Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קולט & סיוויק

TheComedian
שימו לב! השרשור הזה בן 7010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש תקציב אין כמו 206 מניסיון אישי.יש לה את ההגה והשילדה הכי טובים בעולם והמנוע 1.6 גורם לה להאיץ מצויןוגם יש לו רעש ספורטיבי- בקיצור אין על 206, הרבה יותר טובה מההונדה ובטח ובטח מהקולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולתי עכשיו לשבת ולמחוק שני שליש מהתגובות ולא להרגיש שום שינוי מבחינת כמות המידע שהועברה בשרשור זה אל הקוראים.. אולי אפילו יותר משני שליש...

חברים יקרים, בואו נצמד לנושא ונשאיר את הדיון ענייני וחברותי.

מי שיתעקש לכתוב תגובות שמראות על זלזול, מלאות בשטויות ובאופן כללי לא תורמות שום דבר חיובי, ימצא את הודעתו נמחקת ואת הדיון ננעל.

הערה חשובה מאוד והמבין יבין -

מי שאין לו רשיון בכלל לא יכול לייעץ בנושא רכישת רכבים נקודה סוף.

לנסיעה עם אמא באוטו שלה כשהיא נוהגת אין שום משמעות לרוכש הרכב הפוטנציאלי.

נא להגביל את כמות התגובות בפורום זה ואם אתה ממש מוכרח להגיב אז לצמצם אותן למה שאתה כן יודע, מה שישאיר בידך את האופציה לומר אם לדעתך האוטו יפה או לא יפה, וזהו.

ולסיכום, קארפוליו וגוגל מלאים במידע שימושי, אנא העזרו בו במקום למלא שרשור שלם בשטויות... מספרים הם דבר נפלא.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בואו נסכים על זה שבינתיים לא התקדמנו לשום מקום חוץ מזה שהוספנו גם את פג'ו 206 לרשימה

מי שיש לו משהו רלונטי לנושא שבבקשה יפרסם זאת ויעזור לי בכך, כל השאר בעלי תגובות כגון: " זה אוטו יותר יפה" או "גם אני לא יודע מה עדיף" או "יא טיפש אני מבין יותר ממך" מתבקש לא להגיב כיוון שהוא לא עוזר לי בכך בכלום ורק גורם לי לבלבול רב יותר!

תודה לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישמע, לי היתה 206 ועכשיו אני עם הונדה האצ'בק 96 ואני יכול להגיד לך ששתיהן מכוניות טובות, ה 206 הרבה הרבה יותר מהנה לנהיגה מהסיוויק ומהקולט. אך היא גם יותר יקרה לאחזקה... לפי דעתי עזוב אותך מהקולט- או סיוויק או 206. הסיוויק הרבה יותר מרווחת. אך ההגה שלה "מת" יחסית ל 206, אם זאת היתה בחירה שלי- אין על 206!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של קולט או האצ'בק, נכנסת לך פיג'ו 206 מנוע 1.4 יופי-יופי.

כבעלים של קולט 94' (שחורה, שמה היה מיצי) האוטו אינו ספורטיבי, ולא מי יודע מהנוח לנהיגה, היתה אצלי כחודשיים עד שאחת מבני המין היפה הכניסה אותה חזיתית בעץ שמן.

הרכב לא ביטחותי בגרוש, ואם אינני טועה כוכב וחצי במבחני ריסוק אומנם בתאונה הנ"ל הנוסעת יצאה ללא פגע. אך החלק הקידמי נגוז-התפוגג-התרסק וטוטאלוס.

הרכב הוא 90 כ"ס וכל שאר הויכוחים מיותרים.

"מתחילים בשיא המהירות ומגבירים לאט לאט.."

(קרמבו - מבצע סבתא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...