Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות מקורס אופנוען מאומן - אומנות הפנייה

Wile E. Coyote
שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקשר? הוא זה שנותן לכל מני פרחחים את הרעיון שהם יודעים לנהוג? תתפלא אבל הם חושבים את זה בלי "עזרתו". מהמעט אנשים שפגשתי שעברו את הקורס שלו רובם יצאו צנועים לגבי היכולות שלהם.

כשתהיה בנעלי האיש ותראה הישג מסויים מאלו שהוא הביא נדבר...בינתיים הקטנוניות הישראלית הטיפוסית נודפת מהתגובות שלך.....

נ.ב

אתה מתלהב מפורד פוקוס.....האם אני צריך להוסיף???:-D

עוד שפוט ליסינג שמחפש ריגושים

תראה, אני מכיר את הבן אדם, הוא נהג טוב אבל לא יותר מזה והוא גם לא מדריך כזה טוב, אם תקרא קצת עצות שהוא רושם לעיתונים וכאלה אז אולי תבין אותי....

וזה לא קטנוניות ישראלית זה פשוט שאני מכיר גם נהגים הרבה אבל הרבה יותר טובים ממנו וגם מדריך הרבה יותר טובים ממנו, אז אתה לא אשם כי אולי אתה לא מכיר את האנשים שאני מדבר עליהם,

ואכן כן אני מתלהב מפורד פוקוס כי זה אחלה מכונית ואני נהנה איתה בכל רגע ואני לא מחפש ריגושים מליסינג...

כשאין לך מה לרשום אז פשוט אל תרשום, "עוד שפוט ליסינג שמחפש ריגושים"...:?

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשורה התחתונה אני לא משנה את מה שאני אומר....בטוח יש נהגים טובים ואולי אף טובים ממנו בארץ. אבל כשאני אומר קטנוני אני מתכוון לכל מילה, כי הוא יושב על קבלות והוכחות ואתה על מילים ושמועות של חברים מתוסכלים. זה ידידי מה שעושה אותך לכל כך ישראלי טיפוסי.....קשה קצת לפרגן להצלחה נכון? ואין לי שום קשר קלוש לראם סמואל.

וסורי...בעיני לקבל ריגוש מפוקוס, משול לזה שאני אספר פה כמה מרגש GS מצוי.:beerchug::wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה אני לא משנה את מה שאני אומר....בטוח יש נהגים טובים ואולי אף טובים ממנו בארץ. אבל כשאני אומר קטנוני אני מתכוון לכל מילה, כי הוא יושב על קבלות והוכחות ואתה על מילים ושמועות של חברים מתוסכלים. זה ידידי מה שעושה אותך לכל כך ישראלי טיפוסי.....קשה קצת לפרגן להצלחה נכון? ואין לי שום קשר קלוש לראם סמואל.

וסורי...בעיני לקבל ריגוש מפוקוס, משול לזה שאני אספר פה כמה מרגש GS מצוי.:beerchug::wave:

ה"קבלות" שהוא יושב עליהם הם ממש לא...

הסיפור עם ה"אלוף צרפת" ידוע ולא בגלל זה אומרים על בן אדם שהוא נהג מצוין ולבטח שלא אומרים בגלל זה שהוא מדריך טוב, פשוט עושים ממנו אליל והוא לא הוא פשוט נהג טוב, אבל מפה ולמדריך מצוין זה ממש רחוק, הוא ממש מלמד שטויות, כמו שכבר אמרתי הוא מלמד נהיגת ראלי לכביש וזה ממש לא נכון...

ולגבי הפוקוס, הריגוש הוא לא לגבי המהירות אלה לאיך שהמכונית הזאת נוסעת בסיבובים!!:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהאליפות שלו בצרפת לא הייתה בדיוק אליפות אבל מדובר בנהג מצוין ואחד המוכשרים בארץ

בנוסף מדובר באחד שיודע להעביר את החומר שהוא יודע(לפי 4 אנשים שהיו אצלו בקורס מתוכם 3 היו גם בקורסים אחרים 1 מהם בחו"ל)

בנושא הפוקום המכונית הזאת מתנהגת מצוין יחסית למכונית משפחתית אבל ממש לא יותר מזה

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"קבלות" שהוא יושב עליהם הם ממש לא...

