Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לצלם בהשכרת רכב?

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 3362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה זריזה, אני מתכנן להשכיר רכב בפעם הראשונה למשך זמן של 24 שעות. בעבר דרכתי בכמה שרשורים על חויות שליליות, מרמה וחיובים נוספים מצד חברות ההשכרה. מניסיונכם, מה עלי לעשות במעמד ההשכרה כדי להמנע מהאי נעימות?

שאלה נוספת, האם ביטול ההשתתפות העצמית פותרת אותי מכל תשלום נוסף שידרש בעקבות נזק שנגרם לרכב?

ולסיום, מאיזו חברה אתם ממליצים לבצע את ההשכרה?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעמד ההשכרה פשוט תיגש עם נציג התפעול לרכב ותבדוק אותו בצורה יסודית. תוודא שהנציג מסמן בטופס את כל הפגמים שקיימים ברכב ואל תתעצל להתכופף ולבדוק פינות נסתרות.

ביטול השתתפות עצמית אכן פותר אותך מרוב התשלומים שידרש בעקבות נזקים. זה לא פותר אותך מתשלום על נזק לגחון או לצמיגים, למשל.

גם לי יש ניסיון מעולה עם אלדן. הם לא קטנוניים ולא מחפשים אותך על כל שריטה קטנה, הרכבים שלהם נקיים ומתוחזקים היטב והמחירים סבירים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי כמה פעמים מאוויס והיה בסדר גמור.

בגדול אוויס ואלדן הם הכי נורמליים לדעתי.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות ההשכרה הגדולות לא עושות סרטים על כלום כמו שהיית מצפה מעסק בארץ ישראל. בפעם הראשונה כשאר השכרתי רכב צילמתי, מאז השכרתי עוד הרבה פעמים ומעולם לא צילמתי ולא היו שום בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי ביואיק משלמה סיקסט בנהריה גם היה בסדר גמור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי נסיון טוב עם אלדן

גם לי יש ניסיון מעולה עם אלדן. הם לא קטנוניים ולא מחפשים אותך על כל שריטה קטנה, הרכבים שלהם נקיים ומתוחזקים היטב והמחירים סבירים.

בגדול אוויס ואלדן הם הכי נורמליים לדעתי.

חברות ההשכרה הגדולות לא עושות סרטים על כלום כמו שהיית מצפה מעסק בארץ ישראל. .

שלמה סיקסט בנהריה גם היה בסדר גמור.

שכרתי פעמים רבות מ Blue Sky מגוון רכבים, בכולם הם היו בסדר גמור.

תודה לכם על המענה.

ניסיתי מול אלדן וחברות נוספות, גיליתי שהגיל המינימלי להשכרת הרכב גבוהה משציפיתי.

שחכתי לציין שגילי הוא 21.9 כי סברתי שההגבלה עוד רחוקה מאחורי, אך טעיתי.

אלדן - משכירים מגיל 22 - לא רלוונטי.

הרטס - מגיל 21. 277 שח ליום כולל תוספת נהג צעיר , עם ביטול השתתפות עצמית = 350 שקל ליום.

באדגט - מגיל 21. 193 שח ליום כולל תוספת נהג צעיר, אין אפשרות להוסיף עבור ביטול השתתפות עצמית מפאת הגיל הנמוך.

שלמה סיקסט - מגיל 21. 144 שח ליום כולל נהג צעיר, 197 כולל ביטול השתתפות עצמית.

אוויס - מגיל 21. ניתן להשכיר למינימום יומיים, המחיר ליומיים כולל נהג צעיר - 324 שח, אין אפשרות לביטוח השתתפות עצמית.

קל אוטו - מגיל 21. 150 שח ליום כולל נהג צעיר (100 + 50), עדיין לא קיימת האופציה לביטול ההשתתפות העצמית.

קל אוטו קופון ואלה - 75 שקל ליום, מינימום ימים = 3. התוספת של הנהג חדש יורדת ל33 במקום 50.

225 + 100 = 325 לשלושה ימים כולל נהג צעיר בלי ביטול השתתפות עצמית.

אלבר - מגיל 21. 200 שח ליום כולל צעיר. אין אפשרות לביטול ההשתתפות העצמית מתחת לגיל 26 ו5 שנים רשיון.

יש חברה נוספת שהייתם רוצים שאבדוק?

מקווה שיעזור לצעירים שבינינו.

ובכן ניכרים הפרשים לא קטנים בין חברות הביטוח, מהי לדעתכם הבחירה?

האם הייתם מוותרים על ביטול ההשתתפות העצמית?

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי לכמה זמן אתה שוכר

אני אישית שוכר רכב פעם בחודש ליום אחד-יומיים, ואני תמיד מוסיף בשביל הביטול השתתפות עצמית. בשביל כמות הפעמים שאני שוכר, אני מעדיף להיות בראש שקט, שלא ינסו לחפש אותי, או שבמקרה הגרוע אני באמת יעבור איזה תאונה מפגרת.

ודרך אגב, מהפעמים האחרונות, אלדן היו משמעותית יקרים מקל אוטו או שלמה סיקסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי באלבר ובשלמה סיקסט היה בסדר גמור. בגלל הפחדים שעשו לי בפורום עשיתי ביטול השתתפות עצמית לנזק בלבד (ולא לגניבה) בשלמה סיקסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי באלבר ובשלמה סיקסט היה בסדר גמור. בגלל הפחדים שעשו לי בפורום עשיתי ביטול השתתפות עצמית לנזק בלבד (ולא לגניבה) בשלמה סיקסט.

ומה היה קורה אילו גנבו את הרכב? זה לא נכלל בביטוח?

(שאלה טיפשית ובטח אמצא תשובה ביצירת קשר עם החברה, השוואת גרסאות)

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...