Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברים אני צריך עזרה למעשה ילדותי :-)

or213
שימו לב! השרשור הזה בן 7170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שאין לי גישה לאוף טופיק אני כותב כאן .

אני רוצה לעשות משהו שאני וחברים שלי כבר שנים מדברים עליו ואף אחד לא עשה .

אני רוצה לצרוב על דיסק צלילים של מכוניות , כל מיני לחיצות , צווחות מנועים , פריקות ועוד כל מיני דברים מעניינים .

זה יכול ליהיות אחד הדברים המצחיקים של השנה .

לעמוד ליד איזה ערס ברמזור בקורולה שלי לשים לו פול ווליום וווווווווום פטטטטטששששא .

תגידו שזה לא רעיון נחמד (וגם טיפשי)

בקיצור אם אפשר לעזור לי במציאת צלילים כאלה או לעזור לי לבנות קטעי סאונד כאלה אז בבקשה עזרה

פנו אליי באיי סי קיו .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא סרטים של מכוניות עם כל מיני צלילים אם אתה יכול לחתוך מהם את הסאונד זה יתאים

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון יותר חמוד

תקליט אותך מדבר כמו בקשר ואומר "סובארו תעצור בצד"

כל שיר תשים שם אחר של רכב.

ככה תבהיל את הערס.

אני עשיתי את זה פעם עם מין חלק שפירקתי ממע"ד של מכשיר קשר צבאי, לא יודע אם יש לחלק הזה שם, אבל אם אתה מדבר לתוכו זה מעוות לך את הקול ומגביר אותו.

חמוד. ערסים עצרו בצד.

החלק הינו ברזל עגול עם חור שמודבק עליו מין ניילון.

אני אשיג אחד ואצלם בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה תוהה למה אין לך גישה לאוף טופיק :-P

(באוף-טופיק יש דביק ברור למדי שמסביר כיצד לקבל גישה...)

ננעל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...