Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה טובה לכל קציני צה"ל שיאלצו להמשיך לנסוע באטראז - עדכון 19.12.19- איביזה / i20

Elico48
שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשל סף אחיזה שנמוך יותר מפיקנטו ו-i10?

וזה לא שהאטראז' / מיראז' / ספייס סטאר קיבלו מי יודע מה כוכבי בטיחות כן? זה 4 כוכבים לפי הרמה של 2013

זה בהחלט רכב "פח", שלא נתקלתי בהרבה רכבים גרועים ממנו שנמכרו בעשור של 2010-2019

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הספייס לא קיבלה 5 כוכבים בגלל חוסר התראה על אי חגורה במושב האחורי, כהגנה על נוסעי הרכב הספייס עשתה עבודה טובה מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהתנאים היו נסתרים, זה פשוט בחירה לא להתקין אותם.

לא מדובר פה על איזה הברקה בטיחותית, למרות שאני מכוון יותר לבטיחות האקטיבית ולא הפאסיבית.

שים לב שמ-2013 בערך כל הסגמנט התחלף כבר, הקפצ'ור ו-2008 שנבחנו לפי אותם תנאי מבחן מוחלפים / הוחלפו, למשל, האדם לא נמכרת יותר, הסנדרו נשארה.

ככה שגם הסוויפט שנבחנה ב-2017 וקיבלה 3 או 4 כוכבים זה לפי תנאי מבחן של 2017 ולא של 2013.

בעצם יוצא שהרכב היחיד שעדיין נמכר ונבחן לפי אותם תנאים זה הסנדרו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב שהספייס רכב פח בשנתונים שאתה כותב- עושה רושם שאתה לא מכיר טוב את המתחרות בשביל להצביע על יתרונות הרכב במיוחד כשכוכבות הקטגוריה עוברות לגיר רובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מהיום בנושא.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5674486,00.html

המשפט המעניין הוא:

"לאחרונה נחשפנו לגזירה נוספת שבה הוחלט על החלפת הרכב המשפחתי ברכב סופר מיני. בצבא קיימת שכבה משמעותית של אנשי קבע בעלי משפחות שהרכבים החדשים יקשו עליהם מאוד בהתנהלות המשפחתית היומיומית."

אוייש אני ממש משתתף בצערם של אנשי הקבע שחיים בקו העוני.

דמעות של תנין זולגות מאנשי הקבע המפונקים.

כמו שכתבתי בתחילת האשכול לתת להם את הרכב הכי זול והפשוט. מי שזה לא נראה לו הדלת פתוחה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב הכי זול לא בהכרח ייצא הכי זול, עם כמות הנסועה שלהם כמות התיקונים עשויה להיות קריטית.

צריך לבחור בתמהיל הנכון בין מחיר, אמינות וחסכון בדלק.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב הכי זול לא בהכרח ייצא הכי זול, עם כמות הנסועה שלהם כמות התיקונים עשויה להיות קריטית.

צריך לבחור בתמהיל הנכון בין מחיר, אמינות וחסכון בדלק.

האטראז' הוא בדיוק כזה - זול, אמין מאוד וחסכוני.

בטיחותי ממה שהבנתי, הוא לא. כל השאר זה פינוקים, ולדעתי עשו החלטה נבונה מאוד לעבור לרכבים עם רמת בטיחות שתואמת את השנים האחרונות.

לגבי התלונה ש ynet פרסמו - מעבר לזה שלא ברור כמה אנשי קבע באמת הגישו את המכתב, אנשים מתרעמים סתם בלי לחשוב - 450 ליטרים בסדאן לא פרקטיים כמו 350 ליטרים בהאצ'בק עם פתח העמסה גדול ואפשרות הרחבה, בטח אם מדדו את תא המטען עד גובה המגש.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל סף אחיזה שנמוך יותר מפיקנטו ו-i10?

