Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית סימולטור/playseat

שימו לב! השרשור הזה בן 2624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה להיות חבר שלי? :lol::lol:

ממש מדהים, חלום של כל חובב רכב דבר כזה בבית!

אפשר בבקשה שתשלח לי בפרטי מהיכן אני יכול לרכוש כיסא כזה ומה בערך העלות לאחד?8)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ב-ס-ד-ר... לנו אתה יכול לספר שתמיד רצית לעצמך אחד כזה ופשוט אין לך מספיק מקום לזה בבית :wink:

אני מניח שהחבר מקבל ביקורים תכופים וארוכים מדיי מאז היומולדת :shock:

הסטטיסטיקה מראה שמאז שהמתקן אצלו, תכיפות הביקורים זינקה ב736% :lol:

ומצטער לאכזב, רשימת החברים סגורה לעת עתה :wink:

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני לא מכיר מחירים של פלייסיטס למיניהם, אני כמעט בטוח שזול יותר לקנות מוכן.

בגלל שאנחנו לא עוסקים בזה (זה היה נסיון ראשון שלנו בתחום :wink: ) אז כל דרישה למידות שונות או מתקן מתקפל תעכב אותנו מבחינת תכנון. מה שאמר שנאלץ להשקיע יותר שעות, ויותר שעות זה יותר יקר.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סתם עידכון קטן, מאז שהורכב המתקן העברנו עליו לא מעט שעות משחק חלקן אפילו אגרסיביות למדי. הכל מתפקד מעולה וגם הלוג'יטק מפתיע לטובה. כשקנינו את ההגה חשבנו שהעברה ידנית לא תעבוד בגראנטוריסמו. מסתבר שהיא עובדת! למרות שמעטים מהחברים משתמשים באפשרות הזאת מכיוון שגם כך המשחק לא קל במיוחד. היום יבוצע ניסוי כלים לגראנטוריסמו 6 וסוף סוף יש במשחק את הGTI6 שלי :twisted:

נראה מה נוציא ממנה ברינג:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FUCCCCKKKKKK איזו מתנת יום הולדת למה לי אין חברים כאלה!!!

תשמעו אתם תותחים עבודה מטורפת המוצר נראה ברמה גבוהה מאוד כל הכבוד

אם היה לי כזה דבר אני לא חושב שהייתי יוצא לנהוג ברכב כל היום נשאר ומשחק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

בעקבות שאלות שעולות מדי פעם בפרטי, והתמונות שנעלמו, אני מרענן את התמונות מתהליך העבודה על הפלייסיט.

תחילה נרכש מושב OMP ובצענו מדידות על מנת לקבוע את גודל הבסיס של המתקן

1.jpg

רוב הבניה בוצעה מברזל 40X20 (סה"כ השתמשנו בכ9 מטרים)

5.jpg

בוצעו התאמות למסילות המושב

6.jpg

שלדת הבסיס

7.jpg

9.jpg

הדמייה למיקום הגה ודוושות

11.jpg

15.jpg

ייצור תושבת להגה

16.jpg

17.jpg

20.jpg

19.jpg

ייצור תושבת לדוושות ומדרס

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדרס המשך:

25.jpg

26.jpg

27.jpg

תושבת ידית הילוכים

28.jpg

מתחיל לקבל צורה

31.jpg

30.jpg

כמובן שצריך גלגלים לניידות

33.jpg

34.jpg

חיפויי פח לגימור אסתטי

35.jpg

צבע יסוד

37.jpg

וצביעה בשחור

40.jpg

41.jpg

42.jpg

והמתנה מוכנה ומורכבת בבית!

43.jpg

46.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל אני מקווה שיתנו לך BAN מהפורום על התמונות שהעלית כי פשוט ניקרת לי את העיניים :(

וואו.

מדהים. פשוט מדהים.

אם תסלח לי אני אלך לנגב את הריר מהמקלדת עכשיו לפני שזה הופך לדביק ואיכסה כזה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה !!

העמוד של ההגה יציב?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, יש מידות ספציפיות שמעניינות אותך? בהזדמנות הבאה אשתדל למדוד.

שמוליק, עמוד ההגה יציב.

בגדול המתקן בשימוש כבר באיזור השנתיים וחצי. אין שום סימני בלאי/עייפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...