Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת סוללה לשעון - מחיר זול באופן חשוד

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 3340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שעון לא יקר במיוחד (בערך 800 שקלים ) אבל אצלי כבר 7 שנים. שלחתי את ידידה שלי להחליף סוללה והסברתי לה עשר פעמים שתבקש גם אטימה. במקום הקבוע שאני מחליף ברחובות היו גובים ממני 50-60 להחלפת סוללה כולל אטימה. היא מתקשרת אלי ואומרת לי שהעלות הייתה 15 שקל ושהשען טען שאין שום צורך באטימה ואם יקרה משהו שאבוא אליו וחבל על הכסף. יכול להיות שסתם אני משלם (שנים) על אטימה לשען חמדן שמסובב אותי או שנפלתי על שען חאפר שלא רוצה לאטום ומספר לי סיפורים?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שנפלת על שען הגון לשם שינוי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, גם אני אתמול החלפתי סוללה לשעון של מיצובישי שלי (אין לי מושג כמה עלה קיבלתי מתנה ממרכז מכירות של מיצובישי) עלה לי 20

ש''ח, ובדיוק 5 דקות של עבודה.

אצלי הוא טען שהגומייה גמורה ואין אחריות על האטימה או יותר נכון אם יקרה משהו לשעון במקרה שהוא יפגש עם מים.

ומה זאת האטימה?

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משתמש בשעון לצלילה?

החלפתי כבר עשרות פעמים סוללות לשעונים, בלי "אטימה" ובלי בטיח. בשימוש שאיננו כולל צלילה לעומק (אבל כן כולל בריכה / מקלחת / רחיצת כלים וכו') לא נתקלתי מעולם בבעיה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נכנס עם השעון למים (גם צלילה, אבל גם ים, בריכה, מקלחת וכו') הרי שאתה צריך אטימה.

אטימה נכונה מה היא?

החלפת 3 האטמים: עליון, תחתון (מכונה גם "אטם מכסה") וכתר. לאחר מכן על השען להכניס את השעון למכשיר שבודק את האטימה ע"פ הלחץ המוגדר על השעון.

עכשיו תראה לי שען שעושה זאת כאן, בארץ הקוידש.

מעטים עד ספורים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבאר שבע יש שען בקניון שהוא כבר שנים עובד שם ורק שמעתי עליו שבחים.

החלפתי אצלו סוללה, הופתעתי לשמוע שהמחיר היה 15 שקל(גם אני רגיל למחירי גניבה של 40-50), ובנתיים אחרי חצי שנה, הסוללה עובדת יופי(לגבי איטום אין לי חוות דעת, כי אני ממילא לא נכנס איתם למים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משתמש בשעון לצלילה?

החלפתי כבר עשרות פעמים סוללות לשעונים, בלי "אטימה" ובלי בטיח. בשימוש שאיננו כולל צלילה לעומק (אבל כן כולל בריכה / מקלחת / רחיצת כלים וכו') לא נתקלתי מעולם בבעיה.

לא. גג בריכה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נכנס עם השעון למים (גם צלילה, אבל גם ים, בריכה, מקלחת וכו') הרי שאתה צריך אטימה.

אטימה נכונה מה היא?

החלפת 3 האטמים: עליון, תחתון (מכונה גם "אטם מכסה") וכתר. לאחר מכן על השען להכניס את השעון למכשיר שבודק את האטימה ע"פ הלחץ המוגדר על השעון.

עכשיו תראה לי שען שעושה זאת כאן, בארץ הקוידש.

מעטים עד ספורים...

לא יודע מה השען עושה, אבל הוא גבה ממני כל פעם על החלפת סוללה פלוס אטימה 50-60 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבאר שבע יש שען בקניון שהוא כבר שנים עובד שם ורק שמעתי עליו שבחים.

החלפתי אצלו סוללה, הופתעתי לשמוע שהמחיר היה 15 שקל(גם אני רגיל למחירי גניבה של 40-50), ובנתיים אחרי חצי שנה, הסוללה עובדת יופי(לגבי איטום אין לי חוות דעת, כי אני ממילא לא נכנס איתם למים)

באמת שען נחמד, החלפתי אצלו זכוכית לשעון ב-35 שקלים, שזו עבודה שאורכת יותר זמן מאשר החלפת סוללה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב השענים בארץ ואני מכליל כמובן, בטוח יש גם מקצוענים, כן? - רובם כאשר הם מצהירים על החלפת אטם, הרי שהם מתכוונים לאטם המיכסה, זה התחתון שניגלה כאשר פותחים את השעון לצורך טיפול/סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא מזמן שלחתי Casio להחלפת סוללה אצל היבואן, ואולי שבועיים אחרי שחזר התחילה התעבות בחלק הפנימי של הזכוכית.

אתמול שלחתי אותו חזרה אליהם שיתכבדו ויתקנו את השעון.

לא מתקלח עם השעון, לא צולל, לא הייתי בבריכה כבר שנים, לכל היותר שטפתי ידיים / שטפתי כלים איתו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...