Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוף תמונות

Arteko
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 4.6.2020 בשעה 08:30, noknok כתב:

היא נראית טוב בשחור אבל מתלכלכת מהר יותר.

שקלתי לקנות איביזה שחורה אבל בתור פדנט לניקיון הבנתי שאין מצב שאני אעמוד בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כזה נורא - ולגולף יושב הפרופיל השחור יפה, נותן תחושה אירופאית משהו(רק להעיף את המסגרות רישוי של החברת ליסינג).

למה חשבת להחליף את הפולו באיביזה? לאיזה מודל חשבת?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, noknok כתב:

לא כזה נורא - ולגולף יושב הפרופיל השחור יפה, נותן תחושה אירופאית משהו(רק להעיף את המסגרות רישוי של החברת ליסינג).

למה חשבת להחליף את הפולו באיביזה? לאיזה מודל חשבת?.

את האיביזה רציתי לקנות לפני הפולו, האמת האיביזה זה רכב שעוד מגיל 17 ממש רציתי ועד לפני חודש הייתה לי יונדאי I20 שקניתי לפני שנה וחצי בתור רכב ראשון שכל מה שהיה אכפת לי זה שהאוטו יסע חחח

מצאתי איזה קונה רציני ליונדאי שלי שקנה באלף מעל המחירון ותוך כדי ניסיתי למצוא איביזה טובה אבל עשיתי בדיקה לאיזה אחת ויצא על הפנים ואז אמרתי יאללה נסתכל ביד 2 מה יש בפולו

נשבע לך ראיתי את המודעה של הפולו התקשרתי לבחור באותו הערב סגרתי איתו ללכת יום למחורת לבדיקה

לא מצטער לרגע הפולו לא רואה את האיביזה משום בחינה, האזור הפנימי, הבידוד רעשי, הגג שנפתח עד הסוף. פשוט חלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה התלבטויות, החלטתי לרכוש גולף קומפורטליין 2016. לשמחתי, מצאתי אחת מאוד שמורה; יד ראשונה, 37,000 ק"מ וללא שום שינויים.

חדי העין ישימו לב שיש לג'אנטים קאפות של אאודי, זאת משום שזכיתי להרכיב עליה ג'אנטים מקוריים בגודל 17" של אאודי של חבר יקר וטרם הזמנתי קאפות מתאימות. כמו כן, הורכבו צמיגים תואמים Pirelli P-Zero 225/45.

מבחינת שינויים שאני אוכל לבצע:

1. פנסי Helix קדמיים ואחוריים לד כולל איתות רץ.

2. איתות רץ למראות.

3. השחרת חלונות אחוריים.

4. התקנת מצלמת רוורס מקורית שיוצאת מהסמל.

5. התקנת מערכת מולטימדיה מקורית 9.2" Discover Pro (הכי חדשה שנמצאת ב-2020).

6. התקנת תאורת רגליים ותאורת דלתות.

זהו עד כה :-P

image.thumb.png.ea0d99323bd700c8766160658ee4465a.png

image.thumb.png.a4797f7eca963a7a2064099ef22afea3.png

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Fraysa כתב:

אחרי הרבה התלבטויות, החלטתי לרכוש גולף קומפורטליין 2016. לשמחתי, מצאתי אחת מאוד שמורה; יד ראשונה, 37,000 ק"מ וללא שום שינויים.

חדי העין ישימו לב שיש לג'אנטים קאפות של אאודי, זאת משום שזכיתי להרכיב עליה ג'אנטים מקוריים בגודל 17" של אאודי של חבר יקר וטרם הזמנתי קאפות מתאימות. כמו כן, הורכבו צמיגים תואמים Pirelli P-Zero 225/45.

מבחינת שינויים שאני אוכל לבצע:

1. פנסי Helix קדמיים ואחוריים לד כולל איתות רץ.

2. איתות רץ למראות.

3. השחרת חלונות אחוריים.

4. התקנת מצלמת רוורס מקורית שיוצאת מהסמל.

5. התקנת מערכת מולטימדיה מקורית 9.2" Discover Pro (הכי חדשה שנמצאת ב-2020).

6. התקנת תאורת רגליים ותאורת דלתות.

זהו עד כה :-P

image.thumb.png.ea0d99323bd700c8766160658ee4465a.png

image.thumb.png.a4797f7eca963a7a2064099ef22afea3.png

😍 חולה על האוטו הזה , מה זה פנסי helix?

בידיוק היום שמתי את הדיימנס ויזין האמת אני מאוכזב ממש אני שוקל כבר לעשות טורבו לד אצל מישהו וזהו.

ואיזה אוטו התלבטת? לאון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Arteko כתב:

😍 חולה על האוטו הזה , מה זה פנסי helix?

בידיוק היום שמתי את הדיימנס ויזין האמת אני מאוכזב ממש אני שוקל כבר לעשות טורבו לד אצל מישהו וזהו.

ואיזה אוטו התלבטת? לאון?

הייתה לי לפני A3 2013 1.4 (122 כ"ס) שמכרתי עקב טיסה לחו"ל למספר חודשים. חיפשתי משהו בתקציב דומה ועם זאת רציתי להישאר בקונצרן משום שיש לי ידע בהתקנות לרכבים האלו ולדעתי הם נותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף.

לאון מבחינתי לא הייתה אופציה כי אף על פי שכנראה הייתי משיג נתונים טובים יותר (הן מבחינת ביצועים והן מבחינת אבזור) מאשר הגולף, קצת מרגיש לי ששמה נהרס בישראל והייתה חסרה לי תחושת ה"ייחודיות".