וזה לא שהאטראז' / מיראז' / ספייס סטאר קיבלו מי יודע מה כוכבי בטיחות כן? זה 4 כוכבים לפי הרמה של 2013

זה בהחלט רכב "פח", שלא נתקלתי בהרבה רכבים גרועים ממנו שנמכרו בעשור של 2010-2019

עוד אוסף קשקושים.

אין שום דבר מסוכן באחיזה של האטראז'.

מספר נמוך של כוכבי בטיחות, גם בסטנדרטים של היום, תוכל למצוא גם בדגמים חדשים. אז מה? כל מה שמתחת ל-5 כוכבים נכון לפברואר 2020 זה רכב "פח"?

האטראז' מציע חבילה לא רעה לארבעה, פלוס תא מטען מכובד ביותר, במחיר נורמלי. תוסיף לזה אמינות מופתית, וקיבלת רכב שענה יופי טופי לצרכי צה"ל. אבל אם להתלונן לא עולה כסף, אז למה לא? פתאום כשנותנים I20, אז זה כבר רכב קטן מדי. פתאום נזכרים שלרכב "פח" היה תא מטען שימושי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב שהספייס רכב פח בשנתונים שאתה כותב- עושה רושם שאתה לא מכיר טוב את המתחרות בשביל להצביע על יתרונות הרכב במיוחד כשכוכבות הקטגוריה עוברות לגיר רובוטי.

אמרתי מה היתרונות, הוא עדיין רכב פח, והיה כזה.

ומה הקשר לגיר הרובוטי?

אוייש אני ממש משתתף בצערם של אנשי הקבע שחיים בקו העוני.

דמעות של תנין זולגות מאנשי הקבע המפונקים.

כמו שכתבתי בתחילת האשכול לתת להם את הרכב הכי זול והפשוט. מי שזה לא נראה לו הדלת פתוחה.

איזה איכות של אנשי קבע נראה לך יישארו בתנאים הנוכחיים? קל וחומר אם תוריד את הרמה?

יש לזכור גם שיש כמות מסוימת של סרנים שמקבלים תמריץ רכב (כי רוצים לשכנע אותם להישאר) ונותנים להם פיקנטו, אם זה מה שנותנים לסרן מה יתנו לרס"ן?

עוד אוסף קשקושים.

אין שום דבר מסוכן באחיזה של האטראז'.

מספר נמוך של כוכבי בטיחות, גם בסטנדרטים של היום, תוכל למצוא גם בדגמים חדשים. אז מה? כל מה שמתחת ל-5 כוכבים נכון לפברואר 2020 זה רכב "פח"?

האטראז' מציע חבילה לא רעה לארבעה, פלוס תא מטען מכובד ביותר, במחיר נורמלי. תוסיף לזה אמינות מופתית, וקיבלת רכב שענה יופי טופי לצרכי צה"ל. אבל אם להתלונן לא עולה כסף, אז למה לא? פתאום כשנותנים I20, אז זה כבר רכב קטן מדי. פתאום נזכרים שלרכב "פח" היה תא מטען שימושי...

אוסף קשקושים? כמה קילומטרים צברת על האטראז'?

כמה בדקת אותו במגבלות? כמה בדקת רכבים אחרים באותם תנאים?

כמו שאמרתי, אני חי עם אטראז' אחד בבית

לא צריך להגזים עם הכוכבי בטיחות, אבל כפי ש-ENCAP בעצמם כותבים, אי אפשר להשוות בין מבחן של 2014 אפילו למבחן של 2013, ו-4 כוכבים ב-2013 זה לא 4 כוכבים ב-2015 נניח.

אין לי דברים רעים לומר על החלפת הפח הזה ברכב מודרני יותר כמו i20 או איביזה, נכון היה לאטראז' תא מטען, יש מי שבשבילו זה הכל (ולא יודע בכלל מה זה תת היגוי, וכשייתקל בזה לא יידע אפילו שנתקל בזה), ויש מי שמעדיף בטיחות אקטיבית.

