Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון ווינדוס\אופיס מאיביי, עד כמה חוקי?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתמשנו בזה למחשב של אשתי בזמן שהייתה בלימודים, עכשיו קניתי את ה-2019 לאותו מחשב כיוון שהיא כבר לא בלימודים והרישיון של הלימודים הפסיק

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי ש"עשו" לי בעיה בשדרוג של ווינדוס חוקי 8 ל10 ובעיות כלשהן אני לא רואה סיבה להמשיך לקנות חוקי, גם כשיש במחירים זולים... 

במיוחד שיש תחליפים חינמיים בשוק

ובכלל גם לעסק למה לא לקחת לינקוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

השתמשנו בזה למחשב של אשתי בזמן שהייתה בלימודים, עכשיו קניתי את ה-2019 לאותו מחשב כיוון שהיא כבר לא בלימודים והרישיון של הלימודים הפסיק

עד כמה שאני יודע הרשיונות לוינדוס ואופיס (לא 365) מהאוניברסיטאות הם ללא הגבלת זמן.

לי יש כמה כאלה על כמה מחשבים כבר המון שנים, של וינדוס 7 ו 10 ואופיס 16.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וינדוס 10 הגיע עם המחשב, אופיס 2016 עם רישיון של המכללה למנהל כאמור הפסיק לעבוד מתישהו בשנתיים האחרונות, היא פשוט לא הפעילה אופיס במחשב הזה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 20.4.2020 בשעה 17:01, m3x7r3m3 כתב:

הם מתחלפים כמו גרביים, לדעתי איביי לא מרוצה ומעיפה משתמשים כאלה

בתאריך 21.4.2020 בשעה 22:04, מרק10 כתב:

עדכון. רכשתי 2 חבילות אופיס 2016 PRO והתקנתי אותם על שני מחשבים שונים ללא שום בעיה כולל הורדת עידכונים.

https://www.ebay.com/itm/Office-Pro-Plus-2016-Full-Version-32-64bit-Activation-Online-key-download-link/233461022832?hash=item365b5c8070:g:uKIAAOSwjzleF5Qv

איביי מחקו את המכירות של OFFICE 2016 של המוכר שררכשתי ממנו. זו ההודעה שקיבלתי.

מוזר מאוד כי המוכר הזה מכר חבילות OFFICE במשך יותר משנה.

We removed this listing from the site. For more information and next steps go to Messages. For information about delivery, view your order details.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע

פשוט מחפשים כל פעם שצריך מוכר שנראה סבבה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.4.2020 בשעה 17:39, m3x7r3m3 כתב:

וינדוס 10 הגיע עם המחשב, אופיס 2016 עם רישיון של המכללה למנהל כאמור הפסיק לעבוד מתישהו בשנתיים האחרונות, היא פשוט לא הפעילה אופיס במחשב הזה.

האופיס הוא מוגבל בזמן בעוד שהווינדוס אמור לעבוד אלא אם כן מבצעים אקטיבציה מחדש (אחרי פירמוט).

אני רק אגיד שזה כניראה תלוי בעדכון של המוסד לימודים, האופיס שלי מהמכללה למנהל גם הפסיק לעבוד בעוד ששל אישתי מאותה שנה ממשיך לעבוד עד היום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הרשיון החינוכי מזה כ-20 שנה. עד כמה שאני זוכר מותר להשתמש בו רק לצרכים לימודיים. אני מסופק אם $M יבדקו אם תשתמש בו לכתיבת מכתב למשרד הרישוי, אבל לא הייתי משתמש בו לשום מטרה שאינה ביתית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yaniv572 כתב:

האופיס הוא מוגבל בזמן בעוד שהווינדוס אמור לעבוד אלא אם כן מבצעים אקטיבציה מחדש (אחרי פירמוט).

אני רק אגיד שזה כניראה תלוי בעדכון של המוסד לימודים, האופיס שלי מהמכללה למנהל גם הפסיק לעבוד בעוד ששל אישתי מאותה שנה ממשיך לעבוד עד היום..

ווינדוס הגיע OEM עם המחשב אז לא לקחנו מהם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

חסמו לי 2 רישיונות כאלו. זה לא ממש משנה , קונים חדש ב 18₪ וממשיכים הלאה. גם אם זה מחזיק חודשיים הרווחת.
בכל מקרה אני עברתי כבר ל google docs , אין בו את כל האפשרויות אבל מספק את צרכי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אופיס יש בעייה עם עיברית ומספרים
נסו לכתוב את תרגיל הבא:
מק"ט 02.769.00

ואז להוסיף למק"ט גם נקודה נקודה אפס אפס . כלומר מימין למספר. כי המק"ט הזה מסתיים ב 6 אפסים עם נקודות כפולות באמצע

בהצלחה.
בשבוע הבא נפתור תרגיל בהזמנת מק"ט צינור טורבו יפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

** עדכון **

לאחר שנה מרכישת חבילת OFFICE 2016 PRO מאיביי שעבדה באופן מושלם כולל עדכונים אתמול לאחר שפירמטתי את הדיסק הקשיח והתקנתי מחדש את WINDOWS 7 ואת חבילת ה-OFFICE מיקרוסופט חסמו את האקטבציה לחבילת האופיס.

יש פתרון ?

Untitled.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...