Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ניסאן X- TRAIL

gucci3
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להפתעתי הסקודה נמכרה תוך 10 דקות, מה שהשאיר אותי לא מוכן וללא רכב, הנסוע שלי היא 40K בשנה ולכן מעוניין ברכב דיזל, האופציה שנראית לי הכי טובה מבחינתי (האמת שהיא גם היחידה, לא מוצא עוד משהוא נורמלי) היא ה X-TRAIL, חשבתי על שנתונים 16-17 בדגם הבכיר טקנה, למרות שראיתי גם אחת שנת 2018 (צורה חדשה) עם מעט ק"מ ובמחיר זול והיא ממש קורצת לי, הבעיה שזה גרסה זולה ללא גג ועם חמישה מקומות (מבחינת שאר האיבזור היא מאובזרת), אני לא צריך לא גג ולא שבעה מקומות כמו בשאר הדגמים.

ההתלבטות היא האם כדאי ללכת על 5 מקומות שאני מניח שיהיה הרבה יותר קשה למכור בעתיד והאם בכלל ללכת על הניסן שהבנתי שהיא מאוד מרעישה בנסיעה.

צריך רכב אמין וחסכוני.

עריכה אחרונה על ידי gucci3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על אחת 2017 והיא לא רועשת כמו שאתה מתאר,
אמינה היא כן חסכונית גם.

לגבי סחירות בטוח שה7 מקומות יהיה הרבה סחיר אבל אני מניח שהמחיר הזול זה גם בגלל שהרכב המוצע הוא של 5 מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, llaavvii כתב:

נסעתי על אחת 2017 והיא לא רועשת כמו שאתה מתאר,
אמינה היא כן חסכונית גם.

לגבי סחירות בטוח שה7 מקומות יהיה הרבה סחיר אבל אני מניח שהמחיר הזול זה גם בגלל שהרכב המוצע הוא של 5 מקומות.

ברור, המחיר הוא בגלל החמישה מקומות והגגות, מבחינת איבזור הוא יותר מהדגם ביניים ואפילו יש לו איבזור שאין גם בגרסה הבכירה, לגבי הרעש זה ממה שאנשים אומרים, אני עדיין לא נהגתי.

עריכה אחרונה על ידי gucci3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין צורך בשבע מקומות אז ממליץ לחפש 3008 פרימיום דיזל. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, markb205 כתב:

אם אין צורך בשבע מקומות אז ממליץ לחפש 3008 פרימיום דיזל. 

קשה לי עם ירידת הערך של הצרפתיות  (אין לי בעיה עם רכבים צרפתים חושב שהם אחלה רכבים, רק עם השוק שלהם), היתה לי סקודה קארוק ומעדיף עכשיו רכב קצת יותר גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 בכלל, ופרימיום דיזל בפרט, שומרת ערך מצויין. 

היא גם מעט גדולה ומרווחת מהקארוק. 

מה התקציב? 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. אני מקווה שאכן תסתדר עם הרעש בשיוט מעל 110 קמ"ש. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ST12345 כתב:

תתחדש. אני מקווה שאכן תסתדר עם הרעש בשיוט מעל 110 קמ"ש. 

אמנם עוד לא יצא לי לנסוע עליו יותר מידי אבל ממה שראיתי עד כה אין לי שום רעשים בכל מהירות שהיא, הדגם הוא הדגם החדש והבנתי שהוא מרעיש פחות, קראתי על הרעש שלו וזה הפחיד אותי, את הנסיעת מבחן התעקשתי לבצע בכבישים מהירים ולאורך זמן, רעשי רוח אין לי בכלל ורעש של המנוע כמעט ואין, אולי אני רגיל מהקארוק שהיתה לי שגם היתה דיזל, בכל מקרה הקופר S של אישתי מרעישה הרבה יותר.

הבעיות היחידות שנתקלתי בהם עם הרכב בינתים זה מערכת מולטימדיה עלובה שהיא שנמוך מאוד רציני ממה שהיה לי בסקודה ואני מניח שהיא תוחלף בהמשך ותושבת לפלאפון, בסקודה היתה כרית עם מתקן שבאה ככה מהחברה (התקנה מקומית), אשמח לדעת איפה ניתן לרכוש כרית כזאת או לחילופחן המלצה לתושבת טובה לטלפון.

עריכה אחרונה על ידי guccii800
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...