Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארגנטינה עם כרטיס בכיוון אחד, אפשר?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשורה התחתונה עם כל הסיכון שיש עם טיסה של אליטליה אתה ממליץ לחטוף אותה עכשיו לפניי שיעלו את המחירים?

אגב עשיתי מספיק חיפושים כדי להבין שטיסה יותר זולה מ-646 דולר להלוך/חזור לארגנטינה לא תהיה/לא אמצא.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לייעץ לך.

באוקטובר שעבר קניתי כרטיסים לאתונה באליטליה. 102 אירו לאדם, לטיסה ביוני (כלומר 8 חודשים). לקחתי את הסיכון על 500 אירו. ההימור הצליח.

לחזות את העתיד? אני לא יותר טוב ממך. השאלה היא מה החלופה. גם מבחינת המחיר, גם מבחינת המסלול, הזמנים הנוחות - בקיצור, הרבה משתנים, שרק אתה תענה אין הם מסתדרים לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי כתבה שבה מתואר על שיטה חדשה. לרכוש כרטיס, שבו יש טיסת המשך. משום מה זה יוצא יותר זול מלטוס ליעד ישירות.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

שיטה חדשה זו לא... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסה הלוך/חזור מתל אביב לארגנטינה עם אליטליה ב646 דולר בלבד, נשמע לכם הגיוני? לעומת טיסה בכיוון אחד בלבד עם אותה חברה ואותם התאריכים ב-800-900 דולר.

שתיי הטיסות בדיוק באותה חברת תעופה ובאותם תאריכים ובאותו יעד ביניים וכוללים מזוודה בבטן המטוס, זה הגיוני פערים כאלה ועוד לטובת הטיסה הדו כיוונית?זה נשמע כמו מציאה מטורפת.

ספריל , כמו שציינת אני בכל מקרה מתכוון לנצל רק את הטיסה בהלוך.

אני ואשתי היינו בפברואר השנה בארגנטינה. טיסה עם טורקיש היתה זולה יותר מאליטליה ונוחה יותר מבחינת שעות וזמני קונקשן. המחיר שציינת הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לי אל תיקח סיכון מאחר ששם ובהרבה מדינות נוספות הם מבקשים לראות כרטיס חזרה/יציאה מהמדינה בכניסה למדינה, אמת? לפעמים יש פער גדול בין המחיר לכרטיס לכיוון אחד לעומת כרטיס הלוך/חזור, לא חבל על הכסף? איך באמת עושים אנשים במצב כזה?

יש אתר שמזייף כרטיסי טיסה במיוחד בשביל להראות להם, זה BATTLE TESTED אני בעצמי השתמשתי בזה, תנסה לחפש בגוגל (בעברית ובאנגלית, אמור להיות באתר של מוצ'ילר)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואשתי היינו בפברואר השנה בארגנטינה. טיסה עם טורקיש היתה זולה יותר מאליטליה ונוחה יותר מבחינת שעות וזמני קונקשן. המחיר שציינת הגיוני.

אפשר לשאול כמה עלתה לך טיסה הלוך/חזור לאדם?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם טורקיש יש עצירה נוספת בברזיל, למיטב זכרוני, שלא כוללת ירידה מהמטוס למי שממשיך לבואנוס איירס. זה כן מאריך את זמן השהייה במטוס, שגם הוא חשוב בהחלטה איזה כרטיס לרכוש. ו-15 שעות רצוף במושב של מחלקת תיירים זה לא פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אתר שמזייף כרטיסי טיסה במיוחד בשביל להראות להם, זה BATTLE TESTED אני בעצמי השתמשתי בזה, תנסה לחפש בגוגל (בעברית ובאנגלית, אמור להיות באתר של מוצ'ילר)

כרגע אין טעם לזייף/להנפיק כרטיס פיקטיבי מאחר שהמחיר שמצאתי עבור כרטיס הלוך/חזור יצא יותר זול מכרטיס לכיוון אחד.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול כמה עלתה לך טיסה הלוך/חזור לאדם?

680-690. לא זוכר את המספר המדויק.

עם טורקיש יש עצירה נוספת בברזיל, למיטב זכרוני, שלא כוללת ירידה מהמטוס למי שממשיך לבואנוס איירס. זה כן מאריך את זמן השהייה במטוס, שגם הוא חשוב בהחלטה איזה כרטיס לרכוש. ו-15 שעות רצוף במושב של מחלקת תיירים זה לא פשוט.

צודק. יש עצירה בסאו פאולו ולא יורדים מהמטוס. אגב, זה לא 15 שעות אלא יותר כמו 17.5. למישהו כמוני שקשה לו לישון הטיסה, זה לא פחות מסיוט, אבל המטוסים של טורקיש ליעדים רחוקים הם ממש מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיסה שלי היא עם קנקשיין של שעה וחצי ברומא וממשיך לבואנוס, שעות הטיסה ברוטו כולל העצירת ביניים היא בין 17בערב ונחיתה בבואנוס ב8 בבוקר שלמחרת.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה סה"כ 23 שעות (אולי שעה פחות בגלל שעון חורף/קיץ).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פער גדול?

בדרך כלל כרטיס לכיוון אחד עולה כ 70-80 אחוז מכרטיס הלוך וחזור, ונתקלתי גם במקרים שכרטיס לכיוון אחד עולה יקר יותר מאשר כרטיס הלוך וחזור,מה גם שכמו שכתבת, בהרבה מדינות רוצים לראות כרטיס יציאה מהמדינה במיוחד כשמדובר בחברה צעירים.

אתה יכול לקנות כרטיס הלוך וחזור שבדרך כלל תקף לשנה, ואז תוכל להראות בכניסה שיש לך כרטיס מוזמן חזרה הבייתה.

תבלה.

זה מה שעשיתי בסוף,הזמנתי כרטיס לארגנטינה הלוך וחזור לתקופה של חודשיים אבל בתכלס התכנון הוא להשתמש רק בכרטיס אחד ולעזוב את ארגנטינה בערך אחריי חודש ולהמשיך לכיוון ברזיל. אגב, לא היה טעם לרכוש כרטיס רק לכיוון אחד מאחר שהכרטיס שהזמנתי הלוך/חזור יצא לי יותר זול, וככה למעשה יש לי גם ראש שקט וגם הוכחה שיש לי כרטיס יציאה מהמדינה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב- רוב הכרטיסים לדרום אמריקה הם לשנה.

אם יש בכוונתך לחזור תוך פחות מ 12 חודשים, עליך לברר עם חברת התעופה:

1.האם אפשר להאריך את תוקף הכרטיס לשנה.

2.מאילו יעדים יש להם טיסות חזרה לארץ.

כמעט בטוח שכרטיס חדש לכיוון אחד חזרה לארץ יעלה יקר יותר מאשר שינוי הכרטיס הקיים.

בדוק עם חברת התעופה ועדכן כאן.

בהצלחה

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...