Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קידום מכירות נוסח לובינסקי

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 2984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להוריד איזו אפליקציה, להצטלם ואולי לזכות ב-1,000 ש"ח. יתכן שאינני מדייק בפרטים מכיון שההגרלה הזאת עניינה לי בעיקר את החריץ, אבל זה בגדול מה שהצלחתי לקלוט.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם חלק מהתגובות היו נרשמות לגופו של אדם הן היו נמחקות ובצדק. לגופה של חברה מותר לזלזל.

כשפעם אחת נפתח שרשור עם סיפור על אנשי מכירות עצלנים של לובינסקי - נגיד שזה מקרה.

כשפעם שניה נפתח שרשור עם סיפור על אנשי מכירות עצלנים של לובינסקי - נגיד שזה צירוף מקרים.

כשזה קורה בפעם השלישית - חביבי, זאת כבר מגמה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו

אני לפחות מגיב לפי מה שרואות עיני, מגיע שבח יקבלו, מגיע בוז יקבלו.

הכל בידיהם

ולא מעניין אותי עם היבואן הוא יקיר הפורום או משקיען הפורום.

להיפך

מאחד כזה אני דורש רמה גבוהה יותר מאשר מסתם יבואן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין מה כל כך מעצבן באנשי מכירות של רכב.

הם מכוונים לציבור הרחב. כשבא להם מישהו שמבין ברכבים, מהפורום, סביר להניח שהוא יכול ללמד את איש המכירות דבר או שניים.

אני חייב להגיד שכמעט תמיד קבלתי שירות נחמד (היו גם מקרים שממש לא), אבל תמיד באתי כשאני לא צריך שום אינפורמציה מאיש המכירות. הדבר היחיד שאני צריך מהם זה נסיעת מבחן ולעיתים מו"מ לסגירה.

מילא הסיפור על ההוא שרצה לקנות, וטרח והגיע לסוכנות ולא קיבל יחס, או ההוא, שקבע נסיעת מבחן ועכבו אותו שעתיים... מבין. טרחת, זלזלו בך, בזבזו זמנך. מעצבן!

אבל בחייאת, עשו איזה קידום דמיקולו באיזה קניון, ולא בצעו מה שכתוב בשלט.

ביג פאקינג דיל...

על זה לפתוח שרשור?

ולהתפלמס...

את מי זה מעניין?!

Get a life.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אתה כמו פולניה חדת לשון שמצליפה לכל כיוון ואח"כ מתפלא למה היא יושבת בבית לבד בסדר פסח ואף אחד לא הזמין אותה. עד שיש יבואן שמשתף פעולה עם הפורום ויוזם ימי נהיגה לחברי הפורום, אפשר לשפוט אותו לבית הלל ולא לבית שמאי, לא בגלל שהוא ספונסר אלא בגלל שהוא יוזם ימי נהיגה לנו כקהילה. כל זה כמובן לא נוגד לחלוטין את זה שהם עשו מעצמם צחוק עם 2 הדיילים ששמו שם ליד ה ds ) במידה וכמובן הסיפור מדויק).

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בחייאת, עשו איזה קידום דמיקולו באיזה קניון, ולא בצעו מה שכתוב בשלט.

ביג פאקינג דיל...

על זה לפתוח שרשור?

ולהתפלמס...

את מי זה מעניין?!

Get a life.

אתה כמובן צודק. הבעיה היא שאחרי שאני קורא פוסט כזה ורואה שלט מאיר עיניים כמו זה שצילמתי, אני מגיע אל הדוכן בידיעה שגג תוך 10-15 דקות אני כבר מוריד בלם יד, בטח לא שיציעו לי להשתתף באיזו הגרלה דמיקולו וישלחו אותי כלאחר יד להירשם לנסיעת מבחן בעיר אחרת.

שיהיה להם בהצלחה עם DS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כשל, ואולי נקודתי, אבל רואים שלובינסקי מנסים להשתפר ומשתפים פעולה עם הפורום באופן שיבואנים אחרים לא מעלים במחשבתם. מבחינתי המגמה החגשה בלובינסקי מבורכת ולא צריך לתקוף אותם על כל דבר. יבוא ים אחרים יכולים רק ללמוד מהם בשלב זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אתה כמו פולניה חדת לשון שמצליפה לכל כיוון ואח"כ מתפלא למה היא יושבת בבית לבד בסדר פסח ואף אחד לא הזמין אותה. עד שיש יבואן שמשתף פעולה עם הפורום ויוזם ימי נהיגה לחברי הפורום, אפשר לשפוט אותו לבית הלל ולא לבית שמאי, לא בגלל שהוא ספונסר אלא בגלל שהוא יוזם ימי נהיגה לנו כקהילה. כל זה כמובן לא נוגד לחלוטין את זה שהם עשו מעצמם צחוק עם 2 הדיילים ששמו שם ליד ה ds ) במידה וכמובן הסיפור מדויק).

באגירה, אבוי לנו ולפורום אם התגובות שלנו יושפעו משוחד של ימי נהיגה או מעורבות בפורום.

כשמגיע ליבואן הוא יקבל מחמאות אבל כשיגיע יקבל גם ביקורת. אני גם מאמין שיבואן שמכבד את עצמו ודואג למותג שלו לא רוצה שישקרו לו ויציירו לו תמונה ורודה כשהמציאות שונה לחלוטין.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כשל, ואולי נקודתי, אבל רואים שלובינסקי מנסים להשתפר ומשתפים פעולה עם הפורום באופן שיבואנים אחרים לא מעלים במחשבתם. מבחינתי המגמה החגשה בלובינסקי מבורכת ולא צריך לתקוף אותם על כל דבר. יבוא ים אחרים יכולים רק ללמוד מהם בשלב זה...

