Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - פולקסווגן גולף GTI

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחד גיסא כן, מאידך הפיז'ו 308GTI עושה את זה יותר טוב, גם את הקטעים הרגועים, פי כמה וכמה את הקטעים הספורטיביים, ולא נופלת גם באיכות החומרים או במרווח הפנים. למעשה, חוץ מגיר ידני היא עדיפה בכל היבט.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמירת ערך - בהחלט, אבל זה לא היבט מוטורי. מד הסל"ד באמת מעצבן, וגם פקדי בקרת האקלים, אבל מתרגלים לזה. מכל בחינה מוטורית היא עדיפה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף 7 הייתה מופת של איזון. שלדה סופר מכויילת שנותנת לך להכנס לסיבוב איך שאתה רוצה, בלמים נהדרים, הגה טוב (מדוייק ועם משקל נכון - על תחושה כבר ויתרנו). כל מה שצריך בסעיף הנהיגה היא עושה, פשוט בלי רוח וצלצולים. הכל נמצא במקום הנכון, בתחושה הנכונה ומתחבר ביחד. להגיד על זה "מהנה לנהיגה" זה מאוד סובייקטיבי - יש כאלו שיסעו במשהו שמשדר עצבנות ויחשבו שזה יותר ספורטיבי. הגולף העניקה הנאה יותר עמוקה ויותר מתגמלת - ובאופן אירוני, דווקא למי שלוקח מכוניות לקצוות ולא למי שמקיש על יכולות ספורטיביות מנהיגה מנהלתית. זה לא אומר שהגולף במיטבה ב10\10 יכולת - היסטורית, זה לא התחום שלה - אבל ב8\10 הבלתי-סוציאלי לעילא, שאתה יכול לסחוט בדרך לעבודה, היא מככבת.

אחת ולתמיד, כשמדברים על המשפט הזה, "טובה ל-80 אחוז יכולת", הכוונה ליכולת הנהג או הרכב?

אף פעם לא הבנתי למה הכוונה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הכתבה.

המסקנה - והגולף - היא מה שאני טוען כבר שנים; זו המכונית המושלמת, לפחות עבורי (ואולי עבור רוב האוכלוסייה ה"בוגרת" בעלת משפחה, שעדיין רוצה קצת להנות מהרכב שלה). זה כמו רועה גרמני- הוא לא הכי חכם, לא הכי יפה, לא הכי חברותי, לא הכי כלב שמירה וכן הלאה, אבל יש לו כ-80% מכל תכונה, מה שעושה אותו לכלב המושלם.

ומלבד זאת, המראה האנמי שלה הוא בדיוק מה שצריך במדינת היהודים-חובבי-ההשחתה-והעין-הצרה. עדיף בכסף או לבן ליסינג, כולל הגלגלים הקטנים. יש שתיים כאלו בשכונה שלי ואף אחד לא מתייחס אליהן, אפילו לא חבר'ה צעירים שעוברים על ידן. בשבילם זה סתם גולף של זקנים. וטוב שכך.

יוחאי, הוצאת לי את המילים מהפה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסאת ה-7.5 הזו היא ה-GTI הראשונה שממש נהגתי עליה ברצינות ובכך סתמתי חור רציני בהשכלה המוטורית שלי.

בתור נשוי + 1, היום אני מבין את הקטע של הרכב הזה, הוא באמת עושה הכל נכון בצורה כמעט כפייתית (או "גרמנית" אם תרצו).

נוח, מפנק ופרקטי בדיוק במידה הנכונה.

הצד הספורטיבי הוא באמת לא הצד החזק שלה, היא לא מרגשת כמו חלק מהמתחרות (אבל גם מענישה בהתאמה). היא כן מהירה מאוד (ביחס למשפחתית "רגילה") אבל בזה פחות או יותר מסתכמת הספורטיביות שלה.

בקיצור, מי שמחפש משפחתית טובה בלי פשרות שתהיה מהירה יותר משאר המשפחתיות, ל-GTI אין כמעט מתחרות.

מי שמחפש מכונת נהיגה מושחזת שלא יבזבז עליה את הזמן או הכסף. ה-RS (מגאן או פוקוס) וה-Type R, אולי אפילו ה-BMW 140 שם בשביל זה.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה308 נכנסת לקט', ובמחיר של הGTI גם מכונות הנע(א)ה אחורית נכנסות לתמונה, כמו ברז ומיאטה.

יש חלופות, מזל שלכל טעם יש אופציה בתפריט כרגע.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בזה כולם מסכימים

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היו פה לא שנים, אלא עשורים שכונים שכל ההיצע הספורטיבי הסתכם בין אפס ל 2 מכוניות.

רואים את זה היטב בשוק הספורטיביות הקלאסיות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה כדי להגיד תודה לכולם, ולבקש עוד דיעות ממי שהספיק בינתיים להתנסות עם ה-GTI 7.5.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה כדי להגיד תודה לכולם, ולבקש עוד דיעות ממי שהספיק בינתיים להתנסות עם ה-GTI 7.5.

מה עוד אתה רוצה לדעת?

כתבו לך כאן את כל הדעות והמחשבות בנידון.

אם אתה מחפש מישהו שיאמר לך לקנות - אז קנה

שבוע נהדר ושתהייה לך שנה חדשה עם חיוך בכל רכב שתבחר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד , אבל מאוד רוצה לקנות GTI .. והשנה יש לי את היכולת ואת הסכמת האישה.

לאחר הרבה חיפושים בשוק יד שניה, ולא מצאתי את מבוקשי ( שחורה , 5 דלתות עם חבילת הקנסון , וק"מ נמון .. ) החלטתי שאני הולך על חדשה. אני נעול על GTI ולא שום רכב אחר.

השאלה , אם לקנות עכשיו או לחכות לשנה הבאה - אני לא רוצה לקנות GTI ולאחר שנה יוחלף הדגם. מישהו יודע מתי תוצג הגולף החדשה ? בחיפושים האינטרנט לא מצאתי מידע ..

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד , אבל מאוד רוצה לקנות GTI .. והשנה יש לי את היכולת ואת הסכמת האישה.

לאחר הרבה חיפושים בשוק יד שניה, ולא מצאתי את מבוקשי ( שחורה , 5 דלתות עם חבילת הקנסון , וק"מ נמון .. ) החלטתי שאני הולך על חדשה. אני נעול על GTI ולא שום רכב אחר.

השאלה , אם לקנות עכשיו או לחכות לשנה הבאה - אני לא רוצה לקנות GTI ולאחר שנה יוחלף הדגם. מישהו יודע מתי תוצג הגולף החדשה ? בחיפושים האינטרנט לא מצאתי מידע ..

תודה מראש.

הדגם החדש כניראה יהיה ב 2019

קנה ותהנה ממה שיש כעת.

לגבי צבע - שחור יש רק בעיה אחת איתו

הוא מדהים, יפה, מושך אבל רואים עליו כל דבר

מליכלוך הכי קטן שיש, שריטות חתולים ומכות מדלתות של חסרי אחריות לרכוש ומערבולות (סווירלים) בצבע משטיפה לא טובה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...