Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי תגיעה לארץ סקודה אוקטביה החדשה?

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נרשמה גם גירסת הדיזל 2.0 TDI Ambition מגיעה עם מערכות בטיחות מקוריות : בקרת סטיה מנתיב אקטיבית, ובלימה אוטונומית אך ללא זיהוי בשטח מת.

המחיר כצפוי נגיש יותר ועומד על 180990 ש"ח בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2020 בשעה 20:54, PriceDevil כתב:

אי אפשר לדעת, יש שמועות שיש בעיות בייצור של המערכת ההברידית הקלה, ודגמי הבנזין עלולים להתעכב.

הכוונה ל ETSI ? 

שיט זה אומר שכל הרכבים של הקונצרן יתעכבו  כולל הגולף שאני מחכה לה =/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, PriceDevil כתב:

נרשמה גם גירסת הדיזל 2.0 TDI Ambition מגיעה עם מערכות בטיחות מקוריות : בקרת סטיה מנתיב אקטיבית, ובלימה אוטונומית אך ללא זיהוי בשטח מת.

המחיר כצפוי נגיש יותר ועומד על 180990 ש"ח בלבד

עליית מחיר של 5000 שקלים לעומת ה-2 ליטר דיזל ברמת גימור ספיישל שאותה היא מחליפה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן מס' אוקטביות בארץ כבר מס' שבועות (בינתיים בנמל). בינתיים יוצא לי לראותן כמעט כל יום ובכל פעם אני אומר לעצמי "ואללה, שיחקו אותה".

האוקטביה החדשה נראית ממש טוב מבחוץ. לטעמי אפילו יותר מהסופרב. אהבתי מאוד.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שוויתרו על המגב האחורי.

נראה לי שלמעט בדגם הדינאמיק, אין שליטה ידנית בהילוכים.

אבזור הבטיחות בקאמיק המשוייכת לקטגוריה נמוכה יותר כולל 9 כריות אוויר וזיהוי רכב בשטח מת כבר בדגם  הבסיסי... לפחות יש מצלמת רוורס מקורית.

חוץ מזה, האבזור מכובד כבר ב- Ambition ומי שיסכים לוותר על גיפון ויבחר באוקטביה - ייהנה מרכב מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...