Helix זו חברה שמייצרת פנסי רפליקה באיכות גבוהה לתעשיית הרכב. הם מייצרים פנסי רפליקה של MK7.5 באיכות טובה מאוד. זה כרגע ממוקם גבוה ברשימה שלי, מכיוון שעם הפנסים הצהובים אני מרגיש כמו ג'טה שיצאה מחברת אלדן. כרגע אני נמנע מלשים נורת הלוגן שמדמה אור לבן כי זה סתם ברדק ויעשה תקלות מנסיוני. ממליץ לך גם להימנע מזה ולהשקיע בפנס טוב. לפולו המגוון הוא אפילו גדול יותר וזול יותר.

אגב, מסכים איתך לגבי הסאנרוף. זה הרכב הראשון שלי עם סאנרוף ואין הרגשה יותר טובה להסתכל עליו מהצד מבחוץ כשהסאנרוף "עוקף" את הקו של הגג מאחור. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Fraysa כתב:

הייתה לי לפני A3 2013 1.4 (122 כ"ס) שמכרתי עקב טיסה לחו"ל למספר חודשים. חיפשתי משהו בתקציב דומה ועם זאת רציתי להישאר בקונצרן משום שיש לי ידע בהתקנות לרכבים האלו ולדעתי הם נותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף.

לאון מבחינתי לא הייתה אופציה כי אף על פי שכנראה הייתי משיג נתונים טובים יותר (הן מבחינת ביצועים והן מבחינת אבזור) מאשר הגולף, קצת מרגיש לי ששמה נהרס בישראל והייתה חסרה לי תחושת ה"ייחודיות".

Helix זו חברה שמייצרת פנסי רפליקה באיכות גבוהה לתעשיית הרכב. הם מייצרים פנסי רפליקה של MK7.5 באיכות טובה מאוד. זה כרגע ממוקם גבוה ברשימה שלי, מכיוון שעם הפנסים הצהובים אני מרגיש כמו ג'טה שיצאה מחברת אלדן. כרגע אני נמנע מלשים נורת הלוגן שמדמה אור לבן כי זה סתם ברדק ויעשה תקלות מנסיוני. ממליץ לך גם להימנע מזה ולהשקיע בפנס טוב. לפולו המגוון הוא אפילו גדול יותר וזול יותר.

אגב, מסכים איתך לגבי הסאנרוף. זה הרכב הראשון שלי עם סאנרוף ואין הרגשה יותר טובה להסתכל עליו מהצד מבחוץ כשהסאנרוף "עוקף" את הקו של הגג מאחור. 

אז זהו שעכשיו החלפתי 4 צמיגים והשלב הבא זה לצבוע קליפרים ואחכ להתעסק בנורות.

קניית פנס זה סביב ה3-2 אלף לא? לעומת זאת נורות יעלה גג 800-900 ואפשר להביא נורות איכותיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני רק אתמול הפעלתי פעם ראשונה את האנדרואיד אוטו במערכת המקורית והתרגשתי מזה.

איך הצלחת להתאים את המערכת החדשה יותר? זה נראה מקורי ובמקום או מאולץ?.

אני ממש אוהב את זה שאתה שומר על הרכב מהתקנות מקומיות - ההתקנות המקומיות שהחברת ליסינג עשתה לי על הגולף פשוט מזדקנות ממש רע(בשבוע של השרב הגדול התפצפץ המסך של המוביילאי ונשארו עליו סדקים וחבל שהוא לא התפגר לגמרי כבר, הנורות במסך של החיישני רוורס לא עובדות כולן והכפתורים של הקודן נראים כבר זוועה) - במילים אחרות? בשנתיים כל מה שמקורי מהמפעל נראה מעולה וכל מה שהותקן בארץ חצי לא מתפקד כבר.

Screen Shot 2020-06-20 at 21.31.42.png

20200501_143748.jpg

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, noknok כתב:

ואני רק אתמול הפעלתי פעם ראשונה את האנדרואיד אוטו במערכת המקורית והתרגשתי מזה.

איך הצלחת להתאים את המערכת החדשה יותר? זה נראה מקורי ובמקום או מאולץ?.

אני ממש אוהב את זה שאתה שומר על הרכב מהתקנות מקומיות - ההתקנות המקומיות שהחברת ליסינג עשתה לי על הגולף פשוט מזדקנות ממש רע(בשבוע של השרב הגדול התפצפץ המסך של המוביילאי ונשארו עליו סדקים וחבל שהוא לא התפגר לגמרי כבר, הנורות במסך של החיישני רוורס לא עובדות כולן והכפתורים של הקודן נראים כבר זוועה) - במילים אחרות? בשנתיים כל מה שמקורי מהמפעל נראה מעולה וכל מה שהותקן בארץ חצי לא מתפקד כבר.

Screen Shot 2020-06-20 at 21.31.42.png

20200501_143748.jpg

כמה שאתה צודק, ההתקנות המקומיות האלה פשוט זבל, החיישן רוורס שלי בכלל לא מראה צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגולף שלי - mk7 2016

אצלי כבר שנה וחצי ועדיין ערומה, אבל מקווה בזמן הקרוב להתחיל לשדרג (פרט למחזיק פלאפון, שהצלחתי לחבר לדופן באופן דיי מגניב ואני מתגאה בזה כי המחזיק בא עם תושבת ואקום)

20190326_085700_-_Copy.jpg

WhatsApp Image 2019-08-09 at 11.45.22 - Copy.jpeg

IMG-20190420-WA0001.jpeg

20190420_185748.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...