Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומוסיה

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה !

קיבלתי כמה מקומות חדשים בהם אני מתכוון לבקר בשבועות הקרובים !

ועכשיו, אני הולך...לאכול חומוס :evil:

נ.ב

מוטי - לא טוב לך, תחזור לארץ :twisted:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Gershon, there are very few things that I miss in israel... my family, a few of my best friends, some food related issues like the hummus but there are plenty of other foods here that I love and you can't get in israel, but most of all I miss the quality israeli girls... there are non of them here, but that's okay, we have Japanese girls here and they are the world's best, no doubt about that

:razz::wink:

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. אין על חומוס.

אבל למה תמיד בכל מקום ששני אשכנזים ומעלה מתחילים לדבר על חומוס הם מתחילים עם ניים דרופינג היסטרי של כוכים בקסבות...

לא חסרים חומוסים טובים. יש מצויינים ויש מעולים. לדעתי, מעטים הם הבינוניים ועדיין לא אכלתי אחד גרוע. ואני לפעמים סתם עוצר במקומות לא "מיתולוגיים" ואוכל בהם חומוס.

ולמה זה? כי זה לא כזה סיפור להכין חומוס טוב.

אני אפילו הכנתי מספר פעמים חומוס בבית ויצא פצצה, גם לדעת חברים אשכנזים שלי שנהנים להתהדר בביקוריהם אצל אבו זה ואבן ההוא.

אגב, מוטי - אם אין שום מקום שבו אתה יכול להשיג חומוס (אין שם מסעדות לבנוניות אפילו???) אתה יכול גם כן להכין בעצמך. אם מישהו רוצה, אני אעלה את המתכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו הכנתי מספר פעמים חומוס בבית ויצא פצצה

אין ספק , אתה כל מה שבישלת ב-48' התפוצץ... :wink:

http://www.ynet.co.il/ency/1,7340,L-6350,00.html

זה מתכון למתחילים , הוא שכח שום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן שאני שומע על נפלאות החומוס של עכו..

לא יודע מה עצר אותי ממלכת אליו עד היום. אולי העובדה שאני מהמרכז...

יש כתובת מדוייקת של החומוס בעכו? שעות פעילות?

אין כתובת מדויק שכן הוא נמצא בסימטאות עכו העתיקה. פשוט להגיע לעכו העתיקה ושלאול איפה זה חומוס סעיד.אם מישהו מהמקומיים לא יודע, מוצאים אותו להורג במקום.

פתוח כל יום מלבד שבת (שומר כשרות :wink: ) עד השעה 14:30 לערך או עד שנגמר החומוס.

אומנם על טעם ועל ריח אין מה לתכווכח, אך אין ספק שחומוס סעיד הוא הכי טוב!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1114288,FF.html#5278

http://www.gilfood.co.il/Restau/restau_5.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומוס מעולה ביפו, אני לא יודע מה הכתובת אבל קוראים לו עלי קרוון.

אכן.. עלי קרוואן מעל נמל יפו בכביש שיורד שם מהפניה ימינה לעיר העתיקה.

למי שרוצה לראות עיסקאות של מליונים נחתמות בשישי בצהריים על צלחת של מסבחה ב-11 שקל ופחית קולה.

המנה הכי טובה בעיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. אין על חומוס.

אבל למה תמיד בכל מקום ששני אשכנזים ומעלה מתחילים לדבר על חומוס הם מתחילים עם ניים דרופינג היסטרי של כוכים בקסבות...

לא חסרים חומוסים טובים. יש מצויינים ויש מעולים. לדעתי, מעטים הם הבינוניים ועדיין לא אכלתי אחד גרוע. ואני לפעמים סתם עוצר במקומות לא "מיתולוגיים" ואוכל בהם חומוס.

ולמה זה? כי זה לא כזה סיפור להכין חומוס טוב.

אני אפילו הכנתי מספר פעמים חומוס בבית ויצא פצצה, גם לדעת חברים אשכנזים שלי שנהנים להתהדר בביקוריהם אצל אבו זה ואבן ההוא.

אגב, מוטי - אם אין שום מקום שבו אתה יכול להשיג חומוס (אין שם מסעדות לבנוניות אפילו???) אתה יכול גם כן להכין בעצמך. אם מישהו רוצה, אני אעלה את המתכון.

חומוס אחלה !

וזהו.

חאליק שטויות, כולה חומוס אוכלים את זה בשביל לא להיות רעבים ולא בשביל הטעם הנפלא של הגרגירים האופ וויט האלו.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים גם חומוס וגם מכוניות?...יותר טוב מפנצריה מול חנות חומוס!

עם אתם בחיפה, יש מקום בשם אבו-יוסף, חומוס :mm_yeah: אחד הטובים בחיפה!

ולידו משהו כמו 100 מטר יש חנות לשיפורים בשם ////ALPINE////.

עוד חומוס טוב בצ'ק פוסט בחיפה זה "טוביה"..יש להם חומוס משהו משהו!

אבל ת'אמת?..אין על עכו :wink:

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...