Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save

פוסטים מומלצים

רק לחדד, למיטב ידיעתי אין איזו בעיה אינהרנטית במערכות דיזל מודרניות עם הזרקה אוריאה ו-DPF, פשוט במקרה הזה היה כשל תכנוני (של המכסה) שגרם לכך שהמשאבה עבדה מאד קשה עד שהיא מתה. אם המשאבה הייתה מודולארית והיה אפשר להחליף רק אותה, העלויות היו זולות משמעותיות (כ-1500 ש"ח סדר גודל). במקרה הזה המשאבה היא חלק אינטגראלי של המיכל, לכן יש להחליף הכל קומפלט. לאחר החלפת המיכל, המכסה החדש (המאוורר) ידאג לכך שהמשאבה לא תתאמץ, ואורך החיים של המכלול אמור להיות גבוה מאד.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המק"ט לפקק החדש קיים פחות משנתיים. נכנס למוסכים סביב נובמבר 2017.

לגבי עקירת המערכת , אולי אפשרי , השאלה איך תעביר את האוטו טסט. טסט בירכא כל שנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקקטוס לא נותן למערכת להתרוקן לרמה שנדלקת המנורה.

ממלא 10 ליטר בערך כל 15 אלף קילומטר ואם נדרש משלים עוד קצת כדי למנוע מהמשאבה להתאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

למישהו יש עדכונים בנושא?

האם היבואן משתתף בעלות של התיקון במידת הצורך?

עומד ממש לפני קנייה של קקטוסולר בת 3.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניתי לך גם בפרטי. בגדול כן אבל מדי פעם היבואן/מוסך סובל מדמנציה (מפאת גילו המתקדם). מזכירים לו את השרשור וזה מסתדר.

בהצלחה עם הקקטוסולר. לדעתי בובה של רכב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום תועד מקרה נוסף של החלפת מיכל אוריאה תקול בקקטוסולר. מוסך רמר באשקלון. פורסם במועדון קקטוס בספר-פנים.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורף צילום מסך של תגובת מוסך מורשה למילוי אוריאה שלא בחברה.

מישהו יודע האם זה נוהל גורף? אם עוד לא החליפו לי מיכל (כרגע תקין) כדאי שאמלא במורשה ואשלם את הכופר? Screenshot_20190813-012503.jpg

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במוסך בו אני מטפל (צמרת, חיפה) הציעו כל טיפול להוסיף אוריאה. אני סרבתי בנימוס וזהו. מעולם לא שמעתי את הטענה הזו.

מציע שתשלח את צלום המסך הזה ליחסי הציבור של לובינסקי. שאל אותם אם זה נכון והבהר להם שתשובתם תפורסם בצבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגדה אורבנית ופייק ניוז בחסות פייסבוק .ספר הרכב מגדיר אוריאה כחומר מילוי עצמי . ככה באירופה , ככה גם בארץ. בדיוק כמו דלק .כבר נידון פה ובפורום.

כן שמעתי שבמוסך יבואן מסויים אמר ללקוח שהאוריאה שלהם מותאמת יותר טוב לרכב (זה כמובן ניסיון עקיצה...)

בדגם הבנזין (1.6 ) יש תקלה ידועה במיכל דלק. תאר לך שמישהו ידרוש למלא דלק רק מבקבוקים של היבואן שבמקרה עולה ₪24 לליטר , רק כדי לזכות באחריות על המיכל . פה הרגת את הדגם. מי יקנה כזה רכב?!

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח למלא אוראה במוסך, אבל הם גו(נ)בים על זה 14 ש"ח לליטר, וזו חוצפה כשגם המקומות היקרניים ביותר כמו אייס אוטו דיפו לוקחים 7-8 (מיכלים של 5 ליטר) והיקרניים פחות דורשים 5 לליטר (מיכלים של 10).

אני משלם 3 ומשהו בסונול, קונה מיכל של 10 או ממלא לתוך מיכל פלסטיק מהמשאבה של המשאיות.

אגב, מוסך שמעז לכתוב דבר כזה יש הצדקה לבירור עם היבואן כי זה סותר את האמור בספר הרכב.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בחניות חלפים מיכלי אוריאה 10 ליטר עם לוגו של פיז'ו סיטרואן במחיר 110 ש"ח, יותר מפי 3 ממה שעולה מיכל 10 ליטר בלי הלוגו של יצרנים ישראליים.

כל האוריאה זה אותו דבר, יש תקן שכל היצרנים חייבים לעמוד בו.

תקן ישראלי – ת"י 5852

DIN 70070

ISO 22241

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...