Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנת מערכת MITSUBISHI OUTLANDER 2016

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 2668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, תרומתי הצנועה לשרשור המטורף הזה, שבכלל לא קשורה אלי - שרשור של אדי על המגבר של אודיסון:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?565251

אני מקווה שגם אתה כמוהו תצרף לו את יחידת ה-bit In.

שמא לא ראית ולפני שאדי יתן לינק בעצמו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סקסי בטירוף!

תתחדש ואם כבר יש לך ביט1 ויש לך ווצ'ה חמישה ערוצים - תקנה יחידת AV BIT IN ותחבר בינו לבין הביט 1 בתצורה דיגיטלית.

תשים עוד 80 שקלים על כבל אופטי 5 מטר ותזרוק אותו איפשהו מאחורי התא כפפות - ברגע שתחבר לביט 1 משהו שעובד אופטי מהנגן ועד לתוך הווצ'ה לדעתי אתה תיקח את כבלי הRCA ותזרוק אותם לפח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקסי בטרוף?

זה פאקין יצירת אומנות. :lol:

בינתיים נעבוד עם מה שיש.

מתחילת הפרוייקט היה הוגדר תקציב מסויים (לא קטן תאמין לי), וכבר יש חריגה של 7000שח לפחות "ציוד חדש" כי ישן יושב בארון ומשום מה לא נמכר.

+ צפויות עוד קצת הפתעות, גם במובן הכספי לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אתה מכרת כלייה? :-P

ציוד ביד שניה לדעתי לא נמכר בגלל שהתחום הזה בארץ נמצא במצב של מוות קליני מצד אחד ומצד שני לקוחות ישראלים - לא תחתוך ב50% מהעלות של הציוד שלך כשהוא היה חדש ואתה תראה את הציוד הזה שוכב בארון הרבה מאוד זמן אם בכלל תפתח מוזיאון.

ואם זה לא מספיק גרוע אז כל תחום הרכב הולך לכוון שבו אתה כבר לא יכול להפטר מהמערכות המקוריות ואז אם אתה רוצה לשפר משהוא אתה כבר נכנס לאינטגרציית OEM וכאן כבר אנחנו מדברים על מזעור, על דיגיטלי, על נצילות והדברים שאנחנו כל כך אוהבים כאן זה ההפך הגמור מזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים ולא מסכים לגבי יד שניה.

אני קונה דברים, וגם מוכר.

וגם המחירים לא בשמיים.

פשוט רוב מעדיף חדש אבל זול, מאשר משומש באותו מחיר, אבל כמה וכמה רמות מעל הדברים החדשים.

שיהיה, יש לי ארון גדול, וגם רכשתי לאחרונה מאזדה 6 לאישתי (רכב ראשון, שלה)

מקסימום יהיה לה מערכת :) (שיותר יקרה מהאוטו עצמו) :lol: עם VRX, KRX, ושאר הירקות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא חיברת את הטוויטרים ביחד עם הכל ?

לא הבנתי את השאלה.

גם לא בדקתי איך זה יושב באוטו, הקורות עדיין ברוסיה, ויגיעו בסוף מאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו 6? הדגם האחרון?

נכנס שם בדלתות 9 אינטש - טיפ קטן ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי הקורות אצלך ביד...

עכשיו הכל מובן לי.

באמת המצב יד 2 בארץ נהיה פשוט זוועה, פעם חצי מהציוד שנמכר פה היום כבר היה אצל אנשים שיודעים מה הוא שווה.

דיברתם על חדש, יש לי רדיו דיסק חדש בניילון של אלפיין שבמחיר די נמוך אפילו לא רוצים או לא חוזרים.

אבל גם לי יש ארון גדול ו 3 רכבים במשפחה, המצא מה לעשות איתו במידה ואף אחד לא יהיה רציני.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!!

בן אדם יכול לעשות גם לרכבים אחרים קורות? אולי אני ישתגע בעתיד ))

יד שנייה? חחח... פה כבר כלום לא נמכר, אני מבקש על קורות 450 ש"ח שבנויות לטויטרים וגם זה שוכב איזה שנה וחצי בבית ))

טוב, אישתי כבר אמרה לי שברגע שיהיה לה אוטו משלה, היא רוצה מערכת גם כן, לכן ציוד ששוכב , עדיף שיהיה מותקן ברכב שלך אחרי זה או של אישה.

יש כל כך הרבה אנשים שפשוט הפסיקו לפרסם בגלל זה ציוד שלהם.

הא, מה שנמכר אולי, זה JBL GTO 1004 באיזה 700 כאשר חדש עלה 850... :loco:

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמיון עוד חי וקים ובועט אני פה ושם מדבר איתו, צריך להפגש עם הבן אדם אבל פשוט לא מוצא זמן ואיך.

לפי מה שהבנתי ההחלטה ליצא את העבודה היתה שיקולי מחיר נטו - אם כי, נראה שזה יצא משתלם - כאשר יש את השפה המתאימה ויכולות שילוח אז אין ספק שזו אופציה ואלידית לגמרי.

בתכלס אני חושב שה6 בשנתונים האלו של 2003 היא היפה ביותר עד היום - אבל הדור האחרון מטמטם והוא גם הרכב, לדעתי, הכי טוב לאודיו לרכב כאשר מדובר במיקומי רמקולים מקוריים - פשוט מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...