Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג המוצרים(דיטלינג)-המלצות ודרכי יישום

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אז לאחר שנכנסתי מעט לעולם חשבתי לעתלות מדרגה מבחינת מוצרים וביצוע, קצת רקע יש לי נסיון ביישום ווקסים/פולשים פשוטים. הרכבים כולם לבנים כאשר החדש והמפונק ביותר בן שנה והישנה ביותר בת 22.

לפי דעתי אינני צריך פוליש, על שני הרכבים בקושי וקיימים סווירלס ובמידה וכן יש ביידי AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH.

אני כנראה ארכוש את הערכה ב249 הכללת BLACK LIGHT וV7 , הבנתי שהם מוצרים מומלצים והגלייז מבצע עבודה נהדרת גם ללא פוליש(תוך מתן חשיבות למראה והגנה).

השאלה שלי:האם פלסטלינה תשדרג בהרבה את התוצאה?

האם כדאי לבצע פוליש עדין לפני?

אשמח להמלצה לפד זול וטוב ופלסטלינה אם צריך(כולל מקום רכישה).

ואשמח לטיפים ביישום, איך ליישם את הגלייז והאוטם, כמה זמן לחכות בינהם,שכבות?, יבווש וכו'.

ואם יש לכם הערות על הבחירה אשמח לשמוע.

תודה רבה.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרת מוצרים מצויינים, פד טוב ונוח שיהיה מצויין למריחת Black Light:

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/68-b

פלסטלינה תנקה את הצבע, אבל קשה לומר אם התוצאה תראה לך בעין, ייתכן שכן במעט.

יש לנו באתר מגוון פלסטלינות, אתה מוזמן להסתכל, כולן מצוינות, קח את אלו שאינן אגרסיביות (מצוין האם אגרסיבית או לא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אז לאחר שנכנסתי מעט לעולם חשבתי לעתלות מדרגה מבחינת מוצרים וביצוע, קצת רקע יש לי נסיון ביישום ווקסים/פולשים פשוטים. הרכבים כולם לבנים כאשר החדש והמפונק ביותר בן שנה והישנה ביותר בת 22.

לפי דעתי אינני צריך פוליש, על שני הרכבים בקושי וקיימים סווירלס ובמידה וכן יש ביידי AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH.

אני כנראה ארכוש את הערכה ב249 הכללת BLACK LIGHT וV7 , הבנתי שהם מוצרים מומלצים והגלייז מבצע עבודה נהדרת גם ללא פוליש(תוך מתן חשיבות למראה והגנה).

השאלה שלי:האם פלסטלינה תשדרג בהרבה את התוצאה? לא ויזואלית. אני מגדיר פלסטלינה כשלב חובה בעת ביצוע דיטיילינג. יישום פוליש\גלייז\וקס\אוטם צבע הוא לא יישום איכותי ויעיל כל עוד יש לכלוך אגרסיבי שנדבק לצבע ולא מורד בטרם היישום. מה שאתה עושה בלי הפלסטלינה בעצם הוא שפשוף הלכלוך על הפח בעזרת הSRP, מה שגורם בעצמו לעוד סווירלים. כמו כן, פוגע ביכולת ההתאחות המקסימאלית של הוקס\אוטם.

האם כדאי לבצע פוליש עדין לפני? לא. זה אחרי הפלסטלינה.

אשמח להמלצה לפד זול וטוב ופלסטלינה אם צריך(כולל מקום רכישה). פדים צהובים זולים מאיביי יעשו את העבודה. כמו גם פלסטלינה כחולה (Magic Clay Bar( מאיביי.

ואשמח לטיפים ביישום, איך ליישם את הגלייז והאוטם, כמה זמן לחכות בינהם,שכבות?, יבווש וכו'. השתמש בהוראות המומלצות על הבקבוק. היישום קל ביותר - מריחה בתנועות מעגליות, המתנה של כמה דקות וניגוב עם מטלית מיקרופייבר יבשה. אין צורך לחכות בין הגלייז לאוטם. המהדרין יחכו אפילו 24 שעות, ספק אם יש תרומה.

ואם יש לכם הערות על הבחירה אשמח לשמוע. הבחירה מעולה. החומרים המדוברים של CG מצוינים. אישית, הייתי הולך על הBlackLight ועל אוטם מהשורה במקום הV7, דוגמאת הJETSEAL המצוין, או הOPTI-SEAL או הSUPERNATURAL ACRYLIC SPRITZ המעולה.

תודה רבה.

שי.

.....

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, החכמתי מאוד,

את הגלייז מומלץ ליישם עם פד ואת האוטם אפשר עם מטלית מיקרופייבר הבנתי נכון?

אם למישהו יש קישורים לפדים ופלסטלינות(אבדוק את המגיק) שניסה באיביי זה יהיה מצויין.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...