Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

LFS - קצת ישראלים לא יזיק

שימו לב! השרשור הזה בן 3854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפורס GT מבחינתי עדיין בקטגוריית ה"עדיף להוסיף כסף לG27" שעולה היום 1500 ש"ח לפני שנסענו לאילת. הGT היה אופציה ריאלית אם המחיר שלו היה באזור ה200-300 ש"ח.

לגבי ההפרש מחירים, אני בזמנו כשקניתי מחשב חדש מאוד רציתי סט מקלדת+עכבר אלחוטי וגם לא רציתי לשלם יותר מידי. אז שילמתי 150 שקל, תוך פחות מחודשיים שברתי את המקלדת מעצבים. אני מאמין בלשלם עבור מוצר שמתפקד מעולה ולא לחסוך ולקנות מוצר שמעלה לך את החום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בזה אתה צודק . אני קניתי G27 רק בשביל שיחזיק לי הרבה זמן וגם בגלל שאני מת על הקלאץ.

עדין להוסיף אלף שקל זה הרבה למי שאין לו את הכסף .

אני נסעתי גם על הפורס GT וזה באמת אחלה הגה , אבל כמובן לא ברמה של G27.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אקנה ללא ספק G27.

העניין הוא שזה יהיה שווה את זה רק כשאני אבנה או אקנה כיסא נוח לשבת עליו.

כרגע הכיסא שיש לי לא מאפשר לשבת עם הרגליים בתנוחת נהיגה יותר מחצי שעה. זה כיסא משרדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכבד לו 1000 שקל אז גם כבד לו 500 שקל וזה אומר שכדאי שהוא ימשיך לחסוך.

יוסי, לדעתי הפתרון האידיאלי זה בניה מסביב למושב של רכב. אם תוכל לזרוק את כל הקומבינה הזאת בסלון בכלל זכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, זה בדיוק מה שאני עומד לעשות.

פשוט כרגע אני בבית של ההורים אז זה בלתי אפשרי.

בדירה שתהיה לי בסוף החודש תהיה לי טלוויזיה של 42" בסלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, אפשר להתפשר על כיסאות של טווינגו :lol:

אגב, אני רכשתי בעבר מחבר פורום את ההגה הבא - Driving Force Pro:

5clogitechdrivingforcepqw2.jpg

כפי שהבנתי זה הדגם הקודם ל Force GT.

אומנם לא יצא לי לשחק על הגאים יותר יקרים ממנו, אבל ההגה הזה נותן תמורה מעולה למחיר ובתור הגה ראשון אני לא חושב שיש צורך ביותר מזה. אם תרגיש שהחיידק לא מרפה ממך, תמיד אפשר לרכוש בהמשך איזה G25\27 מיד 2 במחיר מציאה.

נ.ב- למה תמיד פותחים את השרשורים על המחשק הזה דווקא בתקופת מבחנים? :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משנה?

זה מה שאני מנסה להחליט, אני רוצה לשדרג את המושבים בניסן שלי, ואז אני אשאר עם המושבים המקוריים בצד. אני מנסה להחליט אם לבנות על אחד מהם או להשקיע במושב איכותי.

אילוחה, תאשים את מרפי. בן ז*נה שכמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DFP אחלה הגה, זה היה ההגה הראשון שלי, שהייתי כבן 12-14.

לאחר מכן נרכש שנמצא אצלי עד היום, חוץ משיפטר שנדפק (צריך לפתוח ולהלחים חוטים) הכל בסדר טפו טפו טפו.

מי שפיספס את המטרה של LFS, צריך לנהוג עם הגה טוב והגדרות נכונות. למידה מטורפת שתשפיע על הנהיגה באמיתי.

JEP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למי שמבין קצת בדריפטים במשחק, למה כל פעם שאני נכנס בזווית יפה לפניה וההגה מלא (במקרה שלי מקלדת) אחרי הפניה כאשר אני רוצה ליעצב את הרכב, הרכב נזרק לצד השני, מעבד שליטה ועושה 180 מעלות:lol:

אם יהיה צורך אני אעלה סרטון בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אתה נכנס לזווית קריתית עם ההגה נעול עד הסוף לצד זה לא טוב .. כי אין לך שליטה על ההחלקה .

ב. כשאתה יוצא מהפנייה אל תנסה להזיז ישר לצד שני את הגלגלים (במקרה שלי פשוט מחליק את ההגה בעדינות עד לישור)

וככה אתה יוצא ממנו יפה מאוד .

יש לך רישיון S2 למשחק ?

עם כן אני שחקן דריפטר בקבוצה ויש לנו שרת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי סרגי, כנראה אתה צודק, במקלדת לא ניתן לפנות כמה שאתה רוצה כמו בהגה.

אני כרגע משחק בגרסה פרוצה, זאת אומרת יש לי את כל הרכבים פתוחים וגם כל המסלולים אבל אני לא יכול לשחק ברשת.

אני מאמין שאם קניה של הגה למחשב אני אקנה גם את המשחק, כי כרגע לשחק עם מקלדת די מבאס:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...