Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות בנושא סכסוך בין אישתי לאימי (התחתן, עכשיו התגרש, פנוי...כבר לא פנוי)

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 2922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סטיו,

יש פתגם שאומר "עדיף להיחשב לטיפש מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח את זה".

לכתוב משפט כמו שרשמת, הוא שטות גמורה ומוחלטת, והסייג הכי גדול שלה הוא מה שנהג לילה רשם לך.

אלא אם היית עם קרוב המשפחה שלך בכל הפגישות שלו עם עורך דינו, ויחד איתו חשבתם כולכם יחד איזה תיק נכון לנהל, אזי באמת שעדיף שלא תרשום.

תרשום כמה מיליונים שאתה רוצה, זה לא עושה רושם. יש מיליון פרמטרים נוספים שנכנסים לדיון, והמקרה של הקרוב (?) שלך הוא המקרה שלו. המקרה של כריזמה הוא מקרה שונה לחלוטין. חלאס לזבל.

די כבר. זה דיני נפשות!!!

כן, אני יודע שאני באקסל. דיסקו זה ב 'ד'. אשמח לדעת מי השכנים שלי מ 'ג' ו 'ה'.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו לא צריך להיות באקסל הטרולים אלא באקסל המלאכים השומרים עי הוא מגן על סטיו מעצמו.

סטיו, קבל עיצה ידידותית ותקשיב למה שדיסקו אומר. נכון שהוא לא הכי עדין (למקות שהכינוי שלו מאוד עדין וכל מוסכניק יכול להעיד על כך) אבל יש לו קצת חוכמת חיים ושווה לך ללמוד ממנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו, אתה לא חושב שלכנות את עצמך מומחה בתחום מסויים, ללא הצגת ההסמכה והנסיון שלך באותו תחום, משולה לחלוקת המחאות ללא כיסוי?

אני מאמין שאתה מבין למה אני מתכוון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לחזור לענייננו. ברח. אין עתיד. מילא אתה תחיה כמו כלב. חייך ותבזבז אותם איך שאתה רוצה. אבל אין גם דבר יותר קורע לב מלראות ילדים גדלים עם הפרעות נפשיות. האמן לי, יהיו להם הפרעות. לא הכל בידי שמיים. גנטיקה זה מדע די מדוייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מומחה

אתה נראה לי קצת חי במקום שהמאכל הלאומי שלו זה:popcorn::popcorn::popcorn:.

נ.ב.

אני בש' או בS?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לחזור לענייננו. ברח. אין עתיד. מילא אתה תחיה כמו כלב. חייך ותבזבז אותם איך שאתה רוצה. אבל אין גם דבר יותר קורע לב מלראות ילדים גדלים עם הפרעות נפשיות. האמן לי, יהיו להם הפרעות. לא הכל בידי שמיים. גנטיקה זה מדע די מדוייק.

לפותח השרשור, התגובה לעיל חדה ומדויקת.

תלמד אותה בע"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפיר, כמו שכבר אמרו לפני, האישה חייבת להבין שהיא במצוקה נפשית וזקוקה לטיפול! היא פשוט חייבת, אחרת אין שום סיכוי בעולם להגיע לזוגיות תקינה איתה, ולקשר וחינוך טוב עם הילדים. זה גם משהו שאתה צריך להפנים. אם הפנמת ובכל זאת החלטת לשלם את המחיר, זכותך, ובהצלחה. אני לא חושב שזה פייר כלפי הילדים שיבואו אבל זה לא קשור לנושא.

מקרה שקרה בשבועות האחרונים וממש קרוב אליי. מדובר בחבר קרוב שגם היה המנהל שלי. הלחץ בעבודה הביא אותו לקריסה נפשית, הבן אדם מאושפז בכפיה במקום פסכיאטרי. כמו אישתך שתחיה גם הוא עם תואר, והבעיה הכי חמורה איתו שבטבע שלו הוא עקשן וגם עכשיו הוא לא מבין שהוא לא בסדר...אני אומר לך את זה מכאב, תדבר איתה ואם זה לא יעזור פשוט תחתוך כי זה מתכון לאסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כריזמה,

בתור התחלה- תשנהאת סיסמת הגישה שלך לפורום ואל תשמור אותה, כך שבכל כניסה לאתר תצטרך להזין אותה.

