Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו 1.25 אוט' - שרשור מתגלגל

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מי שישב מאחור קטוע רגליים, לא תהיה לו בעיה. אחרת יצטרך למצוא תחבורה אלטרנטיבית.

זה פשוט לא נכון. אני נוסע בפיקאנטו 1.25 כבר חצי שנה. כבר הסעתי לא פעם מבוגרים מאחור בלי שהיה צורך לנסר להם את הרגליים. עכשיו ברצינות. אי אפשר להושיב שלושה בוגרים מאחור זה ברור אבל שלושה ילדים כן ואצלי ספציפית אני מסיע ילדה ואת הבן שלי בן ה 19 שהוא 178 ס"מ והוא יושב מאחור מאחורי הנוסע בנוח ובלי תלונות.

תאום ציפיות זה דבר חשוב אבל לא צריך "ללכלך" סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי לשבת בפיקנטו "מאחורי עצמי". כלומר כשמושב נהג מכוון עבורי.

אני גובה 180, משקל 115...

לא נסיתי לנסוע ככה, אבל טכנית אפשרי לשבת [emoji3]

רומן תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט לא נכון. אני נוסע בפיקאנטו 1.25 כבר חצי שנה. כבר הסעתי לא פעם מבוגרים מאחור בלי שהיה צורך לנסר להם את הרגליים. עכשיו ברצינות. אי אפשר להושיב שלושה בוגרים מאחור זה ברור אבל שלושה ילדים כן ואצלי ספציפית אני מסיע ילדה ואת הבן שלי בן ה 19 שהוא 178 ס"מ והוא יושב מאחור מאחורי הנוסע בנוח ובלי תלונות.

תאום ציפיות זה דבר חשוב אבל לא צריך "ללכלך" סתם.

אני מציע לך, בכנות, לשתות כוס מים, לדפדף כמה פוסטים לאחור ולראות שדובר על לשבת מאחורי מישהו בגובה 2.01 מטר. אם תצליח להכניס מבוגר מאחורי נהג בגובה 2 מטר, כנראה שהפיקנטו שלך היא stretched.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון הכי גדול ברכב הזה, שרומן שכח לציין אותו, זה שהמושבים הקדמיים מיועדים לאנשים רזים / צרים. כי אם אתה רחב/שמן הכיסא מציק מאוד בגב.

חוץ מזה הרכב באמת אחלה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מי שישב מאחור קטוע רגליים, לא תהיה לו בעיה. אחרת יצטרך למצוא תחבורה אלטרנטיבית.

כמובן!

גם ילד לא יוכל לשבת מאחוריו נראה לי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לקרוא לה פוכשי במבטא מרוקאי...

תתחדשו ותהנו. אחלה קנייה, אפילו בצ'בע פוכשיה.

תודה רבה! צחקתי לגבי הפוכשי :lol:

החיסרון הכי גדול ברכב הזה, שרומן שכח לציין אותו, זה שהמושבים הקדמיים מיועדים לאנשים רזים / צרים. כי אם אתה רחב/שמן הכיסא מציק מאוד בגב.

חוץ מזה הרכב באמת אחלה.

לא שכחתי, זה צוין בסקירה של ה-1.0 שקישרתי אליה בתחילת הפוסט. אני גבולי בכסא הזה. לא סובל, אבל גם לא נהנה. אשתי מבסוטה, מתאים לה מאד.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Lez כתבת בעבר אם אני זוכר נכון שההגה נתקע גם לא?

כמו שרשמתי בעבר אולי יש לך בעיה ברכב.

האוטו היה מושכר נהגתי עליו במסגרת העבודה חודש כיום אני נוהג על אוטו שלי שברולט קרוז, וכן ההגה היה נתקע במהירויות גבוהות, ולגבי השלולית נהגתי בגשם במהירות סבירה בהתאם לתנאי הכביש,שניה 1 הרכב עלה על שלולית ואם לא הייתי מסית את ההגה הייתי מתהפך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - בולשיט. אין לך שום דרך להתהפך סתם ממעבר רכב בשלולית, זה פשוט לא הגיוני פיזיקאלית.

כהרכב לא יציב, הסיכוי להתהפך גבוהה במיוחד שוב אני חוזר ראב מושכר, כנרה זיינו אותו ושוב שלמה סיקסטוכמו שאני מכיר אותם טיפולים כמו הצרות שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקירי, בשביל שרכב כביש יתהפך צריך הרבה יותר משלולית, גם אם זיינו אותו כל נהגי הליסינג של שלמה סיקסט. אם הרכב לא יפגע במכשול, או לחלופין תוציא אותו מאיזון עם פקודות הגה חריפות שמאלה-ימינה, הרכב יחליק, אולי גם יעשה צלחת, אולי יכנס במעקה - אבל הסיכוי להתהפך אפסי עד לא קיים.

בגדול, זה אומר שכנראה אין לך הרבה רקע בנהיגה שאינה מנהלתית והתחושות שלך, כמו גם הבנת מה שעובר על הרכב, שגויות.

הפיקנטו אולי לא יציבה ביחס לרכבי ספורט, אבל היא רחוקה מלהיות מסוכנת. בגדול, חוץ מאלטו וספייס-סטאר אין קטנות שבולטות לרעה באחיזת כביש, וגם הן לא יתהפכו אם לא יפגעו במכשול או שלא תשתדל להפוך אותן בכוח.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...