תסביר לי בבקשה במה עוזר לי השת"פ של לובינסקי עם הפורום וההשקעה שלהם בו (באיזה אופן בדיוק הם משקיעים?) אם בסופו של דבר כשאני מבקש נסיעת מבחן אני נענה בצורה מחפירה שכזאת?

כדי שלא אצטייר כגורם שיש לו משהו נגד לובינסקי לא אציין שמות, אבל כן אומר שאצל כמה וכמה יבואנים נכנסתי לסוכנות מזדמנת ללא כל תאום ומקץ רבע שעה לכל היותר כבר יצאתי לנסיעת מבחן. ותאמין או לא, זה התבצע ללא שת"פ עם הפורום, השקעה בו או כל מילה מכובסת אחרת.

אז כמו שאומרת הקלישאה: "אל תקרא לי אחי ואל תשגל את אחותי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בהחלט מסכים איתך.

ועדיין כשאני קורא את חלק מהתגובות אני תוהה מה מטרת התגובה שהוסיפו.

אני בטוח שלובינסקי כבר קראו את השרשור, הפיצו אותו עד רמת מנכ"ל ויפיקו לקחים, או לא.

אבל אם חלק מהתגובות היו נרשמות לגופו של אדם הן היו נמחקות ובצדק. לגופה של חברה מותר לזלזל.

הנה דוגמא:

אם אתה לא מבין ומעוניין להבין כל מה שעליך לעשות זה לשאול. אני חושב שאני כותב כאן די הרבה זמן ואני לא חושב שאי פעם ירדתי לגופו של כותב. המטרה היא להביע את דעתי על מה יקרה בעקבות השרשור הזה. ככה אני, שוטה שאוהב לנבא.

זו בסך הכל דעה ואני לא מבין מה פסול בה. אם לובינסקי נפגעו אני מתנצל אך שמח. שיעלבו ושיפיקו לקחים כי בינתיים התוצאות בשטח מראות "שהמצב לא משהו". צריך לרענן שם מערכות קצת, בהנחה וזה כן מעניין אותם. התגובה של SPIRE נשמעת כמו התחלה של משהו בכיוון נכון. זה לא סותר השקעה כזו או אחרת. להפך, זה אמור לדרבן להמשיך ולהשקיע. הרי מאיפה אני אדע כמה משקיעים? אני איש פשוט שופט לפי תוצאות. אין לי לא קשרים ולא מידע פנימי. אין לי אמצעי לשפוט, אלא לפי התוצאות, שנראות...meh :?

תאמין לי שאין אחד שמעריך את הפורום ככוח צרכני כמוני, ועדיין, דעתי האישית היא שאם מקרים כמו של לב ספורטיבי לא היו עולים לפורום הם לא היו זוכים לטיפול. אגב אני חושב שזה נכון לא רק ללובינסקי, אבל היות וזה היבואן הנדון אז כתבתי עליו. הרי זה קורה הרבה פעמים עם כל מיני נציגים בפורום. הכל טוב ומבורך. באמת. מת על הפורום מבקר פה לפחות פעם ביום. אמרתי את זה גם לשלומי כשישבתי אצלו במשרד לפני כמה שבועות. אבל לדעתי המקרים הללו זוכים לטיפול רק כי זה הפורום או רק כי זה פייסבוק או רק כי זה YNET. אצל יבואנים אחרים וגם אצל לובינסקי. זו דעתי. ממש לא מתנצל שאינה מוצאת חן בעיניך.

ימי נהיגה לפורום? נהדר! ומה צריכה אחותי הקטנה [שאינה חברת פורום] לעשות כדי לקבל נסיעת מבחן? סלטות באוויר? בדיוק כמו החבר של לב ספורטיבי או כמו אלעד שאשם רק בזה שיודע לקרוא.

ולסיכום, פנייה ישירה ללובינסקי:

אני מתנצל. השעה מאוחרת ואני מפריע לכם באמצע תחקור האירוע והפקת הלקחים בעקות השרשור. אז סליחה.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

ולסיכום, פנייה ישירה ללובינסקי:

אני מתנצל. השעה מאוחרת ואני מפריע לכם באמצע תחקור האירוע והפקת הלקחים בעקות השרשור. אז סליחה.

עם כל הכבוד, אם היית רושם כזה דבר לגולש אחר - היית מקבל אזהרה. אבל לכתוב את זה ליוזר מסחרי, זה סבבה.

זה בדיוק הזלזול עליו אני מדבר.

הייתי חותם על כל התגובה שלך מקודם למעט המשפט הזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי של היום זה לא לובינסקי של לפני שנה, ויש לי הרגשה שעוד שנה החברה תראה אחרת.

ההתעוררות של היבואן הנ"ל לא באה בחלל ריק. במהלך השנה החולפת הוחלף כל הדרג הניהולי בחברה, והגוורדיה הישנה פינתה מקומה לצוות צעיר ורעב.

מטבע הדברים שינוי שכזה אינו חף מטעויות ואני חושב שצריך לתת קרדיט לצוות הניהטלי החדש שהטעויות יתוקנו עם הזמן.

(ובגלל זה גם כתבתי שללהערכתי עוד שנה החברה תראה אחרת ממה שהיא נראית עכשיו)

להסיר ספק - הפעם האחרונה שרכשתי מכונית מהיבואן הנדון היתה ב1987 כשרגשתי סיטרואן BX עבור הוריי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 ש"ח +- עלה לי הסדר האחרון שניהלתי עם 30 אנשים מבני משפחתי המורחבת.

כן ירבו סדרים כאלה.

ולגבי השרשור דעתנו זהה:shock:

רק אניבדעה שיבואן ספונסר פורום נדרשים אמות מידה מחמירות לעומת סתם יבואן, ולא הנחות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...