Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דבק דו צדדי

שימו לב! השרשור הזה בן 4124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מתכוון להסיר אותו ביום מן הימים, אז כן, הוא עלול להשאיר שאריות של דבק וגם להוריד חלק מהצבע (מאוד תלוי בגיל של הצבע). הדבק הדו צדדי של 3M מאוד חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3M, ספציפית, מאוד חזק.

הוא מסוגל להדביק דברים שאנשים לא יחלמו עליהם.

אז כן, זה עשוי לפגוע, אבל אני מניח שהסיכויים מאוד נמוכים. שאריות של דבר הן לא דבר בעייתי - יורדים בקלות עם Adhesives Remover או IPA.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבק של 3M באמת חזק מאוד עם החלקים הצבועים מקוריים אין בעיה .עם הם צבועים בארץ כדאי להזהר! דרך אגב יש בדבק פטנט שרק על ידי הפעלת לחץ מתפוצצות בועות הדבק וחוזק מקסימלי אחרי 24 שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבק נורא חזק. יש לו כמה יתרונות:נדבק בצורה חזקה ביותר, לא נוזלי ובהדבקה נכונה הוא יחזיק ש-נ-י-ם.

החסרון הוא שזה באמת ישאיר לך סימנים ברכב. לדוגמה, הורדתי סנפיר כריש על הרכב וכשהורדתי את הסנפיר כריש נשאר ריבוע שחור של דבק 3M שלא ניתן להוריד אותו בתנאים רגילים אלא עם חומר. סתם שתדע את זה, קשה להתפטר מזה. אבל, יש סוגים של דבק 3M. לפי הנסיון שלי:דבק דו צדדי שחור 3M זה קיילר רציני. נדבקו לי האצבעות:wink:. עוד לא שמעתי שהדבק הזה מסוכן לצבע. אני הייתי אומר מסוכן לנסות להוציא אותו שלא תשבור משהו :D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה סוגים של 3M דו צדדי. בשביל שימוש על הרכב אתה צריך דו צדדי שחור. לבן מיועד לשימוש פנימי במקום מסמרים. מניסיון, ממליץ בחום על ה3M.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו צדדי שחור זה פשוט קילר רציני. שלא ישחק עם זה. בזמנו שהדבקתי משהו על הרכב, קיבלתי אותו עם דבק דו צדדי שחור, כל כך חזק שכששמתי את האצבעות לא רק שהיו לי סימנים באצבעות הן גם נדבקו בצורה הזוייה לדבק. אני לא חושב שיש משהו בדבק הזה שיכול לפגוע בצבע, אבל קח בחשבון שסימנים הוא ישאיר ועוד איך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל שלטים מקוריים על הרכב מודבקים עם דבק מסוג הזה, כמו למשל מספרים של הדגם וכל מיני אותיות. לעיתים גם סמל של הרכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...