Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות בנושא סכסוך בין אישתי לאימי (התחתן, עכשיו התגרש, פנוי...כבר לא פנוי)

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 2900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגיב למה שנאמר ונשאל בנתיים.

היא ראתה את השרשור כי הסתכלה כנראה בהיסטוריה של הגלישה.

מטרתי אינה לפגוע בה, אלא לנסות לגשר בכך שכן תלך לפסיכולוג שיקבע האם יש צורך בטיפול תרופתי, או האם שיחות וחיזוקים יעזרו לה.

ברור לי שאין הקרקע מוכנה לילדים כעת, כנ"ל לגבי התקדמות בקשר כגון ירח דבש, ריהוט לבית, העברת חסכונות וכדומה..

אני הפסקתי להיות פראיר ורק לתת ולתת ולשמוע התנצחויות ולקבל ממנה יחס משפיל ודריכות, ורק יחס חם ואוהב מתי שבא לה ושאני הופך בשבילה את העולם ומרצה ומסכים עימה לפי אך שהיא רוצה.

ברור לי שיש לי את משפחתי שתומכת בי ואוהבת אותי.

איני יודע באמת אם יש לה מחלה נפשית, אך היא מסרבת ללכת לטיפול.

יכול להיות שהיה משהו רדום שהתעורר עכשיו עקב אי יכולת להתמודד עם סכסוך קטן בינה לבין אימי, דבר שאפשר לפתור וניסינו לפתור אך ללא הצלחה.

איני מסכים שאימי לא תבקר בביתנו, ורק כולם כן חוץ ממנה.

אני אהיה בוטה ואחזור על הדברים שאמרו מאה פעמים מעלי ,

אף אחד לא רוצה שתפגע בה, רק לא רוצים שתפגע.

לדבריך בעבר לקחה כדורים והפסיקה, לכדורים הללו יש תופעות לוואי , ואז ישנם שני סוגי אנשים, כאלו שמוכנים לחיות עם תופעות הלוואי ואז החברה מסביב יכולה לחיות איתם וכאלו שלא יכולים , ואז להם כביכול אין בעיה , אבל לחברה מסביב יש בעיה קשה ואי אפשר להיות במחיצתם.

לדעתי אשתך בקבוצה השניה, וכנראה לא תעבור צד.

ודבר אחרון , פסיכולוג לא נותן תרופות , ובמקרים כאלו הוא רק טיפול משלים. הטיפול חייב להתחיל אצל פסיכיאטר ולא פסיכולוג.

וכנראה יש לה או למשפחתה סטיגמה מללכת לפסיכיאטר ולכן מנסים להמנע. והתוצאות ידועות.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה ששיניתי את דעתי

מי שצריך לקבל טיפול זה פות"ש

התקרבתם לדת ולמסורת

היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו.

השרשור הזה מזכיר את אותו שרשור שהחברה שוכבת איתו ועם החבר שעושה לה ילד, והוא חשב עוד שהוא שלו

גם שם פות"ש הבין יותר מכולם

עצוב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ocdcenter.org.il/110465/%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A4-%D7%96%D7%94%D7%A8-%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%90-%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96

אם אתה רואה עתיד לקשר, קח אותה אליו.

בדיוק ב 10 דקות הוא יאבחן אותה וימליץ לכם על טיפול.

ואף אחד לא יכול לסובב אותו או למרוח אותו.

אם אחריו היא לא תרצה להמשיך בטיפול - חוזה לך ברח, הלילה הוא אפל כל כך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי בפעם האחרונה היה פה שרשור שכל המגיבים הסכימו בו פה אחד? זה בהחלט נדיר ומראה משהו.

אמנם אינני נשוי, אבל בזוגיות ארוכה (מעל 5 שנים) ואני מצטרף לדעות פה. ברח כל עוד אתה יכול. קשה להגיע להחלטה, קשה לבצע אותה, קשה. אבל אני פשוט לא רואה פה מנוס אחר.

מה שמשגע אותי פה זה שאומרים לך ששום דבר לא ישתנה, כולם אומרים את זה, ואתה ממשיך בשלך ורושם שאם היא תסכים לעבור טיפול אז ואז ואז.

