Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

EliC25

פוסטים מומלצים

משומשת במצב טוב :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 395
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 14.6.2017 בשעה 12:34, קורן בן אשר כתב:

מניסיון (לא עם קיה), כדאי לך לטפל במערכת הנעילה המרכזית במהירות האפשרית. פתיחת הנעילה באמצעות המפתח מיועדת כאמצעי גיבוי ולא לשימוש יומיומי. שימוש קבוע ותכוף שוחק מאוד את המנגנון, עד שיום אחד תמצא את עצמך עומד עם המפתח ועליו הצילינדר, בעוד הרכב נעול ולא ניתן יותר לפתוח אותו. כמובן, כמיטב המסורת, זה קורה תמיד ברגע הכי לא מתאים.

היי מקפיץ את הפוסט המטורף הזה

אחריי שעברתי על כלל הפוסטים 

לא הצלחתי לאתר איפה ניתן להשיג את המנוע של הנעילה מרכזית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sparekorea.com

ואז לשלוח דרך חברת צד ג כמו red box parcel

בחתימה שלי יש מדריך מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש לפי הדיאגרמות של הדלת

תחפש אולי door או lock ותגיע לעמודים הרלוונטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק נקרא Latch Assy חפש כך

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שאלה לקהל - לפני הכנה של סרטון שדורש הרבה זמן עבודה.

הרבה פעמים עולה השאלה 'איך מוכרים רכב שטיפלת בו עצמאית?' מבחינת היסטוריית טיפולים.

אז זה משהו שאני עושה בעשור האחרון בכל הרכבים שלי, ובאופן ספציפי מנהל אקסל מדוייק של כל מה שהחלפתי לרמת המק"ט, האגורה והבורג.

אני רוצה ליצור סרטון שמסכם 7 שנות תחזוקה עצמאית על הרכב שלי, לשתף מהחוויה האישית, קשיים שעלו לי בגרר או בצורך בפנייה לבעלי מקצוע (תזרקו ניחוש כמה פעמים זה קרה...), את המסקנות שלי וכמובן גם את השורה התחתונה - העלות הכלכלית.

האם זה נושא שמעניין אתכם? ואם כן - מה הייתם רוצים לראות ולדעת מתוך הסרטון?

אתן קצת כיוון - אני חשבתי לעשות את זה בכמה שלבים: 1. החלק המרכזי - לעבור על כל הטבלה, לעצור ולספר על דברים משמעותיים בדרך כמו החלפת קלאץ' או יישור קו ראשוני. 2. לאחר מכן לעשות השוואה בין תקופות מבחינת נסועה ותחזוקה שנדרשה 3. לעבור לגליון שסוכם את העלויות הנוספות (טסט ביטוח וכו') ואת החלוקה של ההוצאות האלו באופן רב שנתי. 4. מסקנות - וגם לשתף לינק לתבנית עבור קובץ אקסל כזה לשימושכם.

בתמונה - חלק קטן מטבלת הטיפולים שלי ב2021-2022

image.thumb.png.4165296ac8ac372d1ec624f72da5642f.png

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין מצב הרכב.בזמן הרכישה לעומת מצבו במכירה ואיך הוא שרד את השנים.

תן סיכום לדעתי של עלות כוללת לשנה על הדברים הקטנים וקישורים לגדולים.

חוץ מזה תעשה לה מסיבת פרידה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך יכולת הסקת מסקנות מופלאה............

מי אמר שאני מוכר את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, EliC25 כתב:

הרבה פעמים עולה השאלה 'איך מוכרים רכב שטיפלת בו עצמאית?' מבחינת היסטוריית טיפולים.

לפני שעתיים, EliC25 כתב:

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, EliC25 כתב:

אז זה משהו שאני עושה בעשור האחרון בכל הרכבים שלי

אממממממ

לפני 5 שעות, EliC25 כתב:

בחיי שאין לי מושג 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זו בהחלט לא הייתה הדרך האידיאלית להעביר את המסר.

בכל אופן הכוונה הייתה שזו  הקדמה לכך שאני מנהל מעקב בעצמי, בתור מי שמתחזק רכב עצמאית ומתכוון להציג את המעקב.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תגיד! דבר ברור! אתה רוצה למכור הרכב

אוקה ביי

את התחזוקה של הds עשיתי מעורב בעצמי ומוסכים, איפה שעשיתי בעצמי יש אקסל ברור שהודפס ושמתי ברכב במסירה.

איפה שלא, הוצגו קבלות מהמוסך שטיפל.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לספר איך מכרתי את הרכב הקודם שחלק מהתחזוקה ביצעתי בעצמי וחלק במוסכים (גם במוסך אני מגיע בד"כ כבר עם ידע מה אני רוצה/צריך) .

המתעניין הראשון הגיע ומול מכסה מנוע פתוח הוא קיבל פירוט של מצב הרכב לחלקיו ומה טיפלתי בעצמי ובמוסך כמעט עד רמת הבורג. אחרי ההרצאה הוא הביע חוסר התעניינות מוחלט באקסל שכמובן יש לי והחליט במקום שהוא לוקח.

אגב, עברתי מאקסל לאפליקציית fuelio ואני ממש נהנה ממנה.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...