Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה טובה לכל קציני צה"ל שיאלצו להמשיך לנסוע באטראז - עדכון 19.12.19- איביזה / i20

Elico48
שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה רכבים. וחינם לגמרי. רס''ן, למרות כל הפוזה של מפקד על כל העולם ואשתו, לא צריך רכב מנהלים.

למה אתה חושב שהרכב חינם לגמרי? אנשי הקבע משלמים על הרכב שהם מקבלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה אתה חושב שהרכב חינם לגמרי? אנשי הקבע משלמים על הרכב שהם מקבלים.

וואלה, חידשת לי. והייתי תקופה מסויימת נהג של רס''ן בשירות. בטוח שמדובר בסכומים מזעריים לעומת ליסינג.

עריכה אחרונה על ידי makatuvkan

Suzuki Alto GLX 1.0 2011 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המס על שווי השימוש מגולם ברובו, לכן גם צדקת וגם טעית, חינם לגמרי זה לא, יחסית לרכב צמוד ב"אזרחות" מדובר בגרושים.

המס לא מגולם, מצד שני אין הפחתה על הרכב עצמו.

מצד שלישי האטראז' רכב דיי גרוע וגם ההגבלת דלק דיי נמוכה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המס על שווי השימוש מגולם ברובו, לכן גם צדקת וגם טעית, חינם לגמרי זה לא, יחסית לרכב צמוד ב"אזרחות" מדובר בגרושים.

יוצא סביב 1500-2000 לרב סרן שמקבל אטראז, תחליט אתה אם זה גרושים או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם דלק חינם, טיפולים חינם, ומשכורת 10k+

כן, זה דיי גרושים לרכב. ובתכל'ס אם אתה שואל אותי, אז מגיע להם חינם. עבודת פרך.

עריכה אחרונה על ידי makatuvkan

Suzuki Alto GLX 1.0 2011 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שזה זול, בהתחשב בעובדה שאטראז' עלתה בערך כמו סופר מיני.

ראיתי כמה חבר שלמד איתי משלם על סופר מיני בחברת הייטק, כ-3000₪.

אני יכולתי לקחת ממקום העבודה שלי רכב משפחתי, הייתי משלם על זה כ-4000₪. מניח שאם היו סופר מיני הייתי משלם מחיר דומה למה שהחבר משלם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מצד שני בתפקידי צמודי רכב אני לא חושב שרב סרן יכול לוותר על רכב ליסינג תמורת תוספת של ההחזרי נסיעות לשכר בשווי רכב הליסינג - בניגוד לשוק הפרטי שמה אני לדוגמא אפילו עשיתי את זה לאיזה חצי שנה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם דלק חינם, טיפולים חינם, ומשכורת 10k+

כן, זה דיי גרושים לרכב. ובתכל'ס אם אתה שואל אותי, אז מגיע להם חינם. עבודת פרך.

הדלק מאוד מוגבל, למי שמעוניין אני יכול לפרט בערך את האלגוריתם לפיו הוא מחושב.

והמשכורת של רס"ן היא לא 10k (אלא אם אתה מתכוון לברוטו)

בטח שזה זול, בהתחשב בעובדה שאטראז' עלתה בערך כמו סופר מיני.

ראיתי כמה חבר שלמד איתי משלם על סופר מיני בחברת הייטק, כ-3000₪.

אני יכולתי לקחת ממקום העבודה שלי רכב משפחתי, הייתי משלם על זה כ-4000₪. מניח שאם היו סופר מיני הייתי משלם מחיר דומה למה שהחבר משלם.

^

מצד שני בתפקידי צמודי רכב אני לא חושב שרב סרן יכול לוותר על רכב ליסינג תמורת תוספת של ההחזרי נסיעות לשכר בשווי רכב הליסינג - בניגוד לשוק הפרטי שמה אני לדוגמא אפילו עשיתי את זה לאיזה חצי שנה.

שימו לב שבניגוד לשוק הפרטי (בו תיאורטית הרכב שייך לחברה וניתן לקחת אותו מהעובד לשימוש החברה בשעות העבודה), הרכב הוא רכב צבאי לכל דבר, משמע נסיעות בתפקיד (למשל לקחת מישהו לכלא, למשל להסיע ציוד צבאי, למשל ציוד לוגיסטי), משמע שניתן להפקיע את הרכב מאותו רס"ן לא רק בשעות העבודה שלו, וכל זה לפי צרכי היחידה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מספרים אחרים, נמוכים בהרבה.

ולקודמי מספר הערות : לא יודע מהיכן אתה נוטל את נתוני השכר שאתה מביא, יש בהחלט דיפרנציאציה בין המשכורות שאינן רק תלויות דרגה אלא הרבה נתונים נוספים כמו סוג שירות, השכלה וכיו"ב אבל הסכום שציינת שייך לתקופה אחרת. שנית העובדה שאכן הרכב אינו צמוד לבעל הדרגה באופן מוחלט אלא משמש לצרכי הצבא שקודמים לצרכיו הפרטיים, היא הסיבה וההצדקה לגילום. שלישית, מדובר על רכב צמוד, לא על הסדר ליסינג לפרט בחסות הצבא, כלומר התשלום אינו עבור הרכב אלא עבור שווי שימוש שמצטרף לשכר ולפיו נקבע שיעור המס שהוא כאמור חלקי.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום דיון על חלופות לקציני צה"ל - מה כדאי שיקבלו, מכרזים, וכו', זה פשוט שרשור התבכיינות על אטראז'.

החבר'ה הקבועים לא מפספסים רגע בשביל להשאיר תגובה מזלזלת על האטראז', בשילוב משחקי מילים (לא) משעשעים שכוללים את השורש א.ט.ר.א.ז'.

בחייאת, מה כל כך "פח" ברכב הזה, לעומת עוד מכוניות שנסעו עד לא מזמן ועדיין נוסעות בכבישי הארץ?! מה עד כדי כך מסוכן ברכב הזה לעומת מכוניות זולות אחרות שנמכרות בארץ ללא מערכות בטיחות מקוריות, וכאלה שבקושי הצליחו לגרד כוכב ורבע במבחן ריסוק?!

התמרמרות שכבר הפכה להתמכרות מוזרה וחסרת טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...