Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה שקרה לי עם המוסך והשמאי היום.- מנסים להרוג אותי.

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז בהמשך לתאונה הכביכול קטנה שקראה לי, ובהמשך למזל הגרוע שלי באותו יום נוראי:

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=45879&highlight=%E4%EE%E6%EC+%E4%EB%E9+%F9%F7%E9%E9%ED

תשמעו מה קרה עם התיקון, ואיזה מחדל רציני גם מצד בדיקת השמאי מטעם הביטוח וגם מטעם המוסך עצמו! שניהם דורשים תביעה. אז ככה:

כשחזרתי מספרד ישר שמתי את האוטו במוסך מורשה רנו ביפו. בכל מקרה, אמרו לי שהשמאי יודיע לי כשהוא יגיע כדי שאני אהיה נוכח בפגישה, ובסוף בזמן שחיכיתי הוא הגיע בלי להודיע ולא הספקתי לראות או לדבר אליו, וכשפגשתי אותו בסוף הוא אמר לי שהוא רק מאשר החלפת גשר, למרות שנתתי לו טופס בדיקה במוסך מורשה שאומר שגם המשולש עקום, ויש לי חופש בהגה וגם שהדלת זזה ממקומה.

בכל מקרה במהלך התיקון מן הסתם נוכחו לדעת במוסך שכן צריך לתקן את הדברים האלו והחליפו לי אותם בכל מקרה, למרות אישור השמאי וקראו לו לבוא, ואכן הוא אישר.

מסקנה- שמאי חוץ של הביטוח מניאקים שיתנו לך לעלות על הכביש עם רכב פגום, רק כדי לתת לביטוח הצעה זולה ולשמור על עבודתם.

בכל מקרה התיקון עבר "בהצלחה" ואתמול על הבוקר לקחתי את האוטו על הבוקר, כי מיהרתי לחיפה להפגש עם מישהי שפגשתי בספרד. בקיצור איך שאני יורד לאילון צפון על כביש רעוע אני שומע איזה רעש מפחיד בזמן שילוב הילוך בפניה שהרעיד לי את האוטו, אבל חשבתי שזה בגלל הכביש המעפן והמשכתי לסוע.

על כל מקרה, הדרך לחיפה עברה בשלום, משום שלא הייתה קשורה לשום שילוב הילוך ורק על חמישי כל הדרך. כאשר אני מגיע לחיפה פתאום בתוך העיר אני שומע בפניה את הרעידה החזקה על כביש ראשי, ויודע שמשהו לא בסדר בגיר, ואז כשצלצלתי אליה בדיוק כדי לשאול אותה איך להגיע, בזמן שאני מנסה לצאת מכביש פרויד למקום פחות סואן ולעצור את האוטו, פתאום בום (!!!) רציני, ההילוך כאילךו נתקע והאוטו דמם מנוע באמצע הכביש, וסרב להתניע (רק הסטרטר עבד אבל לא הפעיל את המנוע), וכל זה קורה בדיוק ברגע שדיברתי איתה בטלפון (פאדיחות!!!).

בכל מקרה האוטו עצר באמצע הכביש בעליה בדרך פרויד (כביש ראשי) ומזל שלא היו מאחורי ולא נכנסו בי.

לא עזרו לי ולכן לא יכולתי לגרור את האוטו, ועוד בעליה שם פחדתי לעזוב את ההנד-בריק. אז ידידה שלי הגיע וחיכינו 3 שעות! עד שהגיע את הגרר ולקח לי את האוטו בחזרה למוסך מחיפה ליפו (באסה לו :) ). אני נשארתי שם עד היום אצלה בלי אוטו וחזרתי באוטובוס :(

בסוף לקחתי אותו היום ומסתבר שזו הייתה תושבת מנוע שגם נפגמה עקב התאונה והחזיקה את הגיר שם, והוא די התנתק, אז השמאי המניאק, מן הסתם לא אישר או ראה את זה בראיה ראשונה, אבל אישר את זה עכשיו אז לא שילמתי גרוש.

בכל מקרה, איך מעלים כזה אוטו על הכביש?? למה השמאי סיכן את החיים שלי?? ואיך המוסך לא ראה כזה דבר בזמן פירוק הגשר והמשולש?

יש להם מזל שהם היו כ"כ נחמדים שם וסייעו לי בתביעה נגד הביטוח, אחרת הייתי שוקל תביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בסובארו יפו.

דווקא אני מטפל במכוניות הצבאיות. על פניו נראה מוסך אמין וטוב.

אולי הם באמת לא שמו לב למשהו. אני הייתי בודק טוב טוב אם לא נגרם עוד נזק.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתאום בום (!!!) רציני, ההילוך כאילךו נתקע והאוטו דמם מנוע באמצע הכביש, וסרב להתניע (רק הסטרטר עבד אבל לא הפעיל את המנוע

תושבת מנוע אינה סיבה למנוע שאינו מניע, לעניות דעתי.

שווה בדיקה.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי תכתוב מכתב על הנזק שנגרם לך בגלל שלא החליפו תושבות

ותבקש תיקון בלי השתתפות עצמית נוספת.

אם לא יעזור תכין תביעה

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על הצד החיובי - היא השאירה אותך אצלה לילה שלם...

:wink:

זה הדבר היחיד שעודד אותי, בו נגיד שהייתי יכול לחזור עוד אתמול עם הגרר והאוטו, אבל מן הסתם העדפתי להשאר :twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר היחיד שעודד אותי, בו נגיד שהייתי יכול לחזור עוד אתמול עם הגרר והאוטו, אבל מן הסתם העדפתי להשאר :twisted:

יא שועל :wink:

בכל אופן תראה מה שטות אחת גורמת לך...גם אני עברתי דברים כאלה. הייתי עושה שטויות עם הרכב ואחרי זה עושה פעלולים באויר כדי לתקן הכל...מפסיד זמן וכסף.

בקיצור למד לקח מהטעות הראשונית שלך ו...תהיה בריא !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...