Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לילית ברמאדן \ איד אל פיטר בכביש 6 או בקעה

במבליק
שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאז שנחנך כביש 6, לפני לא-מעט-שנים, כביש הבקעה שומם.

התנועה דלילה, ואפילו ניידות עם ממלז״ים אני כבר לא רואה.

ההגעה מירושלים לאזור טבריה מהירה בסדר גודל דרך כביש הבקעה,

בנוגע למקומות אחרים בגליל - תלוי.

בנוגע לסיכונים בטחוניים - שטויות. אבל באמת שטויות. אתם חיים בסרט רע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כביש 6 יותר בטיחותי מבחינת הכביש עצמו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגעה מירושלים לאזור טבריה מהירה בסדר גודל דרך כביש הבקעה,

זה פשוט לא נכון. (אם מתעלמים מעניין הפקקים ויש כאלה גם ביציאה לכיוון הבקעה לא מעט)

מנסיוני האחרון ממוצע המהירות דרך כביש הבקעה הוא 80 ומטה, לעומת כביש שש שהוא 100 ומעלה. לכן הפרש 20 הקילומטרים לטובת הבקעה לא משנה דבר, ויש רווח של 20 דקות לטובת 6. תבדוק בווייז.

https://www.waze.com/he/livemap

עריכה: זה נכון שבאין אכיפה אפשר לכאורה להרביץ, אבל הכביש כה מחורבן ונתיב אחד, אם אתה לא ממש מכיר אותו טוב, תאכל הרבה עשן אגזוזי משאיות פלסטיניות.

עריכה אחרונה על ידי ZiggyMan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה הופך ללא רלוונטי עם עזיבת הכביש וכניסה לפקקים של התשבי/ישי.

אתה ^ לא גר במרכז?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה הופך ללא רלוונטי עם עזיבת הכביש וכניסה לפקקים של התשבי/ישי.

בדיוק.

מוסיף לווייז בכיף עוד חצי שעה (וזה לפני שהגעת מבית רימון עד גולני..גם כביש שבור וגם פקקים שחווית לא מזמן :()

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שיורים טילים בחג הזה..

זה לא חג, זה חודש בשנה, שכרוכים בו מנהגים מסוימים.

ודווקא בגלל הצום זה אחד החגים הבטוחים ביותר במזרח התיכון, חוץ מאשר ה-27 בחודש בו נערך לילת אלקאדר: תאריך מועד לפיגועים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 6 יותר בטיחותי מבחינת הכביש עצמו.

רק אוסיף ואומר: כביש הבקעה הוא כביש מאוד מפותל ויש שנוסעים שם בצורה מאוד מסוכנת. עם ילדים הייתי חושב פעמיים. כמי שמכיר את הכביש לכל אורכו, הכביש הוא חד מסלולי ומעייף מאוד לנהיגה.

למעשה המסלול הבעייתי שלך יתחיל בכביש 1 בירידות מירושלים דרך מעלה אדומים - שם תתערבב עם נהגים פלסטיניים. תמשיך כל הדרך בואכה צומת בית הערבה, ושם מתחיל החלק המונוטוני והמעייף: הכביש יחסית רחב, מה שמאפשר "ויתור" על חלק מהריכוז. בפועל זה חלק מאוד(!) מסוכן. למה? הרבה מאוד מוניות ואוטובוסים פלס' שמביאים/לוקחים אנשים ממעבר אלנבי. הקטע שבין צ. בית הערבה לצ. ברדלה עמוס בהם, והם איך נאמר? לא הנהגים הכי מחודדים על הכביש. החלק הזה יימשך עד איזור צ. פצאל שלאחריה בכמה דק' תהיה לך נקודת עצירה - מפגש הבקעה. ממולץ לעצור ולהתרענן.

אחרי מפגש הבקעה יתחיל החלק היותר מפותל וכפועל יוצא יותר אטי. שם תצטרך לנהוג במשנה זהירות מול ומאחורי משאיות. הם לא ישמחו לתת לך לעקוף, מנסיוני האישי.

כל השאר למעשה זה יישובי עמק הירדן ובכל מקרה לא ניתן לנסוע מהר מדי.

בלי שום קשר, מומלץ להיות חמוש בציר 90. אתה עובר דרך מקבצים בדואיים, כפר עוג'ה - לא כפר עוין מדי בשגרה אבל גם כפר לא נעים יותר מדי. שם יכולים תמיד להפתיע בהתפרצות לכביש ופניות מסוכנות, בייחוד ששם צומת הכניסה לייט"ב/מבואות יריחו. אתה עובר בדרך ליד מטעים ושדות של פלס' ובכללי אתה מוקף בפלס'. כביש הבקעה בחלקו מקיף את יריחו בחלקו הדרומי (אחרי צומת בית הערבה ועד לצ. נעמי בערך) ואת נפת שכם (כפרי ועיירות הלווין שלה) עד חסם צהוב שזה המעבר למעשה בין יו"ש למדינת ישראל.

יש לפלס' המון הזדמנויות לזרוק אבנים, ירי, בקת"בים וכד', אבל הכביש שקט מאוד.

לכל אורכו יש צבא. שים לב שחלקו הצפוני יותר של הכביש עובד בצמוד יחסית לגבול עם ירדן.

אני יודע שאולי אני מרחיב סתם, אבל תמיד טוב לדעת.

גילוי נאות: שירתתי בגזרה הזו במשך שנתיים ו-8 חודשים ואני מכיר אותה טוב מאוד.

לסיכום, כביש 6 הרבה יותר בטוח יחסית גם עם המעבר דרך הכפרים של ציר 65, יש משטרה ברוב הנקודות הבעיתיות (לפחות בכאלה שאני הייתי בהן) והכביש איכותי הרבה הרבה יותר.

מה גם שציר 90 לא מואר לכל אורכו, ונהיגת לילה בכביש שגם כל כך מעייף ביום, זה מתכון לסכנת נפשות. כביש 6 גם כשלא מואר, הוא רחב וברור עם מעקות הפרדה ושוליים ברובו. בציר 90 אין. לא הפרדת נתיבים ולא שוליים.

אמרתי בלי פקקים. כעת למשל.

חוץ מזה, אתה יודע מה הולך ביציאה למחסום חיזמה?

מה הקשר בין חיזמא לציר 90? הוא נוסע דרך מעלה אדומים אם כבר. מחיזמא הוא יצטרך להתחבר לציר 1 בחזרה בצומת מישור אדומים, מה שיאריך את הדרך.

עריכה אחרונה על ידי roeibf

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...