זה יהיה נחמד, אבל זה גם יהיה עד הפעם הבאה שהיא תפסיק עם הטיפול.

אגב לגבי יחסי מין - לא פעם בשבועיים, לא פעם בחודש, ולא פעם בשנה.

לא עם גלולות (כי היא יכולה להגיד לך שהיא לוקחת כאשר היא לא באמת לוקחת), לא לגמור בחוץ (כבר כתבו פה, אבל אני חוזר על זה כי חשוב. היא מסוגלת לקלוט שאתה גומר ופשוט ללחוץ אותך פנימה. גבר לא באמת יכול לעצור את זה), ובטח שלא קונדום (כי היא לא תקינה בנפשה ומסוגלת לעשות לך חור קטן או שניים עם מחט, אתה לא תראה את זה עד שיהיה מאוחר מידי).

לדעתי, ברגע שתתייעץ עם עורך דין בפגישה פנים מול פנים, אתה כבר תתחיל להתגלגל עם העניין.

הצעד הכי קשה הוא הצעד הראשון.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב אני לא מגיב בנושאים שכאלו, אך מקרה מאוד מאוד דומה היה לחבר טוב, כמו אח.

לשמחת כולם הוא התעורר , התגרש למזל כולנו ללא ילדים.

היום 7 שנים אחרי, הוא נשוי באושר עם בת זוג ו2 ילדים.

תברח ויפה שעה אחת קודם.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, קודם כל חשוב שלא תיעלב ממה שאכתוב. אני עושה את זה כי אולי זה יעזור לך [סיכוי פצפון].

יש מצב, שאחרי שפעמיים התפרקה לך החבילה במהלך אירוסין, לא בא לך שזה יקרה פעם שלישית? יש מצב כזה? ובגלל זה אתה ממשיך לנסות לשכנע את עצמך שכדאי ושווה לנסות לתקן בכל מחיר?

אולי לך יש בעיה כל שהיא וזה מובן לגמרי. אין מה להתבייש בזה. לי היו בעיות נפשיות בגלל שיט שעברתי. להרבה אנשים יש והם לא מודעים לזה. אולי תבדוק את עצמך, מול עצמך או מול איש מקצוע [לרוב עדיף]. עזוב את האישה רגע ותדאג לעצמך. אין בזה בושה.

אני לא אומר שזה המקרה, אני רק אומר שאם אתה חושב שאתה אדם בעל יכולת ביקורת עצמית, אולי כדאי שתחשוב טוב בלילה אם אתה נותן לרגשות שלך לעוור אותך.

מהשרשור הזה, כפי שאתה תיארת את הדברים, לא נראה שיכול לצאת טוב מהנישואין הללו. צר לי לכתוב זאת, אך זו דעתי הבלתי מלומדת.

בהצלחה בכל דרך שתבחר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו,

טעית חבר.

לאשתו של פותש התפרקה החבילה פעמיים. לא לו.

מתנצל :oops:

תודה!

לוקח את דבריי בחזרה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חייב לציין שבהתחלה חשדתי שמדובר בטרול.

אשתי קראה את ההתיעצות שלי כאן בפורום,

פה כבר הפסקתי לחשוד :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש שלום,

קראתי בעיון רב את מה שכתבת. קודם כל, חבל מאוד שאשתך הצליחה לקרוא את ההתייעצות שלך בפורום. להבא, מחק את האתר מהמועדפים ומחק את כל היסטוריית הדפדפן כולל קבצי קוקיס.

לעניין: חלום חייו של כל גבר להכיר בחורה חכמה, צנועה, מסורתית עם משפחה מקסימה ועוד אחת שניתן ללמוד ממנה - ולכן אני בהחלט יכול להבין אותך. עם זאת, כשאתה נכנס למערכת יחסים אמנם אתה יודע איך אתה נכנס, אך ממש לא איך תצא. יש לא מעט נשים וגברים שמסתירים דברים מכיוון שחוששים שאם הדבר יתגלה מערכת היחסים תסתיים, וככל הנראה (אני נזהר בלשוני) כך גם במקרה שלך: באמת יכול להיות שהיא השתדלה (ואולי גם תשתדל בלשון עתיד), אבל לטווח הרחוק לצערי הרב מדובר במערכת יחסים חולה שלא באשמתך ודינה להסתיים במהרה לפני שיהיו לכם ילדים משותפים.

