Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש טווח 40~45 אלף בעקבות תאונה.

Therabrab
שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברי הפורום בצער רעב עשיתי תאונה עם רכבי מאזדה 6 2009 וכרגע יש סיכוי שהוא לא שווה תיקון לכן מחפש המלצה על רכב שיהיה באותה רמה או יותר גבוה ובאותו סגנון שיענה על הצרכים שלי.

אני מחפש רכב חזק, נוח , עדיפות לבקרת שיוט , מרווח.

אני נוסע המון מחוץ לעיר לכן זה גם פרמטר חשוב .

פתוח להצעות חוץ מרכבי מיני וסופר מיני

מוכן לשמוע הצעות גם לרכב היבדרידי וכמובן שעדיפות לשנתון כמה שיותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה עזרה אני באמת לא יודע , הסתכלתי על כמה אופציות ורוצה לדעת אם הן תואמות והאם הן מומלצות

הונדה סיווק האצ'בק 2012

אופל אסטרה האצ'בק

טויוטה אוריס 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי הגדרתך לרכב חזק ?

יש כאלה שעבורם קאדילק או ביואיק עם מנועים גדולים הם רכבים חזקים, יש כאלו שמעדיפים מנועים מטורבתים.

הרכבים שציינת אינם חזקים באופן משמעותי.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שלא תהיה בעיה להאיץ איתו שצריך המאזדה עם המנוע 2.0 ליטר עשתה את העבודה מצוין אבל זה לא הדגש כמו שאמרתי אני פתוח להצעות לכל מיני רכבים שהם לא מיני או סופר מיני חשובה לי בעיקר נוחות בנסיעות ארוכות מרווח בתא נוסעים ועוד דברים שציינתי למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לבדוק אם במסגרת התקציב שלך תוכל למצוא 308SW 1.2 טורבו. נוחה, יש בקרת שיוט, סחיבה תהיה טובה, מרווחת, תא מטען פרקטי וגדול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוריד את האסטרה מהרשימה עקב רגישות לטיפולים,

האמת ששכן קנה פאסאט 2012 לפני שנה וקצת הסב לגז הרכב עכשיו עם 240K ק"מ והוא מרוצה מאוד,

מאזדה6 כמו שהייתה לך גם תעשה עבודה טובה (כפי שאתה מכיר), טויטה אוונסיס גם אמינה להפליא וטיפה יותר מרווחת מהקורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי טויוטה קורולה או הונדה סיוויק האצ'בק או סדאן משנים 2009-2012 ראיתי אפילו סייויק האצ'בק בצורה החדשה יותר 2013 גם בתקציב האם זו אפשרות טובה, או אוריס 2012?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה לך משתלם לשלם כל כך הרבה כסף על רכב בן 7-10? הקורולה מאותן שנים לא מציעה איזה משהו מיוחד, ברוב השנתונים היא נחותה בבטיחות מהדגמים המתחרים שלה, ותיקח בחשבון שבחלק מהשנתונים שאתה מתעניין בהם עדיין מכרו את הדגם הרובוטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא קורולה מה עם השאר? ובאמת שאין לי ברירה, רכבי מיני וסופר מיני מניסיון לא מספקים לי את מה שאני מחפש ובנוסף בנסיעות בין עירוניות שהן העיקר שלי הן זוללות יותר דלק מאשר משפחתיות או מנהלים, הקניה האחרונה שלי הייתה המאזדה 6 ואפילו שהיא שנתון 2009 היא הרגישה כמו הרבה יותר, ישנם רכבים שאפילו שהם בני 7-10 שנים אם אתה מוצא אחד במצב טוב כמו המאזדה שלי אז הם עושים את העבודה להמון זמן לכן מחפש פה ייעוץ לרכב שיענה על דרישותי בתקציב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308SW אינה מכונית מיני או סופר מיני.

אגב, אני לא יודע מה אתה רוצה מצריכת הדלק של מכוניות מיני או סופר מיני, אבל זה לא רלוונטי כרגע.

אתה תקבל גם צריכת דלק טובה כמו שאתה רוצה, נוחות וכו,.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...