Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איום למשפט מאזרח, בגין עבירת תנועה כביכול - אפשרי או לא אפשרי?

unplugged
שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמר, שאלה קטנה לי אלייך - האם במידה ואני כותב את כל פרטי האירוע, זה לא כאילו אני מודה באשמה?

מצד אחד להגיד "אני לא יודע על מה מדובר! נהגתי כחוק", ומצד שני לרשום את כל פרטי האירוע, זה מעין פעולה מפלילה.. או שמה אני לא רואה את הדברים כפי שהם?

המלצה : רשום לך על פתק את כל פרטי המקרה - יום ,שעה ,תאריך , מזג אוויר , כתובת ,פרטי המקרה ,עדים וכתובותיהם/טלפונים , ובמיוחד את כל מה שאירע שם . רשום את כיוון הגעתך , מצבך בעת הפנייה , מיקומו של המתלונן , סוג רכבו וכל פרט שתוכל לחשוב עליו , במיוחד כאלה שיכולים לערער את גרסת המתלונן.

אם וכאשר תגיע לבית משפט (לא מאמין שזה יקרה ,אבל אם) - יהיו לך כל הפרטים הקטנים אותם המתלונן ודאי לא יזכור , ותוכל להפיל אותו בחקירה נגדית .

הפתק הוא בשבילך. שים אותו בכיס , במגירה , או בכספת של סניף הבנק שלך.

אף אחד לא צריך לדעת מה כתבת - זה רק תזכורת עבורך , כך שאם תגיע לבית משפט בעוד שנה , לא תצטרך להתאמץ לזכור מה היה.:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה, הייתה לך סיבה טובה מאוד לרשום, וזו סיבה שאיננה מפלילה אותך. אותו אזרח איים עליך, ולכן ראית לנכון לרשום לעצמך את העובדות על מנת להתגונן כראוי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן לכולם. 90% ממה שרשמתם נכון וקלוש הסיכוי שהעניין יגיע אי פעם לדיון בבית המשפט, אבל.... במידה וכן, שופטי ישראל לוקחים בחשבון (ובצדק) שאם אזרח תמים לוקח את הזמן והמאמץ לכתוב מכתב, להגיע לדיון ולתת עדות ולהפסיד יום עבודה על חשבונו,מן הסתם הוא עושה את זה כשרות לחברה והוא תמים וישר.

מתקדימים משפטיים בנושא אני יכול להגיד לך בודאות שאם לא תוכיח שהמתלונן מכיר אותך ויש לכם איזה חשבון ישן שהוא מנסה לסגור איתך, אתה תורשע ולא משנה מה תגיד.

אבל כמו שכבר אמרנו, אל תחסיר שינה על שטות כזאת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי אעברוך...

רשמתי לי פתק, אני ממשיך לישון כאילו כלום לא קרה, אך עדיין מוכן לגרוע מכל..

תודה לכולכם.

מי יודע.. אולי האדון ה"נכבד" עוד ייכנס לכאן ויראה את הת'רד?

עזרתם לי עד מאוד,

מור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...