Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות בנושא סכסוך בין אישתי לאימי (התחתן, עכשיו התגרש, פנוי...כבר לא פנוי)

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 2921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

EYALI, בתנאים האלה ללא הכרה שלה בבעיה והסכמה לטיפול אז כן.

פות"ש בטח קשור במרתף של חמותו אחרי שאשתו ראתה את הדיון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני כאן.

לאישתי יש כעס גדול על אימי כפי שציינתי, נכון שגם אימי לא הוסיפה יותר מידי ליחסים ביננו בכך שדרשה שאתגרש ממנה ואישתי מודעת לזה, אבי שוחח עימה והסביר לה שלא ניתן לעשות פילוג בין המשפחות והיא חייבת להסכים לשיחה בו הוריי (גרושים) יהיו מעורבים ואף הוריה, שיחה בה כולם יפרקו את טענותיהם וכעסם ואני מאמין שסליחה תגיע משני הצדדים.

אישתי מסרבת לכך וטוענת שאין זה הזמן עכשיו, היא כועסת עליי שאני משתף את הוריי בכל דבר, ולא מתמודד בבית, אך בבית קשה להתמודד עקב אותם כעסים ותמרורי עצור בשיחה. נכון שלפעמים אני חופר ורוצה לדבר כאן ועכשיו ולא מוכן לחכות שכעסה יעבור, אך מעבר לכעס יש התפרצויות זעם שבעבר לא יכלתי להתמודד עימם, והתנהגויות משפילות כלפיי, לכן שיתפתי את הוריי ואולי אף יצרתי את הכאוס הזה.

הזמן הכי טוב לעניות דעתו של אבי היא שכולם ירדו מהעץ וכולם יתפשרו ויבינו ונתחיל דף חדש.

רק ככה ניתן לזמן באמת לראות שהדברים מסתדרים ויהיה רצון שלי ושל אישתי להמשיך בנישואים תקינים ולהמשיך בתוכניותינו. הכדור נמצא כעת אצל כולם, וכולם צריכים לקלוע לסל על מנת ליישר הדורים.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפיר, ממה שאתה מתאר אני מבין שיש התערבות די גסה של ההורים של שניכם בחייכם. אתם אנשים בוגרים והגיע הזמן שתתחילו לנהל את החיים שלכם לבד.

קשר עם ההורים בהחלט כן אבל הם לא צריכים לדעת כל דבר, לא צריכים להיות חלק מההחלטות ולא לקבוע עם מי תחייה ועם מי לא (ובטח שלא להגיד לאשתך שאתה צריך להתגרש ממנה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן שיתפתי את הוריי ואולי אף יצרתי את הכאוס הזה...

כפיר, תתעורר!

אתה לא יצרת שום כאוס!!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.

עוד לא ירד לך האסימון.

מדהים.

כפיר, תתעורר!

אתה לא יצרת שום כאוס!!!

לצערי מדבר מניסיון אישי - אנשים כמו אשתו יודעים כיצד להפוך את הדברים כך שיצא שאתה הבעייתי. מנצלים כנגדך את הרגשות שלך. לי אישית לקח המון זמן עד שהבנתי והפנמתי את הבעייתיות של מי שמולי.

מקווה שלא יסחוב ויסבול כמוני...... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני כאן.

נדפקת?!

שב על בירה עם חבר קרוב, הוא כבר יסביר לך אם אתה לא רוצה עיצות מאנשים זרים בפורום מקוון.

אבל דחילאק, די עם הסינדרום שטוקהולם הזה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה חלקה של אמא שלך בסיפור, אבל די ברור שלא היא המטורללת כאן.

אמא שלך תמיד תישאר אמא שלך.

זו התגובה ה 160 כאן בשרשור, ולמעט התגובות שלך - כולנו כאן מסכימים עם אמא שלך, אז איך היא בדיוק הבעיה?

מה צריך לקרות על מנת שתיתן לעצמך כאפה רצינית ותבין שהחיים שלך, העתיד שלך, תלויים על בלימה. אם אתה לא תציל את עצמך, אני לא יודע מי כן.

אולי אתה מחכה שהמשפחה של אישתך "תפתור לכם את הבעיות" ותשכנע אותה להתגרש.

קח אחריות על החיים שלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה ששיניתי את דעתי

מי שצריך לקבל טיפול זה פות"ש

התקרבתם לדת ולמסורת

היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו.

השרשור הזה מזכיר את אותו שרשור שהחברה שוכבת איתו ועם החבר שעושה לה ילד, והוא חשב עוד שהוא שלו

גם שם פות"ש הבין יותר מכולם

עצוב.

לקח לי קצת זמן , אבל בעקבות ההודעה האחרונה של פות"ש גם אני מסכים עם ישה.

כנראה שאין מה לעשות , וכולם , אבל כולם כולל אמא שלו אומרים לו להתגרש ולחתוך כעת והוא עדיין בשלו.

בהחלט עצוב.

מקווה בשבילך שתתעורר בזמן.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי תגובות כי השרשור ארוך מיד עבור זה,

יש כמה בעיות בקשר

קודם כל, העובדה שנראה כי אתה המפרנס היחיד, היא מתפטרת מהעבודה, ובורא עולם שיעזור.

דבר חשוב לא פחות, ב3 חודשים לא מכירים אדם מספיק על מנת להציע נישואין.

העובדה שהיא ביטלה חתונה פעמיים צריכה להדליק לך נורות אדומות.

כמו שקודמיי אומרים, ואני בד"כ לא מאמין בגישה הזו, אבל המקרה הזה חריג, עדיף להתגרש וכמה שיותר מהר.

אי אפשר לקיים משפחה ובית, כשלא מסתדרים עם אמא של הבעל.

אני אומנם רק בן 22, אבל יש לי 4 אחים נשואים כבר מעל ל15 שנים, ואני רואה איך בתים ומשפחות נבנות ואמורות להיראות, גם מצדדים אחרים במשפחה של זוגות שהתגרשו, כי דברים היו רקובים וחלקם גם כאלו שאתה מציג בקשר שלכם.

אמא שלך היא רק התירוץ שלה כרגע, אחר כך איזה משהו בהתנהגות שלך יהיה התירוץ, זה סוג מטורלל של בחורות, הן אוהבות להפיל עליך או על מישהו הכל, רק לא על עצמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרשתי בשיא

אפשר להביא את הסוס לשוקת , אי אפשר להכריח אותו לשתות.

כנראה שהבחור מאוהב עד כלות, ורק נפילה מגובה לאחר פגיעה על ידי חץ 3 תעורר אותו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...