Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשבים בזול

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 2515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף להמלצה על ארז. אולי יעלה עוד כמה שקלים, אבל השירות שווה כל פרוטה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מכיר את ארז, וקניתי ממנו מחשב פעם (קומפיוט סטיק). אחת מחוויות הקניה היותר נעימות שהיו לי, במיוחד בתחום הטכנולוגי. איש שמבין מה הוא מוכר, מבין מה הוא אומר, ויותר מכל דבר אחר, מבין מי הלקוח ומה הצרכים שלו.

יחד עם זאת, דיברתי איתו בזמנו על רכישת לפטופ לזוגתי, והוא עצמו הפנה אותי לחנויות אחרות כי הוא לא הצליח להתחרות במחיר.

אני משתמש "מתקדם" ולא נזקק לשירות אלא למקום שייקח ממני כסף ובתמורה יתן את המחשב, וארז הבין את זה ואפילו עודד אותי שאין לי סיבה לשלם אקסטרה על שירות.

אז ארז אכן איש שירות משכמו ומעלה והייתי ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים. הוא פשוט לא הכתובת במקרה הספציפי הזה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקישור למחשב כמו שאתה רוצה לקנות - באולסייל

http://www.olsale.co.il/ItemDetails.aspx?auction_id=22998334

לפני 8 חודשים רשכתי דרכם מחשב נייד של ASUS מדגם הרבה יותר פשוט, במאות (!) שקלים פחות מהמחיר הזול ביותר בזאפ - וזה עוד על מחשב של אלפיים ומשהו שקל. כמובן שיש 3 שנים אחריות יבואן רשמי והמחשב שלי הגיע גם עם תיק גב של ASUS (שדווקא מאוד שימושי כאשר אני יוצא איתו מהבית).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באמזון הרבה פעמים דילים טובים על ניידים . אני רכשתי לנובו 8gb 940m i5 ב 2000 שקלים. בארץ כ 3300 שח,אמזון גרמניה.

תעבור מדי פעם על הדילים בגרמניה ואנגליה. יש ב 10 לחודש יום מבצעים אז אולי יצוץ משהו.

אני מאמין שעם החומרה שאתה מחפש הפרשי המחירים יותר גבוה בין הארץ לחול.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המילים הטובות אך אני חושש שקצת הפרזת... ואולי זה הרושם שאני השארתי לך אז (למרות שעדיין רכשת ממני את המחשב הקטן :) ) אך כל עניין וכל מחשב לגופו, בהרבה מקרים אני יכול לתת מחירים הרבה יותר טובים מכל החנויות בזאפ וגם מפלונטר כמו בדוגמא שהבאת למשל, ובחלקם דומה או מעט גבוה מהנמוכות בהשוואה. אבל אף פעם לא מהיקרים. אל תשכח שדברים משתנים והחנות שלי לפני שנים שונה מבחינת כח הקניה לעומת מה שאני מעביר היום.

חבל לשלול מבלי בכלל לבדוק.

אשמח לעזור ולתת לך הצעת מחיר.

עריכה אחרונה על ידי TheWolf

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייל נשלח ליבואן והיום בעוד כמה שעות תקבל הצעת מחיר.

בברכה!

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באמזון הרבה פעמים דילים טובים על ניידים . אני רכשתי לנובו 8gb 940m i5 ב 2000 שקלים. בארץ כ 3300 שח,אמזון גרמניה.

תעבור מדי פעם על הדילים בגרמניה ואנגליה. יש ב 10 לחודש יום מבצעים אז אולי יצוץ משהו.

אני מאמין שעם החומרה שאתה מחפש הפרשי המחירים יותר גבוה בין הארץ לחול.

איזו מקלדת מגיעה כאשר רוכשים מאמזון גרמניה?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מקלדת מגיעה כאשר רוכשים מאמזון גרמניה?

אנגלית גרמנית

אין אנגלית בלבד. אותו הדבר באיטליה.

מאנגליה יש מקלדת uk ששונה קצת מהאמריקאית בכמה תווים

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייל נשלח ליבואן והיום בעוד כמה שעות תקבל הצעת מחיר.

בברכה!

ארז

כנראה באמת שללתי מוקדם מדי, פשוט זכרתי את השיחה שלנו בזמנו ותיארתי לעצמי שאין סיבה להטריח אותך שוב.

ועכשיו מצד אחד אתה אומר שאני מגזים ומצד שני אתה מוכיח שאני צודק. אין דברים כמוך! תודה :-D

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה באמת שללתי מוקדם מדי, פשוט זכרתי את השיחה שלנו בזמנו ותיארתי לעצמי שאין סיבה להטריח אותך שוב.

ועכשיו מצד אחד אתה אומר שאני מגזים ומצד שני אתה מוכיח שאני צודק. אין דברים כמוך! תודה :-D

טוב, החדשות הטובות הם שהוא במלאי.

החדשות הרעות ששחטו לו את המחיר.

לכן,

אני יכול רק להשוות לך את ההצעה הזולה ביותר :) ולצרף משלוח חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תהייה....

יותר זול לקנות מחשב נייד שמגיע עם SSD במפרט, או לקנות נייד עם HDD/בלי ולהוסיף לו אח"כ?

מחשב שמגיע עם 1TB של HDD, נמכר במחיר זהה עם 250GB ב-SSD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנגלית גרמנית

אין אנגלית בלבד. אותו הדבר באיטליה.

מאנגליה יש מקלדת uk ששונה קצת מהאמריקאית בכמה תווים

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

למקלדות יש מק"ט - לפעמים שווה לבדוק עד כמה קשה להחליף אותן וכמה יעלה להזמין אחת עם עברית (או רק אנגלית) - מקורית.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקישור למחשב כמו שאתה רוצה לקנות - באולסייל

http://www.olsale.co.il/ItemDetails.aspx?auction_id=22998334

לפני 8 חודשים רשכתי דרכם מחשב נייד של ASUS מדגם הרבה יותר פשוט, במאות (!) שקלים פחות מהמחיר הזול ביותר בזאפ - וזה עוד על מחשב של אלפיים ומשהו שקל. כמובן שיש 3 שנים אחריות יבואן רשמי והמחשב שלי הגיע גם עם תיק גב של ASUS (שדווקא מאוד שימושי כאשר אני יוצא איתו מהבית).

איציק

וואו. איזה טקטיקה מלוכלכת...

מאפשרים לתת 5 הצעות במחירים של החל מ-5700 שקל. נתתי אחת במחיר הזה, שכמובן שלא התקבלה. אז הבנתי איך זה עובד ובשניה נתתי כבר את מחיר המקסימום שאני מוכן לשלם להם - 6000 שקל. אני משקלל לפה את העובדה שאני לא מכיר אותם, לא יודע מי הם או מי עומד מאחוריהם, ומעדיף לקנות ישירות מהחנות כמה שפחות מתווכים.

גם ההצעה הזאת לא מתקבלת. הבנתי, סגרתי את הדף.

לא עוברות 15 שניות ואני מקבל טלפון ממספר חסוי (דה פאק? אבל לא נורא).

בצד השני בחור מאוד נחמד ורהוט (ואסרטיבי) שאומר לי ש"6000 לא יקרה" ומציע לי 6590.

מישהו רוצה לנחש מה המחיר הכי נמוך שבו מצאתי את המחשב? נכון. 6600.

מה הקטע? אתם משווים למחיר שכבר קיים בשוק כדי ללחוץ אותי ושאני אגיד כן כי אתה כבר על הקו? לא סובל את הפושריות הזאת ובחיים אני לא אקנה ככה מוצר.

בעעעע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...