Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבטחה בapr

itzikevo
שימו לב! השרשור הזה בן 3402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא צד בעניין, לא מכיר את המתנגחים,אין לי וואג, היתה לי פעם אבל לא תהיה לי שוב בחיים ובכל זאת...

בסינגפור ניתן היה להזמין GTI מיוחדת עם קיט או תוכנה של APR בסוכנות ועל זה אין עוררין.

עשו זאת על דעת עצמם? לא נראה לי... בטח לא בסינגפור. אם מכרו כזאת בסוכנות אני כמעט משוכנע שגם אם זו יוזמה פרטית היא היתה מאושרת ע"י היצרן.

היה גם אפשר להזמין עם ABT :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הבדל מאד משמעותי בין GTI V50 לבין שיפורי ABT שנמכרים במקומות שונים ואפילו בכמה סוכנויות משנה של VW.

במקרה של ABT, הם (הסדנה) לוקחים על עצמם את האחריות ובמידה ויש בעיה, ABT ולא VW אחראים.

אגב, הם לא היחידים. בראבוס, אלפינה ועוד - כולם עובדים באותה שיטה.

במקרה של GTI V50 עם שיפורי APR - הרכב מיוצר עם השיפורים של APR, נמכר עם השיפורים הללו ומקבל את אחריות VW המלאה על הרכב עם כל השיפורים שהותקנו בו ע"י היצרן!!.

פשפשתי ומצאתי אפילו תמונה של הלוחית המיוחדת שמגיעה בכל רכב כזה.

כל רכב משופר APR ע"י VW מסומן במפעל בלוחית שלדה מיוחדת וממוספר ממש כמו מספר שלדה רגיל, ממש חזון אחרית הימים. בקרוב בישראל (לא באמת:-(

[ATTACH=CONFIG]415104[/ATTACH] photo2.jpg

עריכה אחרונה על ידי Dudi@PIT-STOP

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לראות את זה, אני לא בעל VAG ולא הייתה לי אחת (עדיין) אבל הצרכן הישראלי יכול לראות טוב לפי התגובות פה מי באמת ה"איכות"

ושאני מדבר על איכות זה לא מבחינת רק כוח, חשוב מאוד זה גם בית לרכב כשיש איזה שאלה, בעיה וכו'.

מניסיון מועט עם החבר'ה מפיט סטופ בכמה ימי דיינו ומפגשים, הם אנשים איכותיים על רמה, שמחים תמיד לעזור גם אם אתה לא לקוח

כשיגיע זמני לעבור למשהו שהם יכולים לספק אני לא יהסס פעמיים כי לפעמים היחס וההתנהגות יותר חשוב.

יישר כוח לדודי מפיט סטופ.

לפותח השרשור, רוב חבריי הם לקוחות APR שחלקם עברו מסדנאות מתחרות, אני יכול להגיד לך בפה מלא שרק טוב תקבל מהם, הרכבים מאוד חזקים ואמינים, יש לך מקום חם שיקבל אותך בכל מצב ויענה לך לכל שאלה בחכמה והוגנות!

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עם APR ברכבים האחרונים שלי, אני מניח שהיה בלאי מואץ אבל הוא יחסית זניח לתמורה. הגברתי את תדירות הטיפולים אצלי ל15 אלף קילומטר כאשר הייתי עם תוכנה וכעת כל 10 אלף קילומטר מאחר ועברתי לרכב קצת זקן יותר ומשופר מעבר לתוכנה.

אני בחרתי בAPR ולא במתחרים בגלל כמה סיבות אחת מהן היא הצורה שבה מייצגים את עצמם נציגי הסדנא גם ברשת וגם במציאות.

קיבלתי תשובה כנה לכל שאלה ששאלתי, גם אם היא לא ציירה את התמונה הכי יפה. אף פעם לא טענו בפני שאין בלאי מואץ או מה ההשלכות של כל חלק שרכשתי.

עריכה אחרונה על ידי Vwski

Audi S3 8P - APR Stage 2+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את בעלי הסדנאות השונות, אך אני מניח שלא מדובר בסדנאות רבות.

תרבות מוטורית כמו תרבות בכלל, מכילה יותר מאשר מושא פעולתה - ויש משמעות רבה לחבילה הכוללת.

החבילה הכוללת תמיד מרשימה יותר, ואחד המשתתפים כאן הציג יופי של חבילה כוללת, בסביבה לא נעימה כלל.

לכל בעלי הסדנאות בישראל, אולי תוכלו לקחת משהו מהסיפור הפרטי שלי, הגעתי לארץ זרה לפני שמונה שנים לעבוד בבית מלאכה לשחזור מכוניות עתיקות כפועל.

היום אני כותב מייל זה מבית המלאכה שלי. בלי שותפים רק אני.

יש לי עבודה מפה עד להודעה חדשה, ואני מצרף תמונה של הראשונה שמחליפה חלודה והזנחה ברעננות. 911S משנת 71.

הגעתי לכך רק בשיתוף פעולה, שילוב כוחות עם סדנאות אחרות, והכי חשוב דרך ארץ.

גדי

911S.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...