Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מקבל התראות

C y d i a
שימו לב! השרשור הזה בן 2804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

למה אני לא מקבל התראות?

פתחתי כמה נושאים, אבל כל פעם אני צריך לחפש אותם ולבדוק התראות.. אני לא מוצא מקום שמראה לי שמישהו הגיב לי בנושא או ציטט אותי איפשהו.. אפשר עזרה לגבי זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד tapatalk לפלאפון, ברוב המקרים עובד יופי.

לא מדובר בפלאפון :/ במחשב עצמו... אם אני גולש באתר או נכנס אליו אחרי כמה זמן, אין עדכון על תגובה. לדוגמה עכשיו שהגבת לי, לא ידעתי את זה בכלל.. סתם נכנסתי כדי לבדוק אם מישהו הגיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין במחשב התראה על ציטוטים.

בראש העמוד תוכל למצוא תפריט "חיפוש מהיר" ולעבור דרכו לשרשורים שהגבת בהם או שפתחת בעצמך.

יש אפשרות להגדיר גם התראות למייל.

בנימת אגב, תעבור על חוקי הפורום. הקפצות באופן כללי אסורות לפני שעוברות 24 שעות, בטח לא אחרי חצי שעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין במחשב התראה על ציטוטים.

בראש העמוד תוכל למצוא תפריט "חיפוש מהיר" ולעבור דרכו לשרשורים שהגבת בהם או שפתחת בעצמך.

יש אפשרות להגדיר גם התראות למייל.

בנימת אגב, תעבור על חוקי הפורום. הקפצות באופן כללי אסורות לפני שעוברות 24 שעות, בטח לא אחרי חצי שעה.

אשכרה אין התראות על ציטוטים? וואו, אני לא מאמין שהפורום בכזאת רמה של אי טיפוח.. למה לא לעשות התראות על ציטוטים? או אופציה לכך לפחות? דווקא יש כאן אחלה חבר'ה שכיף לדון איתם.. אבל זה בלתי אפשרי ונוח כל פעם לחפש את השרשור שפתחתי, יש פה איזה מנהל שאפשר לדבר איתו על הנושא? כי אין מצב שאני ממשיך לגלוש פה ברמה כזאת של אי אפשרויות... זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי אי פעם במערכת פורומים.. שאין התראות :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבירו לך שיש בראש העמוד אפשרות לראות תגובות לשרשורים שלך (ככה אני בודק)

ואתה מתעקש ועוד מאיים "שאין מצב שאמשיך לגלוש כאן ככה" מישהו מונע ממך לממש את זה? לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבירו לך שיש בראש העמוד אפשרות לראות תגובות לשרשורים שלך (ככה אני בודק)

ואתה מתעקש ועוד מאיים "שאין מצב שאמשיך לגלוש כאן ככה" מישהו מונע ממך לממש את זה? לך על זה.

לא מאיים, אומר תאכלס.. דבר מינימאלי כמו התראה אין פה? חבל.. לפורום יש אחלה גולשים ואין פה ילדים..

לאחר שהבנתי איך משתמשים בזה, אני אשתמש.. אבל מבואס שאין אופציה להתראה.

בכל מקרה, תודה לשניכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה אין התראות על ציטוטים? וואו, אני לא מאמין שהפורום בכזאת רמה של אי טיפוח.. למה לא לעשות התראות על ציטוטים? או אופציה לכך לפחות? דווקא יש כאן אחלה חבר'ה שכיף לדון איתם.. אבל זה בלתי אפשרי ונוח כל פעם לחפש את השרשור שפתחתי, יש פה איזה מנהל שאפשר לדבר איתו על הנושא? כי אין מצב שאני ממשיך לגלוש פה ברמה כזאת של אי אפשרויות... זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי אי פעם במערכת פורומים.. שאין התראות :/

אתה יכול להירשם (לעשות מינוי) לנושאים שמעניינים אותך, ולהגדיר התראות במייל.

אומנם לא תקבל התראה כשמצוטטים אותך אבל כן תקבל התראה כשמישהו מגיב בנושאים האלו.

שלב ראשון, לחץ על "כלי נושא", "הוסף נושא זה לרשימת הנבחרים".

111.jpg

שלב שני: בחר "הודעה מיידית בדוא"ל:

222.jpg

בהצלחה.

מעבר לכך אף אחד לא ישנה במיוחד את הממשק של האתר, אם העדר התראות על ציטוטים הוא כ"כ מהותי עבורך, עד כדי כך שזה מונע ממך להמשיך להיות חבר כאן - מתנצל אבל אין לי איך לעזור.

מציע לשקול את העיניין שוב, מדובר בסה"כ בדבר די שולי אשר מתגמד לחלוטין מול היתרונות הרבים שמעניקה חברות בקהילה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להגדיר את הנ"ל גם כברירת מחדל עבור נושאים שאתה פותח או מגיב בהם:

לוח בקרה למשתמש (בראש העמוד משמאל) -> ערוך אפשרויות (תחת החשבון שלי בתפריט מימין) -> מצב ברירת מחדל לנושא נבחר (הודעות והתראות) -> שמור שינויים (תחתית העמוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין מצב שאני ממשיך לגלוש פה ברמה כזאת של אי אפשרויות.

לאור המידע החדש, בו נראה שאפשר לעמוד בסטנדרטים שלך, אנחנו מפצירים בך לשקול שוב את הודעת הפרישה שלך.

לא נוכל לעמוד בזה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור המידע החדש, בו נראה שאפשר לעמוד בסטנדרטים שלך, אנחנו מפצירים בך לשקול שוב את הודעת הפרישה שלך.

לא נוכל לעמוד בזה.

מה נפלתם עליי יא רבאק??

רשמתי את זה אם לא שמת לב:

יש פה איזה מנהל שאפשר לדבר איתו על הנושא? כי אין מצב שאני ממשיך לגלוש פה ברמה כזאת של אי אפשרויות... זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי אי פעם במערכת פורומים.. שאין התראות :/

לא מאיים, אומר תאכלס.. דבר מינימאלי כמו התראה אין פה? חבל.. לפורום יש אחלה גולשים ואין פה ילדים..

לאחר שהבנתי איך משתמשים בזה, אני אשתמש.. אבל מבואס שאין אופציה להתראה.

בכל מקרה, תודה לשניכם!

ולמה לעזאזל כל משתמש שרק רוצה יכול להגיב בפורום תמיכה טכנית לפורום?

כאילו, למה אין אופציה שרק מנהלים יכולים להגיב כאן?

ככה אתם מבריחים כל משתמש חדש שנרשם לפורום הזה? כולה שאלתי שאלה, נפלו עלי אלף איש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלו עלי אלף איש.

נכון לרגע זה יש רק 917 צפיות לשרשור הזה, 3 משתמשים "שרק רוצים להגיב" ו-2 מנהלים שהגיבו.

אז נא לדייק.

בסה"כ זורקים אותך ישר למים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו, למה אין אופציה שרק מנהלים יכולים להגיב כאן?

יש אופציה. אבל אנחנו לא מעוניינים להפעיל אותה. חברי פורום בהרבה מקרים כאן יכולים לעזור לא פחות ממנהלים.

אם יש לך סמארטפון, תתקין אפליקציה יעודית לגלישה בפורומים: Tapatalk. יש שם אפשרות להגדיר notification במסך הבית של הסלולרי כשמצוטטים אותך. לא רוצה להתשמש באפליקציה - אל תשתמש. תקבל רק הודעה שציטטו אותך וכנס ממחשב רגיל.

זה מסך ההגדרות, תסמן V ב quoted my post.

uploadfromtaptalk1471992932967.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...