Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Renault Alpine A110-50 1:43

שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנות ה-60 חברת אלפיין (בבעלות רנו) הציגה קופה ספורטיבית קטנה בשם A110.

בשנת 2013 רנו חגגו 50 שנים לאותה הקופה הספורטיבית עם Alpine A110-50 concept וחברת Norev הציגה דגמים בקנ״מ 1:43, 1:18. שלי היא 1:43.

הדגם מאוד יפה ומושקע חיצונית, המדבקות מדויקות ובמקומות נכונים. נורב התעלו על עצמם ואפילו הסמלים של רנו מדויקים וכנראה כאן הם הגיעו לשלמות.

פנימית לא ניתן לראות כי החלונות מושחרים מידי.

סרטון:

[video=youtube_share;-11A-FtTibs]

372ad6dec2442ec909b7a6951fd53b3e.jpg

c26a1dc4d9a59b4f94b9e8fea5b33330.jpg

e12342bf891eeccfddec6d95619f102b.jpg

b5b6686254a259878f7fd6b7e7f34c35.jpg

e6b18d90e88346d05e5e8d432d3c2b4c.jpg

עריכה אחרונה על ידי In Flames

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לך יש כאן בפורום קשר טלפתי, בדיוק שהתחלתי לרדוף אחרי המחליפה של האלפיין A110 הלא היא A310 אתה מפרסם את דגם הקונספט A110 ומכניס אותי יותר עמוק לסיפור של רנו והתוצרת של אלפיין. קשה להאמין שהקונספט הזה חי ובועט, לא משנה כמה סרטונים אני רואה של "היצור" הזה חי אני מתקשה לעכל שזה לא אנימציה ממוחשבת.

הדגם שלך נראה מרשים לא פחות, אין קימור או כיתוב שפוספסו, בטח הוא זוהר לך בויטרינה כל פעם מחדש. למיטב הבנתי גם בק"נ 1/18 אין דלתות נפתחות והוא לא שונה באופן מהותי (חוץ מהגודל כמובן) מהגרסה הקטנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, ההבדל הוא זניח לחלוטין.

אם אתה רוצה A310 או A610 אני ממליץ לך לבדוק מול וילנצ'יק. קניתי אצלנו במבצע

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה A310 או A610 אני ממליץ לך לבדוק מול וילנצ'יק. קניתי אצלנו במבצע

את האמת יש לי אחת ממש על הכוונת (מחכה שיתפנה לי קצת כסף), וסתם חור בהשכלה מי זה וילנצ'יק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה וילנצ'יק?

חנות באלנבי 123 שמוכרת בין היתר דגמים

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לפי דעתי, אם כבר אז RS01 (שרשור נוסף בהמשך החודש)

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים אני מאוד אוהב את התמונות וההסבר הקצר על הדגם

פחות מתחבר לרנו אבל השילוב הזה של רנו ואלפין פשוט עושה את זה מענין

מחכה לשאר ההודעות של הדגמים שלך

בברכה , איציק

אוסף כלי רכב מיניאטוריים 1:18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...