אמינות מופתית? יש לי עבר עם תקלות מפה ועד להודעה חדשה, לא בסגמנט המנוע-גיר, וייתכן לגמרי שהן באשמת המוביליי או כל התקנה מקומית אחרת, אבל אמינות מופתית זה ממש לא.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספייס יש יתרון גדול בתחום מערכת ההנעה עכשיו לעומת המובילות פיקנטו וi10.

הספייס כשהגיע נמכרה בכמויות יפות כי הציגה לא מעט יתרונות לעומת המתחרות, לכן היא ממש לא פח לדעתי.

האטאג כבר פחות בלטה לטובה לעומת המתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי כתבתי משהו רע על מערכת ההנעה שלהן?

וזה למרות שאני אישית שונא תיבה רציפה, אבל אני יודע להבדיל בין הדעה האישית שלי לדברים אובייקטיביים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרים צברת על האטראז'?

36.5. מה זה משנה כמה ק"מ נהגתי ברכב? נהגתי מספיק בשביל לקלוט מה החסרונות ומה היתרונות שלו, וכמו כל רכב, יש לו יתרונות וחסרונות. רכב "פח" הוא לא.

תת היגוי יש לו (וזה רק הגיוני), אבל גם אליו צריך להגיע. הרכב לא נכנס לתת היגוי בכל הפניית גלגלים.

לגבי אמינות, הודית בעצמך שייתכן לגמרי שנגרמו מהתקנות מקומיות. האטראז', כמו חברו נטול תא המטען, היא מכונית אמינה במלוא מובן המילה.

אם אתה חי עם האטראז', לוקח אותה למגבלות ברמה יומיומית ועדיין שרדת בשביל להגיע ליום הזה ולהקליד בפורום, אז אולי השד לא כ"כ נורא...

צר לי שנאלצת לחיות עם הרכב הזה, באמת - מכל הלב. מקווה שחייך, או שמא הפרספקטיבה שלך, ישתפרו במהרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יודע להבדיל.

“גיר פח״.״

fb9d07c3f6be3b6b586bc232dbac7cf9.jpg

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק קילומטרים כנראה, ולא מספיק פעמים.

מספיק לו מעגל תנועה, יחד עם אספלט שנסלל לפני 3-4-5 שנים ו-30 קמ"ש והופ מתחיל תת היגוי.

כשלשם השוואה עם המאזדה 3 גם ב-60 ו-70 אין תחילת תת היגוי. אז תגיד שזה לא כוחות מול ה-3, אומר לך שגם בפיקנטו ידנית 30 ו-40 קמ"ש לא הביאו לתת היגוי.

כשיש טיפת גשם המצב מחמיר, וזה לא שהאספלט בראש העין נסלל לפני עשור, השכונה לא קיימת עשור.

התלונות שלי גם אינן לגבי האמינות, רק ציינתי שייתכן ואין "אמינות מופתית", כן יש לציין שאת רוב התקלות עדיין לא איתרו (וזה לא כי הרכב לא בילה במוסכים שונים).

לשמחתי אני לא חי עם האטראז' יום יום, זו אשתי שחיה איתה, אני עם המאזדה 3 ביום-יום.

הרי יכלתי לבחור כל רכב אחר בליסינג, יכלתי לקחת אטראז' ולהישאר עם לא מעט כסף בכיס. ובחרתי שלא.

גם אני יודע להבדיל.

“גיר פח״.״

fb9d07c3f6be3b6b586bc232dbac7cf9.jpg

כן, CVT בכל המכוניות Mass Production שפגשתי עד היום זה פח, לא משנה התג מקדימה.

אבל כדי שתצא מרוצה, אני לוקח את זה בחזרה:

מתי כתבתי משהו רע על מערכת ההנעה שלהן?

כן כתבתי משהו רע על חלק ממערכת ההנעה שלהן

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית רובוטי חד מצמדי במיוחד בעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...