טעית שלא עשית הסכם ממון, אבל כשמאוהבים מי בכלל חושב על זה? במקרה גירושים החוק מחייב אותך לתת לה 50% מהנכסים המשותפים שלכם, אך הדבר יכול להיות גרוע כפליים במידה והיו או יהיו ילדים - אז תצטרך לשלם מזונות עד גיל 18, ואם המצב שלה באמת לא טוב כפי שכתבת תצטרך להשקיע משאבים אדירים בגידול הילדים, ואף לקחת את המשמורת אלייך.

לטעמי, להציע נישואים תוך 3 חודשי זוגיות זה מהר מדי. עוד לא הספקת להכיר אותה לעומק - למה מיהרת?

הנורה האדומה נדלקה לך עוד בהכנות לחתונה ואח"כ גם בהמשך. אתה מתאר פה מקרים רבים של חוסר אכפתיות, זלזול ואף אלימות מילולית. עם זאת, אני לא הייתי כועס אם בת זוגתי / אשתי היתה הולכת אל אמא שלה, מדברת איתה ממושכות בטלפון או מתכתבת בהודעות. אם היא הולכת אליה סימן שהן קרובות ואני הייתי מחליק את זה.

בשורה התחתונה ולדעתי בלבד: תתגרש ממנה. אתה בן 31, צעיר, כל החיים לפנייך. עדיף להישאר רווק / גרוש אפילו עוד כמה שנים מאשר להמשיך לחיות חיים אומללים שיחמירו בהמשך. אני תומך באופן מוחלט בכל עשרות החברים שהגיבו כבר משעות הבוקר. אני יודע כמה קשה למצוא מישהי איכותית, אבל שוב: עדיף להיות לבד מאשר להתפשר. בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה גירושים החוק מחייב אותך לתת לה 50% מהנכסים המשותפים שלכם

אמנם זה יכניס אותי לאקסל, אבל בחייאת בנאדם, אם אתה לא מומחה בתחום עדיף שלא תכתוב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החוק, ואני כבר מומחה (המשפט מתנהל כעת, היו כבר לא מעט דיונים). העו"ד ניסה הכל, יש חוק ברור. נכון שיש פרצות בכל חוק, אבל בגדול זה החוק וכמובן שיש צורך להתייעץ עם עו"ד ללא כל קשר.

* למען גילוי נאות המשפט לא שלי אלא של קרוב משפחה.

עריכה: אוסיף ואכתוב שעלות הנכס היא 6 מיליון ש"ח, הבית שלו עוד מלפני החתונה (!), הוא ביקש להתגרש, לא עשו הסכם ממון. השופט בעצמו רומז שאין ברירה! יש מכוניות בעוד 150 אלף שקל סה"כ. שורה תחתונה היא תקבל חצי...

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו, אתה רחוק מלהיות מומחה. החוק מתייחס רק למה שנצבר בחיים המשותפים.

ולגבי שאר מה שכתבת, אתה אולי חולם להכיר בחורה מסורתית. אם אשתי היתה מסורתית אין סיכוי שהיינו נשארים נשואים או אפילו מתחתנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החוק, ואני כבר מומחה (המשפט מתנהל כעת, היו כבר לא מעט דיונים).

עריכה: אוסיף ואכתוב שעלות הנכס היא 6 מיליון ש"ח, הבית שלו עוד מלפני החתונה (!), הוא ביקש להתגרש, לא עשו הסכם ממון. השופט בעצמו רומז שאין ברירה! יש מכוניות בעוד 150 אלף שקל סה"כ. שורה תחתונה היא תקבל חצי...

לא הגיוני.

כבר נתקלתי בהמון המון מקרים שלא זה המצב אלא הפוך לחלוטין, ולמרות שהאשה נלחמה לקחת מה שלא שייך לה לפני הנישואים, היא קיבלה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...