אל תיתן לאישתך להחשף שוב לנכתב פה!!!

תיהיה בטוח שהפעם הבאה שהיא נחשפת לתוכן השרשור היא מצויידת במצלמה כדי לתעד הכל.

דבר שני, נררה לי שאתה שרוי במצב שאתה מועד לטעויות ולכן כפי שאמרו לך כבר הרבה פעמים- אין סקס עם האישה!

לא עם קונדום ולא בלי קונדום, כשהזין עומד השכל עמוק בתחת ועושים טעויות ובמקרה שלך טעות משמעותה סוף החיים כפי שהכרת, וזה לא ביטוי, זו תיהיה מציאות מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד קשה שתצטרך להתמודד איתה.

כמו הפרק ההוא מהפרלמנט- "תיתן בסתר", רק בחייאת, אל תיתן לה להחשף לזה!

במצב רגיל הייתי אומר לך פשוט להשתמש ביד החביבה עלייך אבל פה המצב רגיש ואם לא "תפרוק מטען" אתה עלול לשלם מחיר יקר.

כרגע המצב שלך הוא שהמחיר שתשלם במידה והיא תתפוס אותך בוגד עדיין זול משמעותית מהמחיר שתשלם אם בטעות יכנס ילד למשוואה (הנוראית!) הזאת.

זיין מהצד, פרוק את המטען כדי שלא תאבד את הראש עם אישתך ותדאג שהיא לא תדע מזה.

אני באמת ממליץ לך להקשיב לעצות שניתנו לך, הן באות ממקום טוב ואובייקטיבי ומאנשים שמבינים לאיזו צרה אתה הולך להכניס את עתמך חבר.

ליבי אלייך ואם להיות כנה גם אל אישתך, היא לא עושה זאת בכוונה, היא כרגע חיה ביקום מקביל ובמציאות נפרדת מזו בה אתה ושאר האנשים השפויים בדעתם חיים.

אם הייתם יחד 20 שנה הייתי אומר לך לעמוד לצידה ולתת כתף, לב וגם ריאות כדי לעזור לה לחזור לעצמה.

מפאת הזמן הקצר שאתם יחד- שחרר, זה לא המקום שלך, יש לה משפחה שצריכה לעמוד לצידה ולדאוג לכך שהיא תכנס לטיפול, גם אם כזה המבוצע בכפייה.

אתה צריך להתקדם בחיים, תמצא בת זוג חדשה שתעשה אותך מאושר, קח את הזמן, אף אחד לא עומד לך עם סטופר, תצאו תקופה (3 חודשים זה פרק זמן קצר ביותר ולטעמי ממש לא ממצה), תגורו יחד תקופה, תחליט אחרי שנה-שנתיים יחד שטוב לך איתה?

שלח לי הודעה ונדאג לטבעת. :)

המון הצלחה חבר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומר רואה החשבון העיראקי שלי - "הפסדת את הכסף, אל תפסיד גם את השיעור". תברח, זה לא משנה כמה זה יעלה לך. אי אפשר לתקן את המצב הזה.

מכאן אתה יכול רק להתדרדר. שחרר אותה, אתה צעיר, תמשיך הלאה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שראיתי הסכמה כזו גורפת בנוגע למשהו בתולדות המין האנושי- 10 עמודים מלאים באנשים שאומרים בול את אותו הדבר.

פות"ש-

אל תאבד רגע ותפעל מיד. הזמן נגדך בסיפור הזה.

גם אני בדעה החזקה שלחשוף את אשתך בכל דרך שהיא לשרשור הייתה טעות גדולה.

זיין מהצד, פרוק את המטען כדי שלא תאבד את הראש עם אישתך ותדאג שהיא לא תדע מזה.

ושיעשו ממנו סשימי בבית הדין הרבני? חס וחסה, תיזהר לפני שאתה נותן עצות כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...