Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן עד 20,000 +- (אפשר קצת יותר)

נטלינ
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיאסטה עברה מתיחת פנים ב2013, אפשר לזהות לפי הגריל מנגל שהגיע במקום הגריל הקטן.

ב20 אלף קשה עד בלתי אפשרי למצוא 208 אקטיב ידנית, הרוב יהיו אקסס ומדובר ברמת אבזור עם מראות ידניות.

הפיאסטה בטיחותית ודי אמינה, אפשר לראות בחתימה שלי את השרשור על הפיאסטה. חשוב לבדוק שעשו טיימינג ואם לא אז לעשות מיד בקניה (צריך לעשות בערך אחרי 7 שנים או 120 אלף קמ).

אני רואה שיש כמה שנראות טוב ביד 2, למשל אחת מ2013 יד שניה עם 140 אלף קמ. אם היא במצב טוב, זו עסקה טובה סביב ה18 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפיאסטה וה-208 בהחלט יתאימו ויהיו יותר נעימות לנסיעה מפיקנטו או i10.

יכול להיות שגם קליאו דור רביעי עם מנוע 1.2 וגיר ידני תיכנס לתקציב. זה מנוע אמין, אבל על הקליאו 3 הוא הרגיש חלש ולפי נתוני היצרן בקליאו 4 הוא אפילו עוד יותר איטי מבחינת נתון תאוצה 0-100 למשל.

ה-0.9T לא בתקציב (יש אחת ב-21 אלף ש"ח ביד 2, אבל עם קילומטראז' גבוה, הכוונה שלי לאקזמפלרים עם נתונים טובים).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...