הסיפור עם ה"אלוף צרפת" ידוע ולא בגלל זה אומרים על בן אדם שהוא נהג מצוין ולבטח שלא אומרים בגלל זה שהוא מדריך טוב, פשוט עושים ממנו אליל והוא לא הוא פשוט נהג טוב, אבל מפה ולמדריך מצוין זה ממש רחוק, הוא ממש מלמד שטויות, כמו שכבר אמרתי הוא מלמד נהיגת ראלי לכביש וזה ממש לא נכון...

ולגבי הפוקוס, הריגוש הוא לא לגבי המהירות אלה לאיך שהמכונית הזאת נוסעת בסיבובים!!:-)

טוב, אני מניח שנסכים לא להסכים. לטעמי הדרך שהוא עבר בשנות ה90 כשספורט מוטורי היה מוקצה במדינה מספקת. האיש הוא בין המייסדים של הטמעת ההכרה בספורט הזה במדינה. על כך מגיעה לו מספיק קרדיט.ללמד אנשים לשלוט ברכב זה טוב יותר מהרבה ממה שהם מקבלים פה בגיל 17.

תהנה עם הפוקוס וסע בזהירות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מניח שנסכים לא להסכים. לטעמי הדרך שהוא עבר בשנות ה90 כשספורט מוטורי היה מוקצה במדינה מספקת. האיש הוא בין המייסדים של הטמעת ההכרה בספורט הזה במדינה. על כך מגיעה לו מספיק קרדיט.ללמד אנשים לשלוט ברכב זה טוב יותר מהרבה ממה שהם מקבלים פה בגיל 17.

תהנה עם הפוקוס וסע בזהירות .

עוד פעם הוא אחלה נהג אבל עושים ממנו שומאכר והנה גם אומרים שהוא ממיסדי תרבות הנהיגה פה, יש בן אדם אחד ששמו ישראל שטוב ז"ל שהוא עשה את זה עוד הרבה ליפניו והוא הנהג הכי טוב שהיה למדינה להציעה והוא גם היה מדריך ברמה עולמית וגם נהג ברמה עולמית ואתה יכול לשאול את אנשי המקצוע, אז ראם לא ממש ממיסדי התרבות הזאת, נכון הוא השפיע לטובה אבל אנשים פה מגזימים לגביו...

ותודה אני יהנה ונהנה עם הפוקוס (מחליפים עוד 4 חודשים)....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להיות הראשון שלא מסכים איתך?

תהיה בריא, כי אתה נשמע עכשיו בדיוק (אבל בדיוק!) כמו האופנוען

הישראלי הממוצע

מקווה שלא תגיע להגדרת

"הנותן בראש"

(אם כי, לצערי, אתה כותב כמו הדמות הזו)כמו שכתב אבי MZ כאן

http://www.fullgaz.co.il/podium/mz-5.php

אוייי, כמה שאתה טועה. אין לי מושג איך הגעת למסכנות האלו. אין ספק שלמעמים, אבל ממש לפעמים אני דוחק את האופנוע לגבולות (בעיקר שלי ולא שלו) אני לא מאלו שמתפרעים או מחפשים לעשות רושם על מישהו. אני רוכב בגלל סיבה אחת בלבד...כי אני אוהב את זה, בכל צורה, חלש, חזק, מאחורה או מקדימה :-D (אני לא אשקר, אני באמת מזיל ריר (ולפעמים גם רץ לשירותים:) על גבי תמונות מהסוג הזה, וביננו, ואיך אפשר שלא?! :wink:

CZE02_MCCOYSA05.jpg

AUS02_MCCOYSA1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...