Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידת צמיגים לפולו 2002

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 7088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

ברכבי פולקסווגן פולו שנת 2002 מידת הצמיגים היא 185/55/14

ברצוני להחליף את מידת הצמיגים ברכב ל- 185/60/14 מכיוון שבמידה הנוכחית הצמיגים מאווווד מאווווד יקירים. (צמיג דאנלופ ספורט 2000 עולה 550 ש"ח הכי זול, ובמידה הזו יש רק צמיגי ספורט) אני כמובן רוצה להשים צמיגים טובים אך מה לעשות, שהצמיגים מאוד יקרים, והבנתי שאם אני יעלה את החתך ל- 60 המחירים ממש יורדים באופן דרסטי. שאלותיי הן:

1)מה ניתן לעשות כדי להעלות את חתך הצמיג מבחינת פרוצדורה של משרד הרישוי?

2)האם הדבר הזה מומלץ באופן כללי? האם האחיזה תרד באופן משמעותי?

בתודה מראש,

איתמר ג'ורג'.8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נכון המידה 185/55/14 היא מידה נדירה ולדאבוני גם יקרה א ב ל את הדנלופ אתה יכול להשיג גם ב - 400 ש"ח בפנצריות בגוש דן ואצל אנטון ביפו ב - 375 ש"ח. אם המחירים עדיין כואבים לכיס אני יודע שיש גם צמיגים של קומהו, בארום, פדרל ושאר ירקות באזור מחיר של 300 ש"ח פלוס מינוס. נסה בחנויות כמו צמיג ישיר, אנטון ביפו ותראה שהמחיר כבר לא 550 ש"ח (שהוא מוגזם לחלוטין).

2. כפי הידוע לי אתה לא יכול לשנות ל - 185/60/14.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש את המידה הזאת. היא דווקא נפוצה למדי בשנים האחרונות (הייתה אפילו בלנטיס אם אני זוכר נכון). אין סיבה לשלם יותר מ-400 לצמיג על צמיגים מאיכות טובה במידה הזאת. אם תחפש כמו שייעצו לך תמצא. חבל לך לעלות בחתך ולשנות גם את קריאת הספידומטר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, בלאנטיס היוצאת זכור לי או 60 או 65 אבל לא בטוח...

במאזדה 3 יש חתך 55 ויש גם חתך 50 בגרסאת ה-2 ליטר...

אבל הרוחב צמיג יותר גדול...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע איני יכול לשנות את מידת הצמיגים? האם זה מכיוון שיש הגבלה מטעם היצרן או מטעם משרד הרישוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש דגם של פולו כמו שלך (ולצורך העניין יכול להיות 1,100 סמ"ק, 1,400 סמ"ק, 1,600 סמ"ק) ושאר דגמי פולו 02 אשר אינם מיובאים לארץ אתה יכול לנעול את המידה שלהם. אבל ומכיוון שאין אף דגם של פולו (5 דלתות) שנעול במידה הזו אתה לא יכול להתקין את הצמיגים. כמובן אם היצרן לא מאשר אני מניח שגם משרד הרישוי לא יאשר. שים מקורי ונגמר העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...