Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנת מערכת MITSUBISHI OUTLANDER 2016

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 2668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צריך ממסר על הרימוט, תבדוק כמה מוציא הרימוט של יחידת הראש ושל הביט1 שלא תשרוף אותם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V זה מתח.

זרם זה A, אמפר.

יציאת רימוט בר"ד היא בדר"כ לא יותר מ-200-300mA.

בביט 1, לפי המפרט מדובר ב-130mA.

מאווררים עשויים לצרוך יותר מזה ויעמיסו או אף ישרפו את הקו (או אם קיים פיוז).

הפתרון הקלאסי הוא חיבור ריליי שאינו דורש זרם רב להפעלה והוא ממתג מקור זרם בר יכולת, לצורך הענין כבל פלוס ממצבר למגברים. והרי שזה בדיוק מה שקורה בתוך המגבר שמדליק אותו.

פתרון חביב (אך יקר יותר) על אותו משקל יכול להיות למשל המוצר הבא:

http://www.wccaraudio.com/smd-products/smd-meters/smd-temperature-meters/smd-celsius-temperature-meter-w-programable-fan-output-smd-tm1c.html

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני לא אבקש להסביר לי פיזיקה הקוונטית ב5 דקות

אבל ב 2 מילים, מדוע אני צריך ממסר?

מדוע רכיבים יכולים להשרף אם אחבר מאווררים ישירות לREMOTE שלהם?

איזה סוג (דוגמה בתמונה) של ממסר אני צריך :)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היציאות רימוט של הביט1, יחידת הראש עלולות להשרף בגלל שהמאווררים יצרכו יותר זרם ממה שיציאות הרימוט מסוגלות לספק.

ממסר 12V 10AMP או 30 אמפר יתנו לך פתרון אתה צריך ממסר SPST סה"כ אבל המצויים בשוק הם בדרך כלל SPDT ואז ברגל החמישית שלהם לא משתמשים.

single poll dual throw

single poll single throw

מקווה שלא עשיתי שם שגיעים קטיבים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...