Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - פיג'ו 3008 - 306 2017

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחר יהיה לנציג תאריך מדוייק, אבל ההזמנה היא על בסיס הבטחה שמשלוח יגיע עד סוף החודש לכל המאוחר.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר יהיה לנציג תאריך מדוייק, אבל ההזמנה היא על בסיס הבטחה שמשלוח יגיע עד סוף החודש לכל המאוחר.

מתי פתחת את ההזמנה? איזה דגם הזמנת?

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, חשבתי שאין הזמנות עד יוני - היה שרשור כזה של מישהו שניסה לבצע טרייד אין אצל פיג'ו

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

אני ניסיתי

ברחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

עכשיו אתה סתם לא הוגן לדעתי. נתנו לך הנחה יפה לדבריך, שכיסתה את הסכום שרצית לקבל מעל הצעת הטרייד. בחרת משיקולים מוזרים שלא הבנתי אותם לא להסכים ולרכוש רכב אחר, כי יש לך עקרונות כלשהם. לא ברור מה העקרונות, הרי ההצעה הכספית הייתה לכאורה מספקת את הדרישות שלך. עכשיו אתה ממשיך בהתנהלות המוזרה.. מה הקטע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

עכשיו אתה סתם לא הוגן לדעתי. נתנו לך הנחה יפה לדבריך, שכיסתה את הסכום שרצית לקבל מעל הצעת הטרייד. בחרת משיקולים מוזרים שלא הבנתי אותם לא להסכים ולרכוש רכב אחר, כי יש לך עקרונות כלשהם. לא ברור מה העקרונות, הרי ההצעה הכספית הייתה לכאורה מספקת את הדרישות שלך. עכשיו אתה ממשיך בהתנהלות המוזרה.. מה הקטע?

תבדוק את המספרים...

אני מימנתי את ההנחה [emoji3]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי

ברחתי

הפרינציפים שלך הובהרו כבר במקום אחר, הונדטה שאתה מנהל כאן כנגד יבואן של מוצרים שאפילו לעדותך הם מצוינים, כבר מעלה ריח לא נעים, במיוחד בהתחשב בכך שההצעה שהוצעה לך אינה חריגה לרעה להבנתי. תחושת עלבון מכך שלא קיבלת יחס מועדף כלקוח חוזר אולי מובנת, חפירה בלתי פוסקת בה ובמניעיך מיותרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודם, שחרר, סתם שיימינג לא נכון ומיותר, זה עניין כספי קטן, גם לך יתחוור שכל ההבדל בין מה שרצית ולא קבלת לבין מה שתקבל בפועל (אולי) מהסוחר זה 3000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

טוב. אז כעבור חצי שנה יצא לי לעשות נסיעת מבלחן על אותו הרכב בדיוק. הספידומטר שלו עומד כיום על 40 אלף לא קלים במיוחד אבל עדיין לא נרשמו קרקושים ורעשים מיותרים. החשש הגדול שלי היה ממנוע 1.6 שמוכר לי ממכוניות אחרות, אבל בגזרה זו לא היו הפתעות. היא לא בדיוק מפלצת תאוצה וקיה סורנטו שהפיג'ו אמורה להחליף אצלי יותר נמרצת ממנה, אבל החלט אפשר לחיות עם זה. כאשר מעבירים למצב ספורט הכל מתחיל להיות יותר נמרץ, אבל יותר רועש וגם הגיר מתחיל להתבלבל כי הוא מנסה למשוך הילוכים.

ההפתעה הלא נעימה באה דווקא מכיוון המזגן. ראשית הוא לא מפוצל. כלומר אין אפשרות לכוון טמפרטורות שונות לנהג ונוסע. שנית, בזכות פתחי מיזוג נמוכים, אם מנסים לכוון אותו לכיוון שלכם הוא יוצר בדיוק לידיים ומקפיא אותן. בדיוק כמו שהיה פעם ביונדאי I30. זה באמת בלתי נסבל. כי כשהאוטו רותח ואתה מנסה לקרר אותו ולקרר את עצמך, אתה מכוון מזגן למעלה ולכיוון שלך וזה יוצא הישר לידיים. המושב גם מאוד מאוד לא ברור. הוא אומנם תומך ומותק וסבב אבל הרגשתי בליטה בחיבור בין מסד תחתון לעליון שלוחצת על עצם הזנב. (WTF?) כמובן שאפשר להתרגל לזה ותוך כמה שעות לא שמים לזה לב, אבל מי תכנן אותו? כמו כן אורך המסד התחתון הוא בעייתי. אם זה היה קצר למאותגר גובה כמוני שמתנוסס לגובה של 166 סנטימטרים, מה יגידו אנשים מעל 180?

לוח מחוונים i-cockpit גם היה אכזבה. אני רגיל לעקוב אחרי 4 פרמטרים תוך כדי נהיגה: מהירות, סל"ד טמפרטורה חיצונית ותצרוכת דלק. אין שום קונסטלציה אפילו בהתאמה אישית שניתן לקבל את כולם בבת אחת. זה נורא מתסכל אבל ממש לא דיל ברייקר.

אין לי מושג איך היא תהיה בשבילי הקק"ל, במיוחד עם צמיגים 19.

תא המטען גם לא השאיר עלי רושם. אולי יש לו נפח, אבל בגלל זוית של מושבים אחוריים הוא לא יהיה מנוצל טוב ואני בספק אם הוא יכול להכיל 4 מזוודות 28".

פרט לכך הרכב נפלא. מאוד מעניין אותי לנסות את הגרסה הבכירה, אבל בשביל זה צריך לנסוע לחו"ל. לובינסקי לא הולכים להביא אחת לנסיעות מבחן בקרוב.

פרט לריג'קטים, חלקם גדולים וחלקם לא, הרכב נפלא ומהווה חבילה מצויינת.

הוא לא בדיוק ג'יפון, למרות הפוזה, אבל הוא בהחלט רכב משפחתי עכשווי סבבי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שכמעט מה שהתלוננת עליו נפתר בפרמיום (מזגן מפוצל, כיוון גב תחתון, והארכה של המושבים).

לגבי המזגן לא נתקלתי בבעיה הזו (במקרה נהגתי היום ברכב של אימי).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...