Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך משתיקים free flow?

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 6980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אז ככה התקנתי דוד זרימה חופשית על הרכב והוא עושה רעש יותר מידי חזק (יש לציין שלא הורדתי ממיר) יש איזו שהיא דרך שאני יכול לשתיק אותו ומי שיודע אצל מי זה יעזור. תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט - אתה יכול להחזיר את הדוד הישן שלך.

דוד זרימה חופשית הוא מרעיש. לבדו, זה כמעט כל מה שהוא עושה. בשילוב עוד מרכיבים - תתכן תוספת כוח מסוימת.

אני מוצא את רוב הדודים שיש בשוק מרעישים בצורה בלתי נסבלת לשיוט נורמלית, אצל רובם יש רעש באס מהדהד ומעצבן בסביבות ה-3000 סל"ד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דודים אחוריים שמגיעים עם משתיק ייעודי שחוסם חלק מפיית האגזוז, ייתכן שכשקנית את האגזוז לא קיבלת עמו את המשתיק....

למרות זאת... אני בטוח שכל אגזוזן יכול לפתור לך את הבעייה ולבנות לך משתיק....

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהם עושים רעש. השאלה שלי האם אפשרי שהוא יעשה קצת פחות רעש... ואם כן מי עושה את זה? וזהו דוד בבניה עצמית יד שניה. אין לא משתיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חור באגזוז המקורי ותשחק עם הגודל שלו ע"מ לקבל יותר רעש...

נו ברצינות, זה קצת מזכיר את ה"מחיקון" ואת ה"אנטי מחיקון"... מי שקונה freeflow רוצה יותר רעש, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצמה של רעש יכולה להיקבע לפי מספר גורמים :

1)כאשר האגזוז מקורי של האוטו ויש ממיר קדמי של האוטו.(ללא רעש)

2)כאשר אגזוז מקורי ואין ממיר (רעש של ערסים שחוסכים כסף ומזהמים את הסביבה)

3)כאשר האגזוז הוא דוד זרימה חופשית ויש ממיר (הרעש שיש לך עכשיו, כמובן תלוי באגזוז)

4)כאשר האגזוז הוא דוד זרימה חופשית ואין ממיר (רעש מעצבן ומחריד אוזנים, מניסיון היה לאחי פעם)

עוד גורם שלא ציינתי זה הממיר שיכול להיות קיים בתוך הדוד זרימה חופשי והוא מגיע איתו על מנת להשתיקו.

תבחר את העוצמה שאתה מעדיף , חוץ מאלה לא נראה לי שאפשר לסדר רעש ביניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3)כאשר האגזוז הוא דוד זרימה חופשית ויש ממיר (הרעש שיש לך עכשיו, כמובן תלוי באגזוז)

4)כאשר האגזוז הוא דוד זרימה חופשית ואין ממיר (רעש מעצבן ומחריד אוזנים, מניסיון היה לאחי פעם)

קישקוש אחד גדול, אצלי באוטו יש דוד זרימה חופשית ללא ממיר והרעש ברמה של הדוד המקורי כמעט, דווקא כשהוספתי ממיר לטסט הרעש היה יותר גדול!

בקיצור תבחר את הדוד השקט שמתאים לך, אני בחרתי סופרספרינט.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. אז ככה התקנתי דוד זרימה חופשית על הרכב והוא עושה רעש יותר מידי חזק (יש לציין שלא הורדתי ממיר) יש איזו שהיא דרך שאני יכול לשתיק אותו ומי שיודע אצל מי זה יעזור. תודה רבה מראש.

רק ע"י החלפתו באיכותי יותר!

היות והדודים שלפני כן הינם דודי מעבר וכמעט ואינם משפיעים על הרעש כמו זה האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)כאשר האגזוז מקורי של האוטו ויש ממיר קדמי של האוטו.(ללא רעש)

2)כאשר אגזוז מקורי ואין ממיר (רעש של ערסים שחוסכים כסף ומזהמים את הסביבה)

עוד גורם שלא ציינתי זה הממיר שיכול להיות קיים בתוך הדוד זרימה חופשי והוא מגיע איתו על מנת להשתיקו.

תבחר את העוצמה שאתה מעדיף , חוץ מאלה לא נראה לי שאפשר לסדר רעש ביניים.

רק שתדע שאין ממיר והאגזוז הוא מקורי + דוד אמצעי לא צריך להיות רעש כלל וכלל והוצאת כ"ס והקטנת תצרוכת הדלק תהיינה משמעותית פי כמה מרק להוסיף דוד זרימה חופשית .

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...