 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לפי מה שידוע לי אנחנו עוד רגע ב 2021"

הכשלים והבעיות בגיר DSG של קונצרן פולקסוואגן עדיין לא נפתרו ברכבים ממודל 2020. 

https://www.championmotors.co.il/wp-content/uploads/2020/07/0000048.pdf

הסדר הפשרה שאושר ביום  03.10.2019 במסגרת ת"צ 17-03-58915

קיים גם בתיבות ההילוכים מסוג DQ200 שהותקנו ברכבים שיוצרו בשנות מודל יצרן 2017-2019

המיוצרים על ידי קונצרן פולקסוואגן (רכב מתוצרת - VW ,SKODA ,AG AUDI ו -SEAT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...