Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי חושפת את הווניו - מה הקטע?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אתה נשמע כאילו לקחת את זה כלכך קשה ואישי? עיצוב זה עניין של טעם, באמת שאין צורך להיעלב.

ומה המנוע קשור פה? אתה ממש נשמע כאילו יש לך משהו אישי נגד מיני/ב.מ.וו, אבל מאחר ואתה נוהג באחת אז אני מניח שלא זה המצב...

מה שכן, אני רוצה לדעת זה איפה אני קונה קאנטרימן ב150 אלף ש״ח בבקשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני לא מרגיש צורך לענות לך, בשום הקשר שאתה רושם ומנסה לקשר אותי אליו...

תנסה באמת להבין את מה שרשמתי מבלי לנסות להתריס, תקרא שוב בן השורות מבלי

לחשוב רגע על במוו. אפשרי לתת עוד דוגמאות לא רק על במוו, אז אתה אל תיפגע.

אני לא בן אדם של אגו ואינני נפגע בקלות, האמן לי.

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars/mini-countryman?manufacturer=187&model=1749

הנה מהסוכנות בבקשה קאנטרי ב150 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה ילד. לא ניסיתי לקשר אותך לשום דבר. הפוסט שלך היה מתלהם משהו זה הכל, והטענה שכל מה שיוצא מבית ב.מ.וו ולא משנה מה זה מתקבל בברכה, גם מוזרה.

לגבי הלינק ששלחת, אין שם שום קאנטרימן חדשה מהסוכנות ב150 אלף. היחידה שקרובה לזה זו אחת מ2018 עם 3500 ק״מ ב165 אלף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זו עם 3 אלף קמ, בוא איתי לסוכנות ותראה קאנטרימן ב150 אלף... בוא ותראה.

זו רק דוגמה לרכב בעל עיצוב שונה ויקר יותר, אין צורך ולהוציא אותי לא מדוייק.

וכן אם ארצה כן אקנה אותה ב150 בדיוק.

אין לי עניין להתלהם וזו לא כוונתי כלל, אין לי אגו מנופח ואני כלל לא כועס, אני מנהל דיון

ורושם את דעתי השונה קצת והעניינית.

אינני גרופי של יונדאי ולא של במוו ולמקרה שתהית בעבר, אני נוהג גם "בצרפתיה מתקלקלת"

שלא מחזיקה מחיר בשיט.

אין לי דעות קדומות כלל... יש לי עוד כמה רכבים חוץ מבמוו פיזו מיצובישי או סובארו.

כתבתי את דעתי הכללית על רכב מסוים במקרה (יונדאי ווניו) ורשמתי דוגמה שנראית לי נכונה

להמחשה. תנסה להיות עיניני כמוני ותפשט את את מה שרשמתי , תנהל דיון, אני לא בהכרך

צודק, אני רושם את דעתי בלבד , אבל ממש ללא כוונה להתלהם, זה לא אישי, לא אליך ולא

לרושמים, לא כועס לא על יונדאי ובטח לא על במוו.

לבמוו יש שיטת שיווק גאונית שרבים יוכלו ללמוד ממנה,בגלל זה הוספתי מנוע 1600 רופס יחסית

ורכב מעוצב ב 150 אלף (אני יודע שחדש עולה יות רק מנסה להקצין את המחיר הגבוה)

ולדעתי במחיר גבוה יותר , זו גאונות, יונדאי מנסים אולי במקרה הזה ללמוד שיווק מהטובים ביותר בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שילמתי 250 על קאנטרימן וכל פעם שאני עולה על ההגה אני מחייך. קצת קשה לי להאמין שזה יקרה יונדאי, מהכרותי עם תוצרתם, אבל זה בהחלט רכב שיתפוס. סיטרואן C3 Aircross זכתה במכרז משטרה. וזה היה בעיני אחד הרכבים המיותרים כשיש קקטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא ואולי כן, או שילך להם ליונדאי, או הפוך, אבל המהלך נעשה, מאמין שאם ימכר יפה היונדאי, אז

יגיעו גרסאות יותר קיצוניות כמו בקאנטרימן (הייבריד או מנוע דומה וחזק מהקונה ובנוסף 4X4).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שימכרו יפה. אין לי צל של ספק. מה שניסיתי להגיד שהקבלה מובנת ונכונה, אבל השוואה בין קונה לקאנטרימן לא הכי מוצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המיני קשורה? מסכים שהרכבים שלהם גם מכוערים.

אבל השוק שונה לגמרי,גם התדמית והלקוחות הפוטנציאליים.

סוזוקי מייצרים 100% רכבים מכוערים, מתמחרים לא יקר ופונים לקהל